10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wygrał lepszy. Messi wypadł lepiej przez 30 min niż ronaldo przez 90
ale Neymar zagrał najlepiej. jak tak dalej pójdzie to sezon może 2 i zmiana króla(tak samo jak Messi zmieniał Ronaldinho) Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja chcę aguero zamiast neymara
0
no teraz jeszcze ten człek z Madrytu modelem został
5
Messi zarabia z moich obliczeń około 9 zł na sekundę z reklamami ze wszystkim
0
Bez komentarza...
0
Kto taki głosował na Ronaldo
0
Szkoda ze nie ma tu polskiej drużyny może za 100 lat
0
Komentarz usunięty
1
Ciekawie zapowiada sie real psg
0
Tak właśnie. wiem ze borussia i sevilla moga zaskoczyć
0
Komentarz usunięty
0
0
Messi był pierwszym, argentyńskim piłkarzem, który zdobył tytuł Piłkarza Roku FIFA. Szansę na taką nagrodę miałby wcześniej Diego Maradona, gdyby nie fakt, że jest ona przyznawana dopiero od 1991 roku.
0
Chelsea jest średniakiem?
0
Messi zasłóżona nagroda
0
szczerze geniusze widzieliście choć 1 mecz City z tego sezonu
0
Pewnie 1 miejsce Man.city ,a na 2 Juventus
0
Dokładnie....niespodzianki nie było
0
Nareszcie sprawa roztrzygnięta
0
Smutne odszedł do Chelsea a tam zaczyna dominować Man.City ....ale przynajmniej pogra powodZenia Pedro
5
Leo Messi. Zarobki piłkarza, który czterokrotnie zdobył Złotą Piłkę France Football/FIFA, piłkarza-symbolu Barcelony, gwiazdy światowego futbolu, niesamowitego strzelca i fenomenalnego kochanego przez miliony kibiców dryblera nie mogą być niskie.Wynagrodzenie argentyńskiego napastnika Barcelony wyliczono na 41 milionów euro.
4
Tym czasem w Anglii Man.City zaczyna domiować po 3 meczach strzelili 8 bramek wszystkie wygrali i nic nie stracili
0
Komentarz usunięty
0
Messi się rozkręca
Best player in the world
0
Taki jest los mistrza !!!!!!!!
Musi patrzeć na porażkę rywala Visca el barca
6
Pewnie to jakiś podstęp
0
wieżę w ciebie Bracelono
0
w tym sezonie mamy wielkie szanse obronić tytuł
1
oj Luis!!!!!jesteś w gronie najlepszych czy ci się to podoba czy nie
0
Brak Messiego i Neymara daje o sobie znaki