1

No i fajnie.

0

W sumie nie wpadłem na to

0

Basel 1:0

0

Czemu Paco nie gra

0

Co ten Digne robi

0

Nie tylko wejść xD

3

Umtiti najlepszy w tym meczu

1

Czemu on nie strzelał

0

Nie powiedział bym

0

Ale ten mecz jest nudny

2

fc_barcelona_1899 Najlepsze kalendarze :)

0

Brawo Messi !!!!! Crack

0

Griezzman spoko opcja

0

Co za typek.

0

Widać że zależy mu tylko na kasie.

1

Ta napewno.

0

Tworzysz sobie skład za określoną sumę i po każdej kolejce LM twoi piłkarze dostają punkty.

1

Moim zdaniem drybling Messiego był lepszy od tego Ronniego ale za to sztuczki zdecydowanie na korzyść Brazylijczyka

1

Też się z tobą zgadzam po za sztuczkami Messi jest we wszystkim lepszy od Ronniego łącznie z dryblingiem

1

Dla mnie Messi osiągnął większy poziom niż Ronnie nawet ten za swoich najlepszych lat.

0

Bilbao strzela na 1:2

2

Może faktycznie trochę mnie poniosło.

0

Brak Suareza i Neymara dobrze robi Leo

0

Ahh ten Paulinho

1

To mi sie podoba trener nie boi się posadzić Suareza na ławce

0

Taki drugi Aguero by z niego był

0

Kopnięcie piłki przez Messiego było spowodowane tym że się wkurzył a to że Neymar nie podał mu ręki pokazuje jakim jest gowniakiem ,a zresztą dobrze wiesz że nie osiągnie pzm Messiego

11

Choćby dlatego nigdy nie osiągnie poziomu Messiego

0

Nice.

2

Gol!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?