10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi coś walczy.
0
Fajnie jak Messi by go pokonał.
0
4-3-3
0
W 2014 miało być to samo a wiemy jak się skończyło.
0
Pewnie Cr7.
35
Zamiast 250 k moglibyśmy im oddać Gomesa:)
0
Co za człowiek.
2
Siemanko.
0
Nie ma to jak zobaczyć na najlepsze komentarze z ostatnich 24 h.
0
Sądzisz że jak by zaproponowali Verattiego za Messiego to ktoś by to wziął na poważnie.
0
No byłaby sensacja półfinały bez Barcy i Realu.
0
Real lub Leicester.
2
I tutaj niestety trzeba się z tobą zgodzić.
0
Czarno to widzę.
0
Szykuje się ciekawy meczyk.
6
Uwierz ,że mamy .
1
I właśnie dlatego kibicuje tej drużynie . Zespół stworzony do wielkich rzeczy.Brawo Lucho Veb
2
To Arsenal miał 1,2 a my 0.
2
Obecnie napewno, ale Messiego drybling kiedyś był jak dla mnie o wiele lepszy.
0
Szkoda że my nie umiemy się tak ogarnąć jak przegrywamy.
0
Tak trzymać.VeB
0
Neymar nigdy nie będzie drugim Messim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No w sumie patrząc na twoje komentarze to widac że jesteś fanboyem Neya ,ale ja nie wiem czy te straty pomagają zespołowi.
0
Nie będę płakał z tego powodu.
0
On się jeszcze rozkręci.
0
I na lewym skrzydle.
1
Heh pierwsza wypowiedź że Sociedad gra na wyjeździe tak jak u siebie a potem mówi że mamy przewagę grając na CN.
1
Neymar dostał odpowiednią ocenę przez straty których ma bardzo wiele.
0
Ciężko by było żeby Leo nie został królem strzelców Champions League.