10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No w Madrycie coś chłodno zaczyna się robić
38
Arthur to jest jednak crack.
1
Chyba jednak nie odpali
4
No nie przekonuje mnie ten skład
7
Współczuję.
0
Masz artykuł na głównej
6
Szkoda ,jak to coś poważnego to niech nie gra w klasyku. Messi będzie nam potrzebny w późniejszej fazie sezonu więc nie warto ryzykować
1
Powiem Ci że co do samego Neymara to się w 100% zgadzam. Chciałbym jego powrotu do Barcy i zupełnie nie rozumiem tego hejtu na niego, jakby był wychowankiem i do Realu go sprzedali to można by mieć żale.
3
Ale to w Fifie czy Ty tak na serio?
2
Mecze Barcelony jednak zapewniają ten dreszczyk emocji w końcówce
0
Niektórzy mają problem z Dembele od samego początku i nwm czy coś to może jeszcze zmienić.
0
Kurde ale brameczka
0
To jego pierwszy mecz po wakacjach ale moim zdaniem gra świetnie ,ale na PS napewno sprawdził by się lepiej
0
Mi się bardzo przyjemnie patrzy na grę Dembele ,ale inni się czepiają to Ty też musisz
0
Messi na + ,Dembele tak samo a Arthur na razie sobie nie radzi
1
Na grę Suareza dziś się nie da patrzeć.
0
Hehhehehehehehehehehe
0
Dzięki za wszystkie piękne chwile mistrzu .VeB
0
Juve 1:0 Real.
Sevilla1:3 Bayern
2
Fajne zmiany.
0
Wiedziałem że pojawi się komentarz tego typu.Ale akurat tego jestem pewny.
1
Łatwo.
0
Świetny tytuł
0
Messi!!!
0
Widzę że dziś szybko ten "poranny" przegląd prasy
1
Chodziło mi o to że wyszli piłkarze o trochę bardziej defensywnym profilu
1
Ale po co to porównanie do pierwszego meczu.Na Stamford Bridge graliśmy defensywnym ustawieniem.To nie Dembélé zawinił tylko piłkarze , którzy chcesz żeby wyszli
1
Ale właśnie wiele osób ma tu problem z Dembélé ,myślą że wyjdzie na Chelsea i jego każdy kontakt z piłką zakończy się kontrą
2
Ale ja najbardziej się dziwiłem za cały hejt na niego po pucharze Katalonii .Grali o pietruszkę ,a oczekiwania były jak by grał co najmniej półfinał LM
15
Wiedziałem że Dembélé się odpali . Jego dzisiejsza gra aż cieszy