2

Co graliśmy? Ty tak na poważnie? Cały mecz pod kontrolą. Ja bym tego stłamszeniem nie nazwał. Tak słabego meczu w wykonaniu Atletico długo nie widziałem.

1

Ja chcę Juve. Nie wiem czemu uważani są za faworyta. Niektórzy tak myślą po ostatnim meczu z Atletico, z Atletico które było w tak słabej dyspozycji, że z Porto by grało wyrównany mecz.

0

No tak Juventus przegrał pierwszy mecz z Atleti 2:0. Ja dużo bardziej od nich obawiał bym się City i Liverpoolu.

1

Też byłbym za tym ustawieniem. Tak jak napisałeś kontrola w środku + Cou niestety jest bez formy.

0

No tak bo Juventus to się męczy w tej swojej wyrównanej lidze.

6

Ja tam się zastanawiam czemu uważasz, że francuska jest gorsza od włoskiej.

0

Niech biorą. Fakt, że to młody zawodnik ale odnaleźć się nie potrafi w Barcy.

3

Może by tak Marcelo. Ciekawa opcja na ławeczkę :P

0

Ani nawet nie powołał Agüero czy Higuaina więc bez napadu. Znając życie Dybała też nie zagra z nim razem w składzie.

0

I coś na poprawę humoru w końcu :D

9

A po spotkaniu będziesz obwiniał EV za wynik.

0

Pique co czyścił to nie mam pytań.

1

Co za sędzia.

10

Chyba nie bardzo zrozumiałeś

0

To też napisałem z formą, a nie że mecz mu jeden wyjdzie.

1

Wiem wiem.

0

Sądzisz że Asensio wystrzeli z formą, a za razem wartością? :D

21

Odpalam sobie Transfermarkt bo już długo nie zaglądałem a tam Dembele z taką samą wartością jak Asensio :P

2

Ta z P$G też Liverpool miał jeden celny strzał na bramkę i to z karnego. Śmieszy mnie to gadanie o najbardziej ofensywnym footballu.

0

Też uważam, że możemy wygrać w tym roku. Dlatego że w tym roku nie ma silnych drużyn a wierzę, że odpalimy z formą.

0

- Darek cofam
- Co !?!?!

0

Heh chyba w studiu przed meczem xD. Aż prawie ich z krzesła wyj**ało jak zobaczyli że Atleti ma więcej wartą kadrę. :D

0

Brawo Atleti.

0

No w końcu.

0

Nie no aż nie mogę pojąć jakie szczęście ma dziś Juventus.

0

Coooooooooooooo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nawet Munir byłby lepszy od Suareza na ten moment.

0

Nie no specjalistą to Ty jesteś. Aż dziwne że nie zajmujesz się wprowadzaniem młodzieży do składu.

17

Naprawdę fajny skład. A co do niektórych to nwm co musiał by zrobić Valverde żeby im dogodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?