20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ehh. Też jestem rozczarowany Lucho. To tłumaczenie, że najpierw zawodników pytają o zmianę to jakiś śmiech na sali :( Tak w ramach fantazji ciekaw jestem co by się działo jakby trenerem Barcy był Felix Magath hehe
1
Coś pięknego :)
http://screenshooter.net/100278678/fipdglk
0
Tylko coś mało tych asyst w tym sezonie ale może z czasem dołoży kilka.
0
Horrad wiem że po patchach się dopiero opłaca grać ale mam ochote popsrawdzać jak zrobili atrybuty zawodnikom :)
0
Panowie jest jakiś sposób żeby zagrać już w Demo Football Manager 2015?
0
M12 dzięki wielkie. Czyli za brakło Luisowi jaj we wczorajszym meczu ;/
0
To prawda z tym że Messi nie chciał zejść z boiska w meczu z Eibarem czy głupia plotka?Jak szukać skrótów z meczów Barcy z komentarzem hudsona? Nie chce co mecz prosić o link do skrótu a jak szukam na Youtube to większość skrótów jest w języku rosyjskim albo hiszpańskim ale nie Hudson.
0
Jak możecie to wrzućcie link do skrótu z Hudsonem :)A jaki jest rekord asyst w La Liga w jednym sezonie?
0
A mi się podoba że Lucho kombinuje ze składem teoretycznie ze słabszymi przeciwnikami i to w meczach na Camp Nou. Guardiola często robił to w meczach trudniejszych i wyjazdowych.
1
Przecież ewidentny karny więc o co chodzi?
0
Też bym prosił o link do meczu Realu.
1
Zubi go nie sprzedał tylko oni nam go podkupili. Zubi nie miał nic do gadania bo była klauzula.
1
Nie długo będzie Douglasgate i newsy, że kosztował 30 mln euro :)
1
Przestańcie już pisać głupoty że gole z karnych się nie liczą :|
0
Thiago ładny technik :)
9
Hahah, Wyśmialiście Ronaldo i strzelił w 95 minucie :)
0
Prosze o dobry link do meczu Polaków. Z góry dzięki.Roberto do pierwszego składu na Real!!
0
Neymar ma w rep. 23 asysty.
0
Jaką polecacie płatną transmisję meczu Polaków? Niestety nie mogę oglądnąć na TV
1
I jak Mathieu sobie dzisiaj radzi?
1
No i co ztego że strzela w sparingach gole? Przecież w Pucharze Konfederacji i na MŚ też strzelał gole.
1
W tamtym sezonie były narzekania że Neymar nie strzela dużo goli. Teraz znowu ładuje jak maszyna a niektórzy już się czepiają że sam na sam strzela i na pusta :|
2
Tyle goli co ostatnio Neymar strzela to nawet u mnie w FMie tyle nie potrafi strzelić :)
0
Przypomnicie mi kto ściągnał do Barcy Rakiticia, Stegena i SUAREZA i NEYMARA?
0
Polacy pokonali Niemców, a co niektórzy dalej narzekają ;/
1
Taka ciekawostka. Deulo zagrał w tym sezonie tylko 165 minut w Primera Division jednak uzbierał już jednego gola i 3 asysty :)
0
Martinomusiodejsc--> Słuszna uwaga. Smutne ale prawdziwe ;/
0
0
Sorry nie znałem tej opcji. Teraz będę wiedział nie oburzajcie się od razu.
1
Jaki stres. Pisałem wczoraj że Suarez jest gruby :) Pewnie za dużo znowu zjadł przed meczem.