10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i fajnie.
0
W sumie nie wpadłem na to
0
Basel 1:0
0
Czemu Paco nie gra
0
Co ten Digne robi
0
Nie tylko wejść xD
3
Umtiti najlepszy w tym meczu
1
Czemu on nie strzelał
0
Nie powiedział bym
0
Ale ten mecz jest nudny
2
fc_barcelona_1899 Najlepsze kalendarze :)
0
Brawo Messi !!!!! Crack
0
Griezzman spoko opcja
0
Co za typek.
0
Widać że zależy mu tylko na kasie.
1
Ta napewno.
0
Tworzysz sobie skład za określoną sumę i po każdej kolejce LM twoi piłkarze dostają punkty.
1
Moim zdaniem drybling Messiego był lepszy od tego Ronniego ale za to sztuczki zdecydowanie na korzyść Brazylijczyka
1
Też się z tobą zgadzam po za sztuczkami Messi jest we wszystkim lepszy od Ronniego łącznie z dryblingiem
1
Dla mnie Messi osiągnął większy poziom niż Ronnie nawet ten za swoich najlepszych lat.
0
Bilbao strzela na 1:2
2
Może faktycznie trochę mnie poniosło.
0
Brak Suareza i Neymara dobrze robi Leo
0
Ahh ten Paulinho
1
To mi sie podoba trener nie boi się posadzić Suareza na ławce
0
Taki drugi Aguero by z niego był
0
Kopnięcie piłki przez Messiego było spowodowane tym że się wkurzył a to że Neymar nie podał mu ręki pokazuje jakim jest gowniakiem ,a zresztą dobrze wiesz że nie osiągnie pzm Messiego
11
Choćby dlatego nigdy nie osiągnie poziomu Messiego
0
Nice.
2
Gol!!!!!!!!!!!!!!!!