2

Leo jesteś najlepszy!! Pewien pan o nazwisku Maradona uwaza sie za lepszego bo ma mś ale on nie musiał grać z drewniakami w składzie! Vamos Messi

0

Fakt ...........

4

Cos czesto Iniesta to MVP zgarnia

0

Fajnie ze Brazylia odpadła.jeszcze nuech Meksyk wyleci i Argentyna easy win

7

Szkoda że ten strzał Krychowiaka nie wszedł bo bramka kolejki by poszła

0

No i dobrze bo go uwielbiam jest epicki

2

Popieram i te piłki od Xaviego to byl mecz

5

Nie wiem co po niektórych tak to dziwi skoro Messi jest najlepszym w historii w najpopularniejszym sporcie

1

Bądź przygotowany na klęske

6

Ta broda dodała mu skila.najlepszy w historii

0

Masz rację trochę mnie ponioslo

0

Szczerze jest niesamowity ale nigdy nie będzie najlepszy a za te pieniądze kupilbym bym pogbe

0

Zrobilbym to samo na jego miejscy

0

Tak jest ale mozna mieć słabszy okres co pokazal te sezon

3

Ja chce go tam zobaczyć .Każdy mecz z Leo jest najlepszy

0

Chcę żeby wygrała Anglia a Suarezowi współczuję odpadniecia z CA

0

No i fajnie!!!!

0

Pff za nim skończy się era króla footboul minie jeszcze sporo czasu

2

Dla mnie do pzm Najlepszego w historii piłkarza (Messiego) to on się nie zbliżył i nie zbliży

1

Bezsprzecznie najlepszy pilkarz w historii klubu i piłki!!!!! Vamos Messi

0

To byl piękny mecz

0

No a więc cieszcie się póki najlepszy pilkarz w historii jeszcze sobie drepta bo juz za kilka lat będziecie mogli ogladac go tylko na yt

0

No tak no tak w sumie zdarzają się potyczki z najsłabszymi

0

Razem 12 pkt w sezonie.

0

Pomarzyć to on tylko może!

38

Messi wygraj to trofeum!

0

Najlepszy pilkarz w historii za kratami .Chyba nikt sobie tego nie wyobraża.Visca el Barca.Vamos Messi

0

Oby złapał formę

0

Ja wierzę ze on sie rozkreci

0

koleś ma niezłą technikę i drybling .Ale technika nie ta co u Neymara, a drybling nie ten co u Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?