0

Yerba go uzdrowiła.

17

Nawet się nie spodziewałem, że Samuel coś takiego mógłby powiedzieć. Przez nawet moment nie był naszym liderem(oczywiście wkład w drużynę miał ogromny). Najpierw była era Roniego, a potem GOAT przejął tron.

3

Ja jestem jakoś dziwnie spokojny przed tym dwumeczem. Dziś przewiduje tylko zwycięstwo. VeB

0

Dobrze powiedziane :P

0

A po za tym gra słabo głową i prawą nogą więc jaki z niego król. :D

20

Liczę na częstsze występy Malcoma. Chłopak za każdym razem pokazuje się z dobrej strony. VeB

0

Nawet tu nie chodzi o wiele. Ale żeby on chociaż raz był decydujący. Jeden jedyny raz.

1

Ja mam nadzieję, że to będzie spokój i łatwa druga połowa.

0

Próbować to on może na treningu, a na meczu ma je zdobywać.

0

Do gry Suareza to już się przyzwyczaiłem.

0

Mi chodzi o te straty. On ich ma dziś naprawdę sporo.

3

Coutinho rozgrywa kolejne kiepskie spotkanie. Wszystko fajnie ale do kiedy mamy mu dać czas, do 30 roku życia?

2

Wczoraj albo przed wczoraj były plotki, że Real jest nim zainteresowany.

14

Nie wiem co jest bardziej dziwne. Malcom w wyjściowej 11 czy brak Rakitica

0

Ale ja też bym chciał żeby styl był inny, ale przede wszystkim zależy mi na wynikach.

37

Widzę że nick to nie przypadek. Skończcie z tym narzekaniem na Valverde.

0

Kolega tylko zwrócił uwagę więc nwm o co te dąsy. A zdanie o intelekcie należy traktować z dystansem.

13

Też głosowałem na to trafienie. W ogóle ten plebiscyt pokazuje jak bardzo Messi zapisał się w historii Barcy. Ciężko wyobrazić sobie Barce bez niego. VeB

0

No to jeszcze trochę poczeka.

4

Wiedzę, że znasz obu Panów i na tym opiera się twoje stwierdzenie. Bawią mnie takie komentarze.

26

Pamiętam te czasy jak Pique i Puyol razem stanowili o sile naszej obrony. Piękne czasy.

0

Jaka głupota. Nawet nie wiem po co to czytać. Big Sam > de Ligt.

2

Widzę, że nick nie przypadkowy.

1

Jakie statystyki przecież wygrali 3:0 z świetnie dysponowanym Atletico xD. A w najlepszej włoskiej lidze tylko 15pkt przewagi nad drugim zespołem, kiedy my w ogórkowej lidze tylko 10. xD

13

Dla mnie 1.Barca 2.City 3.Juve

13

Z naszego punktu widzenia może być szkoda, ale Messi jest Argentyńczykiem z krwi i kości więc nie ma co się dziwić.

11

Powodzenia Leo i przede wszystkim wygraj LM i Copa America. Tego Ci życzę.

1

Ta ja też się na takiego napotkałem, mówił że mieliśmy farta i Betis miał więcej okazji. :P

0

Przeczytaj jeszcze raz swoją pierwszą wypowiedź...

0

Dobra chyba się nie dogadamy w tej kwestii. Różnica była taka, że Lyon przy 2:0 dla nas próbował wygrać, a Atletico? Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?