10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yerba go uzdrowiła.
17
Nawet się nie spodziewałem, że Samuel coś takiego mógłby powiedzieć. Przez nawet moment nie był naszym liderem(oczywiście wkład w drużynę miał ogromny). Najpierw była era Roniego, a potem GOAT przejął tron.
3
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny przed tym dwumeczem. Dziś przewiduje tylko zwycięstwo. VeB
0
Dobrze powiedziane :P
0
A po za tym gra słabo głową i prawą nogą więc jaki z niego król. :D
20
Liczę na częstsze występy Malcoma. Chłopak za każdym razem pokazuje się z dobrej strony. VeB
0
Nawet tu nie chodzi o wiele. Ale żeby on chociaż raz był decydujący. Jeden jedyny raz.
1
Ja mam nadzieję, że to będzie spokój i łatwa druga połowa.
0
Próbować to on może na treningu, a na meczu ma je zdobywać.
0
Do gry Suareza to już się przyzwyczaiłem.
0
Mi chodzi o te straty. On ich ma dziś naprawdę sporo.
3
Coutinho rozgrywa kolejne kiepskie spotkanie. Wszystko fajnie ale do kiedy mamy mu dać czas, do 30 roku życia?
2
Wczoraj albo przed wczoraj były plotki, że Real jest nim zainteresowany.
14
Nie wiem co jest bardziej dziwne. Malcom w wyjściowej 11 czy brak Rakitica
0
Ale ja też bym chciał żeby styl był inny, ale przede wszystkim zależy mi na wynikach.
37
Widzę że nick to nie przypadek. Skończcie z tym narzekaniem na Valverde.
0
Kolega tylko zwrócił uwagę więc nwm o co te dąsy. A zdanie o intelekcie należy traktować z dystansem.
13
Też głosowałem na to trafienie. W ogóle ten plebiscyt pokazuje jak bardzo Messi zapisał się w historii Barcy. Ciężko wyobrazić sobie Barce bez niego. VeB
0
No to jeszcze trochę poczeka.
4
Wiedzę, że znasz obu Panów i na tym opiera się twoje stwierdzenie. Bawią mnie takie komentarze.
26
Pamiętam te czasy jak Pique i Puyol razem stanowili o sile naszej obrony. Piękne czasy.
0
Jaka głupota. Nawet nie wiem po co to czytać. Big Sam > de Ligt.
2
Widzę, że nick nie przypadkowy.
1
Jakie statystyki przecież wygrali 3:0 z świetnie dysponowanym Atletico xD. A w najlepszej włoskiej lidze tylko 15pkt przewagi nad drugim zespołem, kiedy my w ogórkowej lidze tylko 10. xD
13
Dla mnie 1.Barca 2.City 3.Juve
13
Z naszego punktu widzenia może być szkoda, ale Messi jest Argentyńczykiem z krwi i kości więc nie ma co się dziwić.
11
Powodzenia Leo i przede wszystkim wygraj LM i Copa America. Tego Ci życzę.
1
Ta ja też się na takiego napotkałem, mówił że mieliśmy farta i Betis miał więcej okazji. :P
0
Przeczytaj jeszcze raz swoją pierwszą wypowiedź...
0
Dobra chyba się nie dogadamy w tej kwestii. Różnica była taka, że Lyon przy 2:0 dla nas próbował wygrać, a Atletico? Pozdrawiam