20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Siła ofensywna Realu budzi respekt.
0
Wątpie, Rudy musi grać :)
0
Gabri=Sergi Roberto
0
Ja to widzę tak :)
Bravo 6
Alves 5
Mathieu 4
Masche 8
Alba 8
Iniesta 7
Busi 6
Rakitic 8
Neymar 7
Messi 9
Pedro 5.5
Sandro 7
Roberto i Xavi 6
0
NeyFan dziękuje bardzo. Jak na razie super odbiera.
0
Witam. Moglibyście poratować jakimś dobrym linkiem? Wykupiłem transmisję na futbol.hd jednak to nie pomogło i ścina mi bardzo transmisje.
1
Zapamiętajcie mój nick i to co pisze. Dzisiejszy mecz to będzie wielki mecz Pedro :)
0
Akurat Busi na początku sezonu gra nieźle.
1
Bravo, Alves, Masche,Mathieu,Alba, Busi, Rakitic, Iniesta, Ney, Messi, Pedro.
Pozdro
1
A ja mam nadzieję, że my znowu zagramy na 0 :)
41
Wcześniej były narzekania na Martino że nie daje szansy gry zawodnikom z Cantery, to teraz znowu narzekania że Luis zlekceważył mecz i dał grać młodym zawodnikom :( Co niektórym to ciężko dogodzić.
0
Polecam link
http://www.milloxtv.me/canal-1.htm#www.rojadirecta.me
0
Co za oszuści ;/
0
Wykupiłem mecz za 6 zł i puścili mi mecz Chelsea :|
0
Płace za mecz Barcy i puszczają Chelsea ;/ Co za chamstwo ;/
0
Wykupiłem na vod.pl na onecie mecz Barcy. Włączyłem mecz i jest transmitowany mecz Chelsea ;/
3
Czy tylko ja nie mogę się doczekać meczu? Chciałbym zobaczyć w pierwszej 11 Bartre i w środku pomocy Xaviego z Rafinhą :)