3

Siła ofensywna Realu budzi respekt.

0

Wątpie, Rudy musi grać :)

0

Gabri=Sergi Roberto

0

Ja to widzę tak :)

Bravo 6
Alves 5
Mathieu 4
Masche 8
Alba 8
Iniesta 7
Busi 6
Rakitic 8
Neymar 7
Messi 9
Pedro 5.5

Sandro 7
Roberto i Xavi 6

0

NeyFan dziękuje bardzo. Jak na razie super odbiera.

0

Witam. Moglibyście poratować jakimś dobrym linkiem? Wykupiłem transmisję na futbol.hd jednak to nie pomogło i ścina mi bardzo transmisje.

1

Zapamiętajcie mój nick i to co pisze. Dzisiejszy mecz to będzie wielki mecz Pedro :)

0

Akurat Busi na początku sezonu gra nieźle.

1

Bravo, Alves, Masche,Mathieu,Alba, Busi, Rakitic, Iniesta, Ney, Messi, Pedro.

Pozdro

1

A ja mam nadzieję, że my znowu zagramy na 0 :)

41

Wcześniej były narzekania na Martino że nie daje szansy gry zawodnikom z Cantery, to teraz znowu narzekania że Luis zlekceważył mecz i dał grać młodym zawodnikom :( Co niektórym to ciężko dogodzić.

0

0

Co za oszuści ;/

0

Wykupiłem mecz za 6 zł i puścili mi mecz Chelsea :|

0

Płace za mecz Barcy i puszczają Chelsea ;/ Co za chamstwo ;/

0

Wykupiłem na vod.pl na onecie mecz Barcy. Włączyłem mecz i jest transmitowany mecz Chelsea ;/

3

Czy tylko ja nie mogę się doczekać meczu? Chciałbym zobaczyć w pierwszej 11 Bartre i w środku pomocy Xaviego z Rafinhą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?