0

No w Madrycie coś chłodno zaczyna się robić

38

Arthur to jest jednak crack.

1

Chyba jednak nie odpali

4

No nie przekonuje mnie ten skład

7

Współczuję.

0

Masz artykuł na głównej

6

Szkoda ,jak to coś poważnego to niech nie gra w klasyku. Messi będzie nam potrzebny w późniejszej fazie sezonu więc nie warto ryzykować

1

Powiem Ci że co do samego Neymara to się w 100% zgadzam. Chciałbym jego powrotu do Barcy i zupełnie nie rozumiem tego hejtu na niego, jakby był wychowankiem i do Realu go sprzedali to można by mieć żale.

3

Ale to w Fifie czy Ty tak na serio?

2

Mecze Barcelony jednak zapewniają ten dreszczyk emocji w końcówce

0

Niektórzy mają problem z Dembele od samego początku i nwm czy coś to może jeszcze zmienić.

0

Kurde ale brameczka

0

To jego pierwszy mecz po wakacjach ale moim zdaniem gra świetnie ,ale na PS napewno sprawdził by się lepiej

0

Mi się bardzo przyjemnie patrzy na grę Dembele ,ale inni się czepiają to Ty też musisz

0

Messi na + ,Dembele tak samo a Arthur na razie sobie nie radzi

1

Na grę Suareza dziś się nie da patrzeć.

0

Hehhehehehehehehehehe

0

Dzięki za wszystkie piękne chwile mistrzu .VeB

0

Juve 1:0 Real.
Sevilla1:3 Bayern

2

Fajne zmiany.

0

Wiedziałem że pojawi się komentarz tego typu.Ale akurat tego jestem pewny.

1

Łatwo.

0

Świetny tytuł

0

Messi!!!

0

Widzę że dziś szybko ten "poranny" przegląd prasy

1

Chodziło mi o to że wyszli piłkarze o trochę bardziej defensywnym profilu

1

Ale po co to porównanie do pierwszego meczu.Na Stamford Bridge graliśmy defensywnym ustawieniem.To nie Dembélé zawinił tylko piłkarze , którzy chcesz żeby wyszli

1

Ale właśnie wiele osób ma tu problem z Dembélé ,myślą że wyjdzie na Chelsea i jego każdy kontakt z piłką zakończy się kontrą

2

Ale ja najbardziej się dziwiłem za cały hejt na niego po pucharze Katalonii .Grali o pietruszkę ,a oczekiwania były jak by grał co najmniej półfinał LM

15

Wiedziałem że Dembélé się odpali . Jego dzisiejsza gra aż cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?