0

Narazie to my wygrajmy ten sezon

0

W końcu Messi drybluje dużo i skutecznie

0

Jutro nasz argentyński geniusz napisze nową historię futbolu

0

Takiego bocznego obrońcy jak Dani już mieć nie będziemy,jego sie nie da zastąpić PS. A co do tego Wengera to on jeszcze z 10 lat tam posiedzi XD

0

No leicester musi w końcu przegrać.Powinniśmy wygrac wszystkie 3

1

Niech juve wygra!!! Byle bayern nie przeszedł bo jest jedynym zagrozeniem
( słabszy od nas ale tez świetny)

0

Messi najlepszy

1

Oglądajmy i cieszmy się grą najlepszego piłkarza jaki chodził, chodzi i będzie chodził zdecydowanie najlepszy w historii

0

Messiiiiiiiiiiiii po raz 5 naj w historii

0

wszystko wygraliśmy

0

Modric hehehehehehheehheehehhe Messi the best player

0

Nasuwa mi się 1 pytanie.Za kogo zagra Arda i Aleix???A Zidane nie da rady

0

Celujący i koniec

0

co za bramka Suareza

1

tak jest !!!
Alves żądzi

1

Wygramy ! Oby król footballu wrócił

0

najbardziej interesuje mnie mecz man.city arsenal w poniedziałek
Będę w nim kibicował City tym prędzej że wraca najlepsza 9(obok suareza)na świecie czyli Aguero
Arsenalu nie lubię

1

Szkoda ,ale czas na KMŚ wracamy z pucharem i lecimy po kolei

0

A w finale Barca-Man.city(Bayern)

0

Ja chcę real gent. Oczywiście awans gent-u

0

Chyba jak spadnie do słabszej ligi to pójdą na mistrza

2

Pique powiedział co myślał.Szczery człowiek i tyle

0

Cały Dani Visca el Barca

0

Chcecie zobaczyc fajne zdjęcie

1

Jak ten kontrakt byl by podpisany z msn to by nie nadążali z produkcją szynki

0

Lucho na tym zdjęciu zastanawia się czy tez by se takiego sponsora od szynki znaleźć.Msn tak 1000 szynek rocznie hmm to by bylo ciekawe :)

0

Lewandowski ( bez komentarza) juz nawet cr7 lepiej zagrał ten sezon

0

1.Messi. 2 twarz(ronaldo) lub umiejętności(neymar) Zasluzone zwycięstwo la pulgi te kiwki i wykończenie

0

Brawo Leo !!! Powrót króla

0

Niech Suarez odpocznie. Powinniśmy wyjsc z atakiem Messi Neymar Munir.Licze na Bartre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?