1

Nie.400 mln może nie jest jeszcze największym problemem ale pensja jakiej chciałby Neymar

21

Aż ciary przechodzą na samą myśl.VeB

0

Dla mnie Barca ,City ,Bayern

0

A jak Veratti nie odpali to dopłacimy kolejne 200 mln i kupimy De Bruyne :D

0

Nie no Dembélé to niech wogule już nie gra bo się jeszcze połamie...warto wiedzieć że kupiliśmy go do ogrzewania krzesełek

0

Ale fakt te 2 bramki w końcówce z Realem ...

0

Ale mi bardziej chodziło o to jakie transfery wykonali w lato

0

Rok temu nie ciążyła na nich taka presja

6

Ale to P$G jest beznadziejne

7

Wielka strata dla Fiorentiny. Współczuję rodzinie piłkarza.

0

Brawo

0

2:1 dla Barcy .

0

Też bym chciał zobaczyć taki skład

0

Espanyol też miał dać a wiemy jak się skończyło

0

Paulinho musi odpocząć. I fajnie byłoby zobaczyć Dembélé od pierwszej minuty.

0

A moim zdaniem lepiej jak by tak myśleli, ponieważ przegrana z Atleti strasznie zmniejszy naszą przewagę nad nimi, a forma obu zespołów jest zupełnie inna. Mimo wszystko wierzę w zwycięstwo nad Atletico.

0

Z takim myśleniem to ciężko będzie

0

Jak trafimy na Totki albo Liverpool to będę zadowolony :)

0

Emocji nie zabraknie to jest pewne

0

Heh mam takie pytanie z ciekawości.Jestes z tych Łaz na Śląsku?:D

0

Powiem Ci że oglądałem i nie zmienię swojego zdania.

0

Ja też się z tobą zgadzam .Moim zdaniem reprezentant Francji ma większą pewność siebie od Cou

0

Ostatnie zdanie kojarzę z polskiej strony mam.city :)

0

Ja mam Agüero na kapitanie chyba już od 23 GW i od tamtego czasu miał już jednego hat-tricka a teraz jeszcze 4 bramki.

0

Z tą mocą ligi to zdania są podzielone, ale gdzie Ty w całym PL znajdziesz taką defensywę jak w Atleti przeciwko któremu Neymar potrafił grać

6

"18 bezkarnych agresji Cristiano Ronaldo" xD

0

Kurde ale o tym że grał w hiszpańskiej lidze to już nikt nagle nie pamięta, a ona wcale łatwiejsza od angielskiej nie jest

2

Zgadzam się porównanie ich obu nie ma sensu.Ale wielu na teraz takie zdanie o Neymarze dlatego że uciekł do Paryża

0

Pożyjemy zobaczymy . Piłkarsko nie jest on Neymarem ale za to charakterem wydaje się być lepszy od swojego kolegi z reprezentacji

2

Bez niespodzianek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?