10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leo jesteś najlepszy!! Pewien pan o nazwisku Maradona uwaza sie za lepszego bo ma mś ale on nie musiał grać z drewniakami w składzie! Vamos Messi
0
Fakt ...........
4
Cos czesto Iniesta to MVP zgarnia
0
Fajnie ze Brazylia odpadła.jeszcze nuech Meksyk wyleci i Argentyna easy win
7
Szkoda że ten strzał Krychowiaka nie wszedł bo bramka kolejki by poszła
0
No i dobrze bo go uwielbiam jest epicki
2
Popieram i te piłki od Xaviego to byl mecz
5
Nie wiem co po niektórych tak to dziwi skoro Messi jest najlepszym w historii w najpopularniejszym sporcie
1
Bądź przygotowany na klęske
6
Ta broda dodała mu skila.najlepszy w historii
0
Masz rację trochę mnie ponioslo
0
Szczerze jest niesamowity ale nigdy nie będzie najlepszy a za te pieniądze kupilbym bym pogbe
0
Zrobilbym to samo na jego miejscy
0
Tak jest ale mozna mieć słabszy okres co pokazal te sezon
3
Ja chce go tam zobaczyć .Każdy mecz z Leo jest najlepszy
0
Chcę żeby wygrała Anglia a Suarezowi współczuję odpadniecia z CA
0
No i fajnie!!!!
0
Pff za nim skończy się era króla footboul minie jeszcze sporo czasu
2
Dla mnie do pzm Najlepszego w historii piłkarza (Messiego) to on się nie zbliżył i nie zbliży
1
Bezsprzecznie najlepszy pilkarz w historii klubu i piłki!!!!! Vamos Messi
0
To byl piękny mecz
0
No a więc cieszcie się póki najlepszy pilkarz w historii jeszcze sobie drepta bo juz za kilka lat będziecie mogli ogladac go tylko na yt
0
No tak no tak w sumie zdarzają się potyczki z najsłabszymi
0
Razem 12 pkt w sezonie.
0
Pomarzyć to on tylko może!
38
Messi wygraj to trofeum!
0
Najlepszy pilkarz w historii za kratami .Chyba nikt sobie tego nie wyobraża.Visca el Barca.Vamos Messi
0
Oby złapał formę
0
Ja wierzę ze on sie rozkreci
0
koleś ma niezłą technikę i drybling .Ale technika nie ta co u Neymara, a drybling nie ten co u Messiego