1

Na szczęście jest Leo.

0

No dobra ale to właśnie Neymar moim zdaniem nie był kluczowy.

0

Tak trzeba być zalogowanym.

0

Pomyliłeś Messiego z Neymarem.

0

Marca i As fajne oczywiście fajna pierwsza strona.

2

Zgranie rewelacja zwlasza ta asysta Alvesa w meczu z Athleticiem.

0

Tak są.Po prostu nasi piłkarze bez formy,nie licząc Messiego .

0

Już pobrane.Fajna sprawa

0

Zgadzam się z tobą.

1

Messi nie prowokował kibiców Valencii.Widac że jesteś fanem Neymara a Messi nie przypadł Ci do gustu co widać po wejściu w twój profil , więc nie dziwią mnie twoje słowa.Nic nie usprawiedliwia Neymara w tym przypadku.

3

Zgadzam się z tobą.

6

Nie mogę się z tb zgodzic.Ronaldo,Ronaldinho,Neymar technikę mieli lepszą ale jeżeli chodzi o drybling to tu Messi jest nr1.

0

Messi najlepszy w historii i powinien być w każdej jedenastce.

0

Zgadzam się . Obecni piłkarze miażdża ich pod kazdym wzgedem.

0

Szkoda że nagrody dla najlepszych rzeźników ligi nie dają bo AM było by bezkonkurencyjne.

0

Zgadzam się z tobą w 100%

0

Mam nadzieję że znowu przeważy geniusz Messiego . Oby bez błędów w obronie.

0

Roberto świetne spotkanie , poprzedni mecz to był tylko pech w naszym wykonaniu .Tryplet musi być.

0

Brawo dla Neymara

0

Słabo Atletico w 9 w polu karnym i jeszcze strzela szczęśliwą bramkę .VeB

4

Co do 1 miejsca chyba nikt nie ma wątpliwości ale co do 4 dla R10 to jest drobny żarcik.R10 był magiczny ale za krótko grał w Barcy i tak jak większość w jego miejsce wstawił bym tam Puyola.

0

Zgadzam się z tobą całkowicie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ehh owszem Neymar jest skarbem ale to nie artykuł o nim.Ale pisać o najlepszych i najbardziej utytułowanych klubach że są śmieszne to jest głupota.

4

the best player in history

0

Powiem Ci że każdy zawodnik Barcy ciężko pracował ale nie każdy rozwinął się tak samo a Douglas jest za słaby na Barce tu nie liczy się praca tylko umiejętności.

1

Ehh Maradona nie mial Higuaina w składzie to znacząca różnica.

0

Higuain znowu na wagę mustrzostwa.Jesteśmy z Tobą Leo!!!

3

Słyszę to przed każdym spotkaniem z Messim.A On i tak się będzie bawił na boisku zrobi jakiś rajd z piłką albo strzeli pięknego wolnego a morze jakies cudowne podanie !!!On zawsze nas zaskakuje i to jest najwspanialsze.

0

Zgadzam się z Tobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?