10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aguero też brudke zapuścił moze jakas moda w Argentynie
1
Ty jesteś dziwny .dziadek hehehe on gra najlepiej to sa jego dobre jak nie najlepsze lata to ze juz nie strzela najwiecej nic nie znaczy.Jego gra wpływa na zespół najbardziej i to będzie najtrudniejszy do zastąpienia piłkarz w historii pilki
1
Najlepszy piłkarz w historii.Pamiętam jak zaczynal przygode z Barcą a tu juz 29lat ale On da nam jescze dużo szczęścia.Vamos Messi
0
Z kad ten ? na koncu
0
No nasz rację.
0
Messi na tym turnieju przeżywa drugą młodość.Na te mecze warto wstać wieczorem!!
0
Nie przemówisz mu bo wchodząc na jego profil widac ze jego ulub zawodnik to Ney
2
Może to wywołać u niektórych sprzeciw to ja bym tu Ronaldinho nie dał
0
Masz rację tak dobrze mu to szło że z nudów zaczął przysypiać i padł
0
Neymar...będziemy za nim tęsknić jak by odszedł(mam nadzieję że nie) ale historia naszego klubu pokazuje ze udało by nam się go kimś zastąpić.Zastąpiliśmy Ronaldinho Messim .Ale trzeba przyznać ze takiego piłkarza jak Messi juz nie będzie i nie bylo i to on będzie najtrudniejszy do zastąpienia zastąpienia i to jak Messi zakończy karierę lub opuści ten klub będzie najgorszym dniem mojego oraz pewnie wielu Socios tego wspaniałego klubu.I ci wielcy wielbiciele Argentyny i Maradony(ich pupila) zobaczą i poczują brak najlepszego pilkarza jaki który byl na naszej planecie.Te 54 bramki dla repry to nie przypadek tym prędzej że Messi gra teraz jako rozgrywający.VeB
0
Nie zgodzę się.Ciekawa opinia ale moim zdaniem gdyby nie te kontuzje to moze i by byl najlepszy
1
No to będą jaja jak Kolumbia wysoko pokona Chile
0
No ale cza przyznać że to najwspanialszy piłkarz w historii i trzeba się cieszyć jego grą.Opłacało się wstać na mecz
0
W sumie to tez nwm ale Big Showa bym obejrzał
0
Messi najlepszy drybler w historii a ronaldinho technik.Ale Messi jest najlepszy w historii i nie musi tego udowadniać żadnym MŚ
28
Prawda a najważniejsze jest żeby Leo wygrał ten turniej.Żaden król strzelców nie sprawi Messiemu większego szczęścia nniż wygrana.
0
PSG, City w 100%
1
Jego podania to było coś Ich nie da sie zapomnieć każde z nich pięknie mierzone.Szkoda ze go juz nie ma.Kiedyś nie wyobrażałem sobie Barcy bez niego ale tu zaraz tryplet i dublet te słowa że Barca odstaje od innych są prawdziwe.VeB.Vamos Generale
3
Ehh ten Maradona żal mu dupe ściska że Messi jest lepszy od niego
0
Tak to byl żart
0
Ronaldo hehhehehehe co on tu robi ktoś mi to wytłumaczy
0
Ehh ten artykuł połowa komentarzy za Laportą a połowa za Bartomeu
0
Dziwne jak by się nieopodpisal.A może tak jak Messi nie czyta co mu pod nos podstawiaja.Choc Messiemu wierzyłem w 90% a tu jest trochę gorzej
0
On nie zdobędzie ZP
0
Przyda się ale z Messi to tylko na treningu pogra co najwyżej
0
Ja sobie zdaję sprawę ale on tą potęgę powiekszyl a ja zdaje sobie sprawę że są tu osoby które go nie lubią a Ty jesteś jedną z nich i ja wolałbym żeby On został
3
Niektórzy z was są śmieszni.Bartomeu zrobil z klubu potęgę jakiej jeszcze nie widzielismy a wy się go chcecie pozbyć.VeB
0
Chyba nie sadzisz ze z tym genialnym to mówiłem na serio
0
Śmiej się byl genialny el nino
2
Moze i mial ale to drewniak był od strzelania bramek