10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie.400 mln może nie jest jeszcze największym problemem ale pensja jakiej chciałby Neymar
21
Aż ciary przechodzą na samą myśl.VeB
0
Dla mnie Barca ,City ,Bayern
0
A jak Veratti nie odpali to dopłacimy kolejne 200 mln i kupimy De Bruyne :D
0
Nie no Dembélé to niech wogule już nie gra bo się jeszcze połamie...warto wiedzieć że kupiliśmy go do ogrzewania krzesełek
0
Ale fakt te 2 bramki w końcówce z Realem ...
0
Ale mi bardziej chodziło o to jakie transfery wykonali w lato
0
Rok temu nie ciążyła na nich taka presja
6
Ale to P$G jest beznadziejne
7
Wielka strata dla Fiorentiny. Współczuję rodzinie piłkarza.
0
Brawo
0
2:1 dla Barcy .
0
Też bym chciał zobaczyć taki skład
0
Espanyol też miał dać a wiemy jak się skończyło
0
Paulinho musi odpocząć. I fajnie byłoby zobaczyć Dembélé od pierwszej minuty.
0
A moim zdaniem lepiej jak by tak myśleli, ponieważ przegrana z Atleti strasznie zmniejszy naszą przewagę nad nimi, a forma obu zespołów jest zupełnie inna. Mimo wszystko wierzę w zwycięstwo nad Atletico.
0
Z takim myśleniem to ciężko będzie
0
Jak trafimy na Totki albo Liverpool to będę zadowolony :)
0
Emocji nie zabraknie to jest pewne
0
Heh mam takie pytanie z ciekawości.Jestes z tych Łaz na Śląsku?:D
0
Powiem Ci że oglądałem i nie zmienię swojego zdania.
0
Ja też się z tobą zgadzam .Moim zdaniem reprezentant Francji ma większą pewność siebie od Cou
0
Ostatnie zdanie kojarzę z polskiej strony mam.city :)
0
Ja mam Agüero na kapitanie chyba już od 23 GW i od tamtego czasu miał już jednego hat-tricka a teraz jeszcze 4 bramki.
0
Z tą mocą ligi to zdania są podzielone, ale gdzie Ty w całym PL znajdziesz taką defensywę jak w Atleti przeciwko któremu Neymar potrafił grać
6
"18 bezkarnych agresji Cristiano Ronaldo" xD
0
Kurde ale o tym że grał w hiszpańskiej lidze to już nikt nagle nie pamięta, a ona wcale łatwiejsza od angielskiej nie jest
2
Zgadzam się porównanie ich obu nie ma sensu.Ale wielu na teraz takie zdanie o Neymarze dlatego że uciekł do Paryża
0
Pożyjemy zobaczymy . Piłkarsko nie jest on Neymarem ale za to charakterem wydaje się być lepszy od swojego kolegi z reprezentacji
2
Bez niespodzianek