20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Rayo mieliśmy mniejsze posiadanie choć Barca wygrała 4-0
0
Chyba też bym chciał najbardziej Olivera Torresa :) Statystyki w Porto ma dobre nie wiem jak z grą.
0
Jakbyście mieli wybrać jednego zawodnika do środka pola z tych talentów to oprócz Pogby kogo byście najbardziej chcieli?
http://screenshooter.net/100530134/xndtdhe
0
Nie widzi go w składzie Lucho. Trudno się mówi. Ale mam nadzieję że to prawda ze Barca tylko odda Montoya jak ktoś wpłaci klauzule a jak nie to tylko wypożyczenie.
3
Jak macie jakiś fajny obszerny link z dobrą jakością z pojedynku z PSG to proszę o wrzucenie :)
0
Jak można się naśmiewać z Ronaldo że strzela tyle karnych? To co on ma zrobić? Kopnąć obok bramki? Dziwne że nikt na tej stronie nie pochwali jego niesamowitej skuteczności z wapna.
0
Taka mnie naszła teraz myśl. Ciekawie by było zrobić z Adama Traore następce Alvesa :D
Co o tym myślicie?
0
Ja napisze tak. Atak mamy tak śmiercionośny że to się nie mieści w głowie. Do tego chyba jest szansa na to że nasza trójca w ataku się lubi i nie będzie kwasu w drużynie i gwiazdorzenia. Sporo krytykuje się np Alvesa Pedro czy Busiego ale moim zdaniem najważniejsze żeby Rakitic i Iniesta się ogarneli i bedzie super. Szczególnie wierze w Inieste. Brakuje jego wielkiej formy i magii w ataku. Jeszcze chciałbym pochwalić Xaviego. Wielu go spisywało na straty a Xavi udowadnia że może jeszcze grać dość długo na wysokim poziomie mimo starszego wieku.Warto zauważyć że wczoraj wygraliśmy 8 mecz pod rząd po tej bolesnej porażce z Celtą :)
0
socio adamo możesz mieć racje :)
1
Wiecie co jest dobre? Że za 40 minut kończe nocną zmianę i pójdę spać :) Szybciej czas do meczu zleci :) Pozdro Cules!W ramach bonusu macie super pewny typ na dzisiaj!http://screenshooter.net/100530134/qhhrefb
0
Jak Juve dzisiaj wygra z Atletico to ma pierwsze miejsce w grupie?
0
vadner --> właśnie ciekaw jestem teraz wyników sondy póki Sanchez wymiata a Suarez nie błyszczy :)
0
Marzy mi się taka seria kiedyś w przyszłości w prawdziwym świecie :)
http://screenshooter.net/100530134/qdplopb
0
Ciekaw jestem jakie były by wyniki sondy jakby pytanie brzmiało. Wolałbyś Suareza czy Alexisa w kadrze Barcy? :)
0
Ma 5 asyst. Barti polecam tą stronę. Tam znajdziesz wszystko. http://www.transfermarkt.pl/
0
Aleś się nie mogę doczekać spektaklu z PSG!!!!
0
Ja wystawiłem takie oceny :)
http://www.fcbarca.com/user/20matirix10/moje-oceny/mecz/3431/fc-barcelona-rcd-espanyol
0
Heheh zawsze chce mi się śmiać jak czytam takie coś "Najlepszy piłkarz na świecie ponownie udowodnił dlaczego to właśnie jemu przysługuje ten tytuł,"... Na stronie Realu piszę zawsze to samo o Ronaldo :) Dali by sobie redaktorzy spokój i nie wypisywali w co drugim newsie że ten czy tamten jest najlepszy na świecie.
0
Trzymajcie kciuki :)
http://screenshooter.net/100530134/cldncai
0
Taka ciekawostka. Messi w 2019 roku w nowym FMie :)
http://screenshooter.net/100530134/pkvcqhv
0
To ile już rzutów karnych Ronaldo strzelił w tym sezonie w La Liga?
3
Jakbym był moderatorem to byś dostał bana za takie coś :)
0
Symuluje czy nie mniejsza o to :| Szkoda że zapominacie wspomnieć że gość ma w 13 meczach 23 gole i 10 asyst :|Messiego rekord 50 goli bez problemu pobije chyba że dostanie kontuzji której oczywiście mu nie życzę.
0
Bojan>Alexis hehe
0
Oliver Torres świetnie sobie radzi na wypożyczeniu w Porto. Ledwie ponad 500 rozegranych minut i 3 gole strzelone i 2 asysty.
3
Szkoda mi Vermy :( Mam nadzieję że jeszcze uciszy hejterów.
0
Cóż za strzał Montoya!!!!! Rok 2020!
http://screenshooter.net/100530134/ydcbilb
0
http://www.transfermarkt.pl/jonny-castro/profil/spieler/175446
Niech tego chłopaka sprowadzą w zimowym okienku za Montoye
1
Do meczu 3 dni a Wy już wypisujecie składy :|
2
A ja w FM już mam 2020 rok i Montoya dalej w pierwszym składzie pogrywa :D