20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ngif. z tego co wiem to się nie da.
0
Jak w FMa sprawdzić ile np Messi ma w sumie goli w LM?
0
Najlepsze jest to że Sandro jest trzecim strzelcem w Barcy :)
1
Marzy mi się żeby takim ustawieniem z takimi zawodnikami najczęściej grała Barca. Wiadomo że jakby Pique grał dalej słabo to za niego Mathieu. Rafinha lewonożny bardziej z prawej w środku a Iniesta prawonożny z lewej.
http://www.footballuser.com/1146012/FC_Barcelona
0
Wywołałem wilka z lasu.
0
Mieliśmy takiego zawodnika 3 kategorii i nazywa się Alexis Sanchez.
0
Szkoda że nie kupiliśmy go jak mieliśmy okazje :(
Dzisiaj możliwe że mielibyśmy środek pola Thiago Isco.
http://screenshooter.net/100530134/wamavvu
1
Ale po meczu z Rayo była juznagonka na Martino że wygrał 4-0 z Rayo i Barca miała o 2 % mniejsze posiadanie piłki :|
5
Też mam nadzieję, że go o to spytają. Pique jest jaki jest ale należy mu się szacunek za to co zrobił dla Barcy. Gra słabo to poszedł na ławę i tu jest wszystko w porządku ale żeby wysyłać go na rozgrzewkę chodź 3 zmiana właśnie stała się faktem to brak jakiegokolwiek szacunku dla Pikeja. Jak tak dalej pójdzie to spierdzieli atmosferę Lucho w zespole i przyjdą jeszcze gorsze wyniki niż teraz są. Tęsknie za Martino i moim zdaniem powinni mu dać więcej czasu na odbudowywanie Barcy i wolną rękę jeśli chodzi o tyl gry i transfery.
21
Nie najeżdżałem na Lucho w ogóle ale po tym przyznaje że on jest chyba debilem :|
1
Widziałem wole walki, determinację i pasję w tym meczu. Gra nie zachwycała ale chociaż w drugiej połowie dali rade.
0
Barca ostatno grała słąbo zrobił Lucho wiele zmian i dobrze. Niech rezerwowi pokażą klasę teraz.
1
To zdjęcie to majstersztyk! Nic nie trzeba dodawać. Przekaz jest jasny! Pozdro
http://screenshooter.net/100530134/pbwndta
0
Bytom1920 wiem że nie są chłopcami do bicia ale niestety grają zbyt odważnie i może to się dla nich skończyć klęską na Santiago Bernabue.
0
81 mln :) ( 15 znaków )
1
Czuje że dzisiaj Real zrobi masakre z Rayo. Chodzi mi o jakieś 6-0 7-0.
0
Ja na dzisiaj chce taki skład.
Valdes, Alves Puyol Abidal Gio Davids Xavi Iniesta Neymar Suarez Messi :)A tak na poważnie brzydko pisząć mam nadzieje że w końcu nasz nowe trio w ataku zrobi w końcu wielki rozp****** bo jak na razie to z wielkiej chmury mały deszcz po powrocie do gry Suareza.
3
Zgadzam się. Jeszcze ban powinien być za pisanie" Bartra powinien grać w pierwszym składzie, a Masche na defensywnym pomocniku." Też bym tak chciał ale nie chce mi się po 100 razy tego samego czytać pod każdym newsem.
0
Demo tylko. Za dużo grałem w FM14 więc na razie odpuszczam granie w nowego :)
0
po 16 ma więc nieźle :)
3
http://screenshooter.net/100530134/gkreocf
Oby nasz Sergi Samper się tak rozwinął na prawdę jk w FMie :)
0
blaugrana.pl 15 znaków
0
Luis Enrique rozmawiał dzisiaj z mediami na konferencji prasowej poprzedzającej spotkanie z Almerią. Poniżej zapis najważniejszych kwestii wypowiedzianych przez szkoleniowca:
Almeria:
Jutrzejszy mecz przeciwko Almerii nie jest bardzo ważny.
Faktycznie ale masz jaja Lucho :(
0
Marquez jak dla mnie to w FM by miał Przewidywanie, Ustawianie, Opanowanie 20 :)
0
Rozumiem że Verma ma duże problemy zdrowotne ale nie rozumiem czemu klub nie wyda jakiegoś oficjalnego oświadczenia co mu jest.
1
Tu link do tej akcji Sevilli.
https://v.cdn.vine.co/r/videos/A984B4B2A61142245902086803456_2713371b4d3.0.0.14962409528621268548.mp4?versionId=QWEj20Ku3AXNARkW_8wFQuWIszyvnIyy
0
Najdziwniejsze w tej zmarnowanej setce jest to że Luis strzelał z lewej nogi chodź miał bardzo dużo czasu na oddanie strzału.
1
culeson --> Problem w tym że on motorycznie wygląda jakby w ogóle nie trenował przez 5 miesięcy :(
0
culeson--> gość za 81 mln nie powinien mieć nadwagi.
0
Suarez jest wolny i ociężały ;/