0

Messi coś walczy.

0

Fajnie jak Messi by go pokonał.

0

4-3-3

0

W 2014 miało być to samo a wiemy jak się skończyło.

0

Pewnie Cr7.

35

Zamiast 250 k moglibyśmy im oddać Gomesa:)

0

Co za człowiek.

2

Siemanko.

0

Nie ma to jak zobaczyć na najlepsze komentarze z ostatnich 24 h.

0

Sądzisz że jak by zaproponowali Verattiego za Messiego to ktoś by to wziął na poważnie.

0

No byłaby sensacja półfinały bez Barcy i Realu.

0

Real lub Leicester.

2

I tutaj niestety trzeba się z tobą zgodzić.

0

Czarno to widzę.

0

Szykuje się ciekawy meczyk.

6

Uwierz ,że mamy .

1

I właśnie dlatego kibicuje tej drużynie . Zespół stworzony do wielkich rzeczy.Brawo Lucho Veb

2

To Arsenal miał 1,2 a my 0.

2

Obecnie napewno, ale Messiego drybling kiedyś był jak dla mnie o wiele lepszy.

0

Szkoda że my nie umiemy się tak ogarnąć jak przegrywamy.

0

Tak trzymać.VeB

0

Neymar nigdy nie będzie drugim Messim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No w sumie patrząc na twoje komentarze to widac że jesteś fanboyem Neya ,ale ja nie wiem czy te straty pomagają zespołowi.

0

Nie będę płakał z tego powodu.

0

On się jeszcze rozkręci.

0

I na lewym skrzydle.

1

Heh pierwsza wypowiedź że Sociedad gra na wyjeździe tak jak u siebie a potem mówi że mamy przewagę grając na CN.

1

Neymar dostał odpowiednią ocenę przez straty których ma bardzo wiele.

0

Ciężko by było żeby Leo nie został królem strzelców Champions League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?