0

ngif. z tego co wiem to się nie da.

0

Jak w FMa sprawdzić ile np Messi ma w sumie goli w LM?

0

Najlepsze jest to że Sandro jest trzecim strzelcem w Barcy :)

1

Marzy mi się żeby takim ustawieniem z takimi zawodnikami najczęściej grała Barca. Wiadomo że jakby Pique grał dalej słabo to za niego Mathieu. Rafinha lewonożny bardziej z prawej w środku a Iniesta prawonożny z lewej.

http://www.footballuser.com/1146012/FC_Barcelona

0

Wywołałem wilka z lasu.

0

Mieliśmy takiego zawodnika 3 kategorii i nazywa się Alexis Sanchez.

0

Szkoda że nie kupiliśmy go jak mieliśmy okazje :(

Dzisiaj możliwe że mielibyśmy środek pola Thiago Isco.

http://screenshooter.net/100530134/wamavvu

1

Ale po meczu z Rayo była juznagonka na Martino że wygrał 4-0 z Rayo i Barca miała o 2 % mniejsze posiadanie piłki :|

5

Też mam nadzieję, że go o to spytają. Pique jest jaki jest ale należy mu się szacunek za to co zrobił dla Barcy. Gra słabo to poszedł na ławę i tu jest wszystko w porządku ale żeby wysyłać go na rozgrzewkę chodź 3 zmiana właśnie stała się faktem to brak jakiegokolwiek szacunku dla Pikeja. Jak tak dalej pójdzie to spierdzieli atmosferę Lucho w zespole i przyjdą jeszcze gorsze wyniki niż teraz są. Tęsknie za Martino i moim zdaniem powinni mu dać więcej czasu na odbudowywanie Barcy i wolną rękę jeśli chodzi o tyl gry i transfery.

21

Nie najeżdżałem na Lucho w ogóle ale po tym przyznaje że on jest chyba debilem :|

1

Widziałem wole walki, determinację i pasję w tym meczu. Gra nie zachwycała ale chociaż w drugiej połowie dali rade.

0

Barca ostatno grała słąbo zrobił Lucho wiele zmian i dobrze. Niech rezerwowi pokażą klasę teraz.

1

To zdjęcie to majstersztyk! Nic nie trzeba dodawać. Przekaz jest jasny! Pozdro

http://screenshooter.net/100530134/pbwndta

0

Bytom1920 wiem że nie są chłopcami do bicia ale niestety grają zbyt odważnie i może to się dla nich skończyć klęską na Santiago Bernabue.

0

81 mln :) ( 15 znaków )

1

Czuje że dzisiaj Real zrobi masakre z Rayo. Chodzi mi o jakieś 6-0 7-0.

0

Ja na dzisiaj chce taki skład.

Valdes, Alves Puyol Abidal Gio Davids Xavi Iniesta Neymar Suarez Messi :)A tak na poważnie brzydko pisząć mam nadzieje że w końcu nasz nowe trio w ataku zrobi w końcu wielki rozp****** bo jak na razie to z wielkiej chmury mały deszcz po powrocie do gry Suareza.

3

Zgadzam się. Jeszcze ban powinien być za pisanie" Bartra powinien grać w pierwszym składzie, a Masche na defensywnym pomocniku." Też bym tak chciał ale nie chce mi się po 100 razy tego samego czytać pod każdym newsem.

0

Demo tylko. Za dużo grałem w FM14 więc na razie odpuszczam granie w nowego :)

0

po 16 ma więc nieźle :)

3

http://screenshooter.net/100530134/gkreocf

Oby nasz Sergi Samper się tak rozwinął na prawdę jk w FMie :)

0

blaugrana.pl 15 znaków

0

Luis Enrique rozmawiał dzisiaj z mediami na konferencji prasowej poprzedzającej spotkanie z Almerią. Poniżej zapis najważniejszych kwestii wypowiedzianych przez szkoleniowca:

Almeria:

Jutrzejszy mecz przeciwko Almerii nie jest bardzo ważny.

Faktycznie ale masz jaja Lucho :(

0

Marquez jak dla mnie to w FM by miał Przewidywanie, Ustawianie, Opanowanie 20 :)

0

Rozumiem że Verma ma duże problemy zdrowotne ale nie rozumiem czemu klub nie wyda jakiegoś oficjalnego oświadczenia co mu jest.

0

Najdziwniejsze w tej zmarnowanej setce jest to że Luis strzelał z lewej nogi chodź miał bardzo dużo czasu na oddanie strzału.

1

culeson --> Problem w tym że on motorycznie wygląda jakby w ogóle nie trenował przez 5 miesięcy :(

0

culeson--> gość za 81 mln nie powinien mieć nadwagi.

0

Suarez jest wolny i ociężały ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?