20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę o link....
2
Czyli na weebtv będzie można oglądnąć?
0
Hahahahaha. Obstawiłem 70 zł na Liverpool i Manchester. To co jaja w końcówce meczu Manchesteru hehe
0
Jak myślicie wygra dzisiaj Liverpool?
0
To wejdź sobie np w komentarze po meczu z Celtą i poczytaj wypowiedzi co niektórych :|
8
"Kibice" na tym forum naśmiewają się i wyzywają swoich zawodników tzn.
1) Douglas
2) Alves
3) Roberto
4) Mathieu ( po sfinalizowaniu transferu )
5) Pique
6) Pedro
7) Busquets
I oczywiście Vermaelen. Ten przykład akurat najbardziej żałosny bo to nie wina Vermy że ma problemy ze ze zdrowiem. Ciekaw jestem który następny zawodnik będzie wyszydzany obrażany i wyśmiewany. Suarez, Messi? Pewnie nie długo się przekonamy.
Bez spin i pozdrawiam prawdziwych Cules.
0
Ciekawe czy Montoya się łapnie na ławkę :)
0
No ale coś długo trzeba czekać :) Zawsze skrót jest szybciej :)
0
Tak piszcie że to wasze marzenie żeby wrócił, a już nie pamiętacie że pierwsze co by zrobił w Barcy to sprzedaż Messiego :(
1
Kurde i dalej nie ma skróty z komentarzem Hudsona :(
0
Proszę o dobry link bo mi na płatnym weebie ścina :(
0
Zapamiętam obiecuje. Pozdro!
1
Ja też sobie zrobię :)
1
Pique nauczył go blefować... You know what I mean
5
Zapamiętajcie mój nick. To będzie wielki mecz Suareza!
0
Busi ostatnio nie grał
0
Busi z Sevillą zagrał super a Masche z Apoelem. Ivan grał średnio ostatnio więc słusznie poszedł na lawę. Dla mnie wielki plus dla Lucho.
0
Dokładnie tak :D
1
Ja może napisze jak w FM :)
Busi dzisiaj gra jako rygiel defensywny a Masche jako pomocnik długodystansowiec :)
5
Brawo Lucho! Busi i Masche grali ostatnio lepiej niż Ivan i zasłużyli na pierwszy skład.
1
PYRLO!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Number one billion begin!
0
Zobaczyć Suareza w długich włosach bezcenne ;) Miłego oglądania.
1
Zapomniałeś kolego o Masche :)
0
Niestety masz rację. Neymar jakby nie lubił Luisa. Mam nadzieję że to nie prawda.
0
Może i tak ale kreatywnością i błyskotliwością to on nie grzeszy ;/
0
Tak nie na temat. Jestem pewny że jakby to strzelił ( od 56 sekundy) to dostałby na pewno złotą piłkę
5
Tak krótko gra a już tyl fajnych akcji zrobił!
Łapcie filmik.
I taka mała ciekawostka. Nasza trójka w ataku jest wyceniana według transfermarkt na 255mln euro :)
0
MALAGA MALAGA MALAGA. Ja idę szybko zlać Real w FMa i idę kibicować Maladze :) Pozdro cules
0
Nie ma transmisji z meczu Liverpoolu w cyfrze?