10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Myślę, że wiele osób dziś płakało razem z Leo. Zasłużył jak nikt inny.
0
GOAT. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie podważał Messiego tylko dlatego bo nie wygrał żadnego trofeum z reprezentacją.
0
Gratulacje!!! Zawalił ten mecz Leo, ale to on zaprowadził tych chłopaków do finału.
0
@mekston Zgadzam się w 100%. Wielka trójka. Niestety powoli szykuje się zmiana warty. Roger już chyba nie wygra żadnego szlema. Rafa też już zaczyna trochę tracić, a jego szanse widzę już tylko na RG. Novak trzyma się najlepiej, ale też jest kwestią czasu kiedy zacznie oddawać miejsce młodym. Niemniej jednak wspaniałe było się cieszyć ich wspaniałą gra przez tyle czasu :)
0
@mekston Z czystym sumieniem można powiedzieć, że to najlepszy mentalnie zawodnik. Połączenie jego umiejętności i mentalu sprawia, że nie tylko może zrównać się z Nadalem i Federerem w GS co ich przegonić.
3
@Przemek2323 Więc po coś ta burza się jednak przydaje.
1
Do tej pory Shapo 11 szans na przełamanie 1 wykorzystana. Djoko 3 szanse 2 udane.
1
@ElKamil Każdy ma prawo do własnego zdania. Nie będziemy się tu kłócić jak dzieci. A samemu Hubertowi życzę zwycięstwa w całym turnieju. Pozdrawiam :)
PS. Dzięki za poprawę.
0
@ElKamil Widzę, że kolega nie wie kto to jest wróżbita :) Można się przyzwyczaić, że ludzie używają terminów, których znaczenia nie rozumieją. Po drugie wiem kim jest Federer, ale to nie ten sam zawodnik. Oczywiście, że taka sensacja nie była by wykluczona. Słabszy dzień zdarzyć się może każdemu, ale nie przyjmował bym tego za taki pewnik jak Ty. Cytuje "Facet wygrała by dziś z każdym".
0
@tom9001 Zgadzam się z Tobą. Ja sam jestem zdania, że to najlepszy tenista w historii. Na pewno najmocniejszy prime. Mówię to jako wielki fan Federera i jego gry :)
0
@ranger3120 heh dobre :) jeśli Hubert ma zagrać w finale to wiadomo, że tak by było najlepiej, ale znikome szanse na to.
0
@ElKamil Myślę, że kolega za dużo tenisa nie ogląda. Roger to już nie ten poziom co kiedyś. Djoko natomiast nie tyle co się wydaje co jest najlepszym tenisista na ten moment odbiegając poziomem od reszty. Nie wydaje mi się żeby Hubert mógł mu poważnie zagrozić nie ujmując Hubiemu.
1
@PatrychoO oczywiście, że są. Prawdziwy potwór czeka w finale. Ale co by nie było dla mnie Hubert już jest wygranym.
0
@Colon na Huberta z tego co pamiętam było 3.00
1
Niestety, ale wieku nie oszukasz. Ta sama sytuacja u Rogera co w przypadku Sereny Williams. Trzeba powoli zwolnić miejsce młodym w tym i Hubertowi :)
1
Dobrze. Czekamy na finał. Oby Leo w końcy wygrał Cope żeby nikt nie umniejszał jego wkładu w grę reprezentacji.
0
@krzysiek-fcb-17 Nie ma nic piękniejszego niż random z internetu piszący chłopcy. Myślę, że jak podrośniesz to zobaczysz jakie problemy powodują te "banalne" wydawałoby się rzeczy.
16
@krzysiek-fcb-17 to jest artykuł o zwycięstwie reprezentacji Argentyny, gdzie gra nasz zawodnik kun Aguero. Nie należy pisać po przeczytaniu samego tytułu.
32
34 lata, a on nadal najlepszy.
0
@jeyx77x Myślę podobnie, że będzie się to toczyć między tymi 3 piłkarzami. Messi musi wygrać jednak Cope. Delikatnym faworytem w przypadku nie wygrania tego trofeum przez Messiego będzie Kevin moim zdaniem. Dodam tylko, że pod względem indywidualnym oczywiście dał bym Messiego :)
1
@Muszynianka Niestety, ale wszystko zmierza w złą stronę. Ludzie, którzy chcą żyć w spokoju i prowadzić zwyczajne życie są atakowani bez powodu przez grupę ludzi, która ma inne poglądy i bezpodstawnie chce je wpoić innym.
1
@Murazor Oczywiście, że w Bayernie lub Chelsea by się sprawdził. Na boisku widać, że pracuje na konto zespołu, a nie tylko swoje. Ale nie każdy człowiek potrafi docenić zawodnika, który nie potrafi przejść 3 zawodników dwoma ruchami jak Messi. Zresztą podobna sytuacja jest z Benzema. Wielu kibiców Realu go nie docenia kiedy wśród ekspertów i kibiców innych drużyn panuje z goła inna opinia na jego temat. To samo jest z Griezzmanem i z wieloma kibicami Barcy.
2
@bady48 Niestety hejtowany jest tutaj strasznie. Przeważnie bezpodstawnie. Nie wszystkim jeszcze przeszło po tej aferze z transferem i nie patrzą na tego piłkarza obiektywnie.
0
Pozostało życzyć powodzenia. Mam nadzieję, że da nam trochę radości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xwowrak Udanej zabawy i powodzenia w nowej roli :D
0
@PatrychoO Co by nie mówić najbardziej lubiany zawodnik. Taki Ronaldinho tenisa. Mój też ulubiony. Uważam jednak, że Djoko prime był najlepszy z wielkiej 3.
8
Jeden z moich ulubionych zawodników. Szkoda, że tak późno. Mam nadzieję, że da nam wiele radości. Witamy na pokładzie :)
1
@budel17 Oczywiście, że Rafa wygra. A w żeńskiej sekcji ciężko przewidzieć wynik. Liczę, że będzie to Iga.
4
Wczorajszy mecz pokazał dobitnie co dla klubu znaczy trener. Większość przed sezonem powiedziałaby, że Barca prędzej wygra LM niż Chelsea. Tuchel zasłużył na to trofeum. To samo tyczy się Silvy. Chłop jest jednym z najlepszych defensorów ostatniej dekady, który nie mógł wygrać tego pucharu z wypełnionym gwiazdami PSG. Oczywiście gratulacje dla tych młodych chłopaków jak i samego Giroud, który też odwalił kawał dobrej roboty. Brawo dla Chelsea :)