0

Proszę o link....

2

Czyli na weebtv będzie można oglądnąć?

0

Hahahahaha. Obstawiłem 70 zł na Liverpool i Manchester. To co jaja w końcówce meczu Manchesteru hehe

0

Jak myślicie wygra dzisiaj Liverpool?

0

To wejdź sobie np w komentarze po meczu z Celtą i poczytaj wypowiedzi co niektórych :|

8

"Kibice" na tym forum naśmiewają się i wyzywają swoich zawodników tzn.

1) Douglas
2) Alves
3) Roberto
4) Mathieu ( po sfinalizowaniu transferu )
5) Pique
6) Pedro
7) Busquets
I oczywiście Vermaelen. Ten przykład akurat najbardziej żałosny bo to nie wina Vermy że ma problemy ze ze zdrowiem. Ciekaw jestem który następny zawodnik będzie wyszydzany obrażany i wyśmiewany. Suarez, Messi? Pewnie nie długo się przekonamy.

Bez spin i pozdrawiam prawdziwych Cules.

0

Ciekawe czy Montoya się łapnie na ławkę :)

0

No ale coś długo trzeba czekać :) Zawsze skrót jest szybciej :)

0

Tak piszcie że to wasze marzenie żeby wrócił, a już nie pamiętacie że pierwsze co by zrobił w Barcy to sprzedaż Messiego :(

1

Kurde i dalej nie ma skróty z komentarzem Hudsona :(

0

Proszę o dobry link bo mi na płatnym weebie ścina :(

0

Zapamiętam obiecuje. Pozdro!

1

Ja też sobie zrobię :)

1

Pique nauczył go blefować... You know what I mean

5

Zapamiętajcie mój nick. To będzie wielki mecz Suareza!

0

Busi ostatnio nie grał

0

Busi z Sevillą zagrał super a Masche z Apoelem. Ivan grał średnio ostatnio więc słusznie poszedł na lawę. Dla mnie wielki plus dla Lucho.

0

Dokładnie tak :D

1

Ja może napisze jak w FM :)

Busi dzisiaj gra jako rygiel defensywny a Masche jako pomocnik długodystansowiec :)

5

Brawo Lucho! Busi i Masche grali ostatnio lepiej niż Ivan i zasłużyli na pierwszy skład.

1

PYRLO!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Number one billion begin!

0

Zobaczyć Suareza w długich włosach bezcenne ;) Miłego oglądania.

1

Zapomniałeś kolego o Masche :)

0

Niestety masz rację. Neymar jakby nie lubił Luisa. Mam nadzieję że to nie prawda.

0

Może i tak ale kreatywnością i błyskotliwością to on nie grzeszy ;/

0

Tak nie na temat. Jestem pewny że jakby to strzelił ( od 56 sekundy) to dostałby na pewno złotą piłkę

że nie na temat. Nagrałem gola w football managera 14. Jak teraz wrzucić gdzieś ten filmik z golem?

5

Tak krótko gra a już tyl fajnych akcji zrobił!
Łapcie filmik.



I taka mała ciekawostka. Nasza trójka w ataku jest wyceniana według transfermarkt na 255mln euro :)

0

MALAGA MALAGA MALAGA. Ja idę szybko zlać Real w FMa i idę kibicować Maladze :) Pozdro cules

0

Nie ma transmisji z meczu Liverpoolu w cyfrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?