0

Jeszcze chwila.

13

Aha

0

Dzięki za wszystko Masche

1

Ja uważam że ta bramka Messiego była równie ważna a po za tym Messi zagrał dobre spotkanie a Paulinho słabe więc nwm skąd to oburzenie

0

LA Liga jest chyba pierwsza.

0

xD

3

Od momentu kiedy pierwszy raz zobaczyłem Ronaldinho w koszulce Barcelony.

0

Ja bym wolał Neymara :)

1

Yeeeyyyyy.

1

Nie.

2

Pewnie w pierwszym wywiadzie z Cou połowa pytań będzie o Messiego

2

No cieszę się mega. Sporo kasy ale warto

5

Statystyki strzeleckie może i miał podobne ale we wszystkich innych ustępował Messiemu

0

Chyba na odwrót w tym przypadku

0

Ja zakładam że to będzie spacerek. Nie będzie im już nas tak łatwo z kontry szarpnąć, ale widowisko napewno nie będzie ciekawe bo Chelsea na 1000% ustawi autobus.

11

Co wy wszyscy macie z tą trudniejszą ligą.Chyba bardziej wyrównaną.

0

Chyba pozycję.

1

Realowi słabo idzie bo Cr nie jest gotowy na 100%

0

Haha

0

Brak słów do Ramosa

5

Piłkarz genialny ale do Messiego i CR trochę mu brakowało.

0

Pedro z Vermaelenem miał okazję tylko trenować .:D

0

Zapowiada się ciekawy dwumecz.

0

Szczerze nie głosowałem na nikogo bo moim zdaniem podkreślam moim każdy z nominowanych użytkowników odwala kawał dobrej roboty również Barcainfo

0

Już do wszystkiego się trzeba przyczepić. Również pozdrawiam

2

Komentarz usunięty

0

Jest Verma.

1

W końcu oficjalnie to co było oczywiste

0

Ja wole dać jemu szansę ponieważ jest to zawodnik jak już tu kolega wspomniał klasy światowej.A młodzi się powinni ogrywać w rezerwie a nie w jednym z najważniejszych meczów w sezonie

3

Powinien zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?