10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co graliśmy? Ty tak na poważnie? Cały mecz pod kontrolą. Ja bym tego stłamszeniem nie nazwał. Tak słabego meczu w wykonaniu Atletico długo nie widziałem.
1
Ja chcę Juve. Nie wiem czemu uważani są za faworyta. Niektórzy tak myślą po ostatnim meczu z Atletico, z Atletico które było w tak słabej dyspozycji, że z Porto by grało wyrównany mecz.
0
No tak Juventus przegrał pierwszy mecz z Atleti 2:0. Ja dużo bardziej od nich obawiał bym się City i Liverpoolu.
1
Też byłbym za tym ustawieniem. Tak jak napisałeś kontrola w środku + Cou niestety jest bez formy.
0
No tak bo Juventus to się męczy w tej swojej wyrównanej lidze.
6
Ja tam się zastanawiam czemu uważasz, że francuska jest gorsza od włoskiej.
0
Niech biorą. Fakt, że to młody zawodnik ale odnaleźć się nie potrafi w Barcy.
3
Może by tak Marcelo. Ciekawa opcja na ławeczkę :P
0
Ani nawet nie powołał Agüero czy Higuaina więc bez napadu. Znając życie Dybała też nie zagra z nim razem w składzie.
0
I coś na poprawę humoru w końcu :D
9
A po spotkaniu będziesz obwiniał EV za wynik.
0
Pique co czyścił to nie mam pytań.
1
Co za sędzia.
10
Chyba nie bardzo zrozumiałeś
0
To też napisałem z formą, a nie że mecz mu jeden wyjdzie.
1
Wiem wiem.
0
Sądzisz że Asensio wystrzeli z formą, a za razem wartością? :D
21
Odpalam sobie Transfermarkt bo już długo nie zaglądałem a tam Dembele z taką samą wartością jak Asensio :P
2
Ta z P$G też Liverpool miał jeden celny strzał na bramkę i to z karnego. Śmieszy mnie to gadanie o najbardziej ofensywnym footballu.
0
Też uważam, że możemy wygrać w tym roku. Dlatego że w tym roku nie ma silnych drużyn a wierzę, że odpalimy z formą.
0
- Darek cofam
- Co !?!?!
0
Heh chyba w studiu przed meczem xD. Aż prawie ich z krzesła wyj**ało jak zobaczyli że Atleti ma więcej wartą kadrę. :D
0
Brawo Atleti.
0
No w końcu.
0
Nie no aż nie mogę pojąć jakie szczęście ma dziś Juventus.
0
Coooooooooooooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nawet Munir byłby lepszy od Suareza na ten moment.
0
Nie no specjalistą to Ty jesteś. Aż dziwne że nie zajmujesz się wprowadzaniem młodzieży do składu.
17
Naprawdę fajny skład. A co do niektórych to nwm co musiał by zrobić Valverde żeby im dogodzić.