1

Z Rayo mieliśmy mniejsze posiadanie choć Barca wygrała 4-0

0

Chyba też bym chciał najbardziej Olivera Torresa :) Statystyki w Porto ma dobre nie wiem jak z grą.

0

Jakbyście mieli wybrać jednego zawodnika do środka pola z tych talentów to oprócz Pogby kogo byście najbardziej chcieli?

http://screenshooter.net/100530134/xndtdhe

0

Nie widzi go w składzie Lucho. Trudno się mówi. Ale mam nadzieję że to prawda ze Barca tylko odda Montoya jak ktoś wpłaci klauzule a jak nie to tylko wypożyczenie.

3

Jak macie jakiś fajny obszerny link z dobrą jakością z pojedynku z PSG to proszę o wrzucenie :)

0

Jak można się naśmiewać z Ronaldo że strzela tyle karnych? To co on ma zrobić? Kopnąć obok bramki? Dziwne że nikt na tej stronie nie pochwali jego niesamowitej skuteczności z wapna.

0


Taka mnie naszła teraz myśl. Ciekawie by było zrobić z Adama Traore następce Alvesa :D

Co o tym myślicie?

0

Ja napisze tak. Atak mamy tak śmiercionośny że to się nie mieści w głowie. Do tego chyba jest szansa na to że nasza trójca w ataku się lubi i nie będzie kwasu w drużynie i gwiazdorzenia. Sporo krytykuje się np Alvesa Pedro czy Busiego ale moim zdaniem najważniejsze żeby Rakitic i Iniesta się ogarneli i bedzie super. Szczególnie wierze w Inieste. Brakuje jego wielkiej formy i magii w ataku. Jeszcze chciałbym pochwalić Xaviego. Wielu go spisywało na straty a Xavi udowadnia że może jeszcze grać dość długo na wysokim poziomie mimo starszego wieku.Warto zauważyć że wczoraj wygraliśmy 8 mecz pod rząd po tej bolesnej porażce z Celtą :)

0

socio adamo możesz mieć racje :)

1

Wiecie co jest dobre? Że za 40 minut kończe nocną zmianę i pójdę spać :) Szybciej czas do meczu zleci :) Pozdro Cules!W ramach bonusu macie super pewny typ na dzisiaj!http://screenshooter.net/100530134/qhhrefb

0

Jak Juve dzisiaj wygra z Atletico to ma pierwsze miejsce w grupie?

0

vadner --> właśnie ciekaw jestem teraz wyników sondy póki Sanchez wymiata a Suarez nie błyszczy :)

0

Marzy mi się taka seria kiedyś w przyszłości w prawdziwym świecie :)

http://screenshooter.net/100530134/qdplopb

0

Ciekaw jestem jakie były by wyniki sondy jakby pytanie brzmiało. Wolałbyś Suareza czy Alexisa w kadrze Barcy? :)

0

Ma 5 asyst. Barti polecam tą stronę. Tam znajdziesz wszystko. http://www.transfermarkt.pl/

0

Aleś się nie mogę doczekać spektaklu z PSG!!!!

0

Heheh zawsze chce mi się śmiać jak czytam takie coś "Najlepszy piłkarz na świecie ponownie udowodnił dlaczego to właśnie jemu przysługuje ten tytuł,"... Na stronie Realu piszę zawsze to samo o Ronaldo :) Dali by sobie redaktorzy spokój i nie wypisywali w co drugim newsie że ten czy tamten jest najlepszy na świecie.

0

0

Taka ciekawostka. Messi w 2019 roku w nowym FMie :)

http://screenshooter.net/100530134/pkvcqhv

0

To ile już rzutów karnych Ronaldo strzelił w tym sezonie w La Liga?

3

Jakbym był moderatorem to byś dostał bana za takie coś :)

0

Symuluje czy nie mniejsza o to :| Szkoda że zapominacie wspomnieć że gość ma w 13 meczach 23 gole i 10 asyst :|Messiego rekord 50 goli bez problemu pobije chyba że dostanie kontuzji której oczywiście mu nie życzę.

0

Bojan>Alexis hehe

0

Oliver Torres świetnie sobie radzi na wypożyczeniu w Porto. Ledwie ponad 500 rozegranych minut i 3 gole strzelone i 2 asysty.

3

Szkoda mi Vermy :( Mam nadzieję że jeszcze uciszy hejterów.

0

Cóż za strzał Montoya!!!!! Rok 2020!

http://screenshooter.net/100530134/ydcbilb

0

http://www.transfermarkt.pl/jonny-castro/profil/spieler/175446

Niech tego chłopaka sprowadzą w zimowym okienku za Montoye

1

Do meczu 3 dni a Wy już wypisujecie składy :|

2

A ja w FM już mam 2020 rok i Montoya dalej w pierwszym składzie pogrywa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?