1

Ehh. Też jestem rozczarowany Lucho. To tłumaczenie, że najpierw zawodników pytają o zmianę to jakiś śmiech na sali :( Tak w ramach fantazji ciekaw jestem co by się działo jakby trenerem Barcy był Felix Magath hehe

1

0

Tylko coś mało tych asyst w tym sezonie ale może z czasem dołoży kilka.

0

Horrad wiem że po patchach się dopiero opłaca grać ale mam ochote popsrawdzać jak zrobili atrybuty zawodnikom :)

0

Panowie jest jakiś sposób żeby zagrać już w Demo Football Manager 2015?

0

M12 dzięki wielkie. Czyli za brakło Luisowi jaj we wczorajszym meczu ;/

0

To prawda z tym że Messi nie chciał zejść z boiska w meczu z Eibarem czy głupia plotka?Jak szukać skrótów z meczów Barcy z komentarzem hudsona? Nie chce co mecz prosić o link do skrótu a jak szukam na Youtube to większość skrótów jest w języku rosyjskim albo hiszpańskim ale nie Hudson.

0

Jak możecie to wrzućcie link do skrótu z Hudsonem :)A jaki jest rekord asyst w La Liga w jednym sezonie?

0

A mi się podoba że Lucho kombinuje ze składem teoretycznie ze słabszymi przeciwnikami i to w meczach na Camp Nou. Guardiola często robił to w meczach trudniejszych i wyjazdowych.

1

Przecież ewidentny karny więc o co chodzi?

0

Też bym prosił o link do meczu Realu.

1

Zubi go nie sprzedał tylko oni nam go podkupili. Zubi nie miał nic do gadania bo była klauzula.

1

Nie długo będzie Douglasgate i newsy, że kosztował 30 mln euro :)

1

Przestańcie już pisać głupoty że gole z karnych się nie liczą :|

0

Thiago ładny technik :)

9

Hahah, Wyśmialiście Ronaldo i strzelił w 95 minucie :)

0

Prosze o dobry link do meczu Polaków. Z góry dzięki.Roberto do pierwszego składu na Real!!

0

Neymar ma w rep. 23 asysty.

0

Jaką polecacie płatną transmisję meczu Polaków? Niestety nie mogę oglądnąć na TV

1

I jak Mathieu sobie dzisiaj radzi?

1

No i co ztego że strzela w sparingach gole? Przecież w Pucharze Konfederacji i na MŚ też strzelał gole.

1

W tamtym sezonie były narzekania że Neymar nie strzela dużo goli. Teraz znowu ładuje jak maszyna a niektórzy już się czepiają że sam na sam strzela i na pusta :|

2

Tyle goli co ostatnio Neymar strzela to nawet u mnie w FMie tyle nie potrafi strzelić :)

0

Przypomnicie mi kto ściągnał do Barcy Rakiticia, Stegena i SUAREZA i NEYMARA?

0

Polacy pokonali Niemców, a co niektórzy dalej narzekają ;/

1

Taka ciekawostka. Deulo zagrał w tym sezonie tylko 165 minut w Primera Division jednak uzbierał już jednego gola i 3 asysty :)

0

Martinomusiodejsc--> Słuszna uwaga. Smutne ale prawdziwe ;/

0

0

Sorry nie znałem tej opcji. Teraz będę wiedział nie oburzajcie się od razu.

1

Jaki stres. Pisałem wczoraj że Suarez jest gruby :) Pewnie za dużo znowu zjadł przed meczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?