10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie to my wygrajmy ten sezon
0
W końcu Messi drybluje dużo i skutecznie
0
Jutro nasz argentyński geniusz napisze nową historię futbolu
0
Takiego bocznego obrońcy jak Dani już mieć nie będziemy,jego sie nie da zastąpić PS. A co do tego Wengera to on jeszcze z 10 lat tam posiedzi XD
0
No leicester musi w końcu przegrać.Powinniśmy wygrac wszystkie 3
1
Niech juve wygra!!! Byle bayern nie przeszedł bo jest jedynym zagrozeniem
( słabszy od nas ale tez świetny)
0
Messi najlepszy
1
Oglądajmy i cieszmy się grą najlepszego piłkarza jaki chodził, chodzi i będzie chodził zdecydowanie najlepszy w historii
0
Messiiiiiiiiiiiii po raz 5 naj w historii
0
wszystko wygraliśmy
0
Modric hehehehehehheehheehehhe Messi the best player
0
Nasuwa mi się 1 pytanie.Za kogo zagra Arda i Aleix???A Zidane nie da rady
0
Celujący i koniec
0
co za bramka Suareza
1
tak jest !!!
Alves żądzi
1
Wygramy ! Oby król footballu wrócił
0
najbardziej interesuje mnie mecz man.city arsenal w poniedziałek
Będę w nim kibicował City tym prędzej że wraca najlepsza 9(obok suareza)na świecie czyli Aguero
Arsenalu nie lubię
1
Szkoda ,ale czas na KMŚ wracamy z pucharem i lecimy po kolei
0
A w finale Barca-Man.city(Bayern)
0
Ja chcę real gent. Oczywiście awans gent-u
0
Chyba jak spadnie do słabszej ligi to pójdą na mistrza
2
Pique powiedział co myślał.Szczery człowiek i tyle
0
Cały Dani Visca el Barca
0
Chcecie zobaczyc fajne zdjęcie
1
Jak ten kontrakt byl by podpisany z msn to by nie nadążali z produkcją szynki
0
Lucho na tym zdjęciu zastanawia się czy tez by se takiego sponsora od szynki znaleźć.Msn tak 1000 szynek rocznie hmm to by bylo ciekawe :)
0
Lewandowski ( bez komentarza) juz nawet cr7 lepiej zagrał ten sezon
0
1.Messi. 2 twarz(ronaldo) lub umiejętności(neymar) Zasluzone zwycięstwo la pulgi te kiwki i wykończenie
0
Brawo Leo !!! Powrót króla
0
Niech Suarez odpocznie. Powinniśmy wyjsc z atakiem Messi Neymar Munir.Licze na Bartre