10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze chwila.
13
Aha
0
Dzięki za wszystko Masche
1
Ja uważam że ta bramka Messiego była równie ważna a po za tym Messi zagrał dobre spotkanie a Paulinho słabe więc nwm skąd to oburzenie
0
LA Liga jest chyba pierwsza.
0
xD
3
Od momentu kiedy pierwszy raz zobaczyłem Ronaldinho w koszulce Barcelony.
0
Ja bym wolał Neymara :)
1
Yeeeyyyyy.
1
Nie.
2
Pewnie w pierwszym wywiadzie z Cou połowa pytań będzie o Messiego
2
No cieszę się mega. Sporo kasy ale warto
5
Statystyki strzeleckie może i miał podobne ale we wszystkich innych ustępował Messiemu
0
Chyba na odwrót w tym przypadku
0
Ja zakładam że to będzie spacerek. Nie będzie im już nas tak łatwo z kontry szarpnąć, ale widowisko napewno nie będzie ciekawe bo Chelsea na 1000% ustawi autobus.
11
Co wy wszyscy macie z tą trudniejszą ligą.Chyba bardziej wyrównaną.
0
Chyba pozycję.
1
Realowi słabo idzie bo Cr nie jest gotowy na 100%
0
Haha
0
Brak słów do Ramosa
5
Piłkarz genialny ale do Messiego i CR trochę mu brakowało.
0
Pedro z Vermaelenem miał okazję tylko trenować .:D
0
Zapowiada się ciekawy dwumecz.
0
Szczerze nie głosowałem na nikogo bo moim zdaniem podkreślam moim każdy z nominowanych użytkowników odwala kawał dobrej roboty również Barcainfo
0
Już do wszystkiego się trzeba przyczepić. Również pozdrawiam
2
Komentarz usunięty
0
Jest Verma.
1
W końcu oficjalnie to co było oczywiste
0
Ja wole dać jemu szansę ponieważ jest to zawodnik jak już tu kolega wspomniał klasy światowej.A młodzi się powinni ogrywać w rezerwie a nie w jednym z najważniejszych meczów w sezonie
3
Powinien zagrać