10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na szczęście jest Leo.
0
No dobra ale to właśnie Neymar moim zdaniem nie był kluczowy.
0
Tak trzeba być zalogowanym.
0
Pomyliłeś Messiego z Neymarem.
0
Marca i As fajne oczywiście fajna pierwsza strona.
2
Zgranie rewelacja zwlasza ta asysta Alvesa w meczu z Athleticiem.
0
Tak są.Po prostu nasi piłkarze bez formy,nie licząc Messiego .
0
Już pobrane.Fajna sprawa
0
Zgadzam się z tobą.
1
Messi nie prowokował kibiców Valencii.Widac że jesteś fanem Neymara a Messi nie przypadł Ci do gustu co widać po wejściu w twój profil , więc nie dziwią mnie twoje słowa.Nic nie usprawiedliwia Neymara w tym przypadku.
3
Zgadzam się z tobą.
6
Nie mogę się z tb zgodzic.Ronaldo,Ronaldinho,Neymar technikę mieli lepszą ale jeżeli chodzi o drybling to tu Messi jest nr1.
0
Messi najlepszy w historii i powinien być w każdej jedenastce.
0
Zgadzam się . Obecni piłkarze miażdża ich pod kazdym wzgedem.
0
Szkoda że nagrody dla najlepszych rzeźników ligi nie dają bo AM było by bezkonkurencyjne.
0
Zgadzam się z tobą w 100%
0
Mam nadzieję że znowu przeważy geniusz Messiego . Oby bez błędów w obronie.
0
Roberto świetne spotkanie , poprzedni mecz to był tylko pech w naszym wykonaniu .Tryplet musi być.
0
Brawo dla Neymara
0
Słabo Atletico w 9 w polu karnym i jeszcze strzela szczęśliwą bramkę .VeB
4
Co do 1 miejsca chyba nikt nie ma wątpliwości ale co do 4 dla R10 to jest drobny żarcik.R10 był magiczny ale za krótko grał w Barcy i tak jak większość w jego miejsce wstawił bym tam Puyola.
0
Zgadzam się z tobą całkowicie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ehh owszem Neymar jest skarbem ale to nie artykuł o nim.Ale pisać o najlepszych i najbardziej utytułowanych klubach że są śmieszne to jest głupota.
4
the best player in history
0
Powiem Ci że każdy zawodnik Barcy ciężko pracował ale nie każdy rozwinął się tak samo a Douglas jest za słaby na Barce tu nie liczy się praca tylko umiejętności.
1
Ehh Maradona nie mial Higuaina w składzie to znacząca różnica.
0
Higuain znowu na wagę mustrzostwa.Jesteśmy z Tobą Leo!!!
3
Słyszę to przed każdym spotkaniem z Messim.A On i tak się będzie bawił na boisku zrobi jakiś rajd z piłką albo strzeli pięknego wolnego a morze jakies cudowne podanie !!!On zawsze nas zaskakuje i to jest najwspanialsze.
0
Zgadzam się z Tobą