20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Będą jaja jak Messi strzeli znowu 3 Valencii :)
0
dzięki wielkie
0
Panowie o co tu chodziło?
0
dzięki za link
0
Jakbyście mieli jakiś fajny skrót z meczu z Apoelem to proszę o wrzucenie. Hudson komentuje tylko mecze ligowe Barcy?
0
Messi na prawym ataku Luis na szpicy. Coś pięknego. Oby tak było częściej.
0
bez sensu się tak ogląda :(
0
czemu na vod sport nie ma komentatorów?
0
http://sport.vod.pl/
0
Ale zajeb***** skłąd! Brawo Lucho!
0
Ja właśnie się obawiam że wyjdziemy dzisiaj z przodu z Neymarem Messim i Pedro.
0
Pomóżcie ułożyć kupon za 100 zł na dzisiaj z ako około 2.
0
Jeszcze tylko 13 godzin do meczu :) Nie mogę się doczekać i liczę na premierowego gola Suareza :)
2
Oglądałem skrót z Sevillą już z 4 razy i teraz dopiero zauważyłem reakcję Suareza przy dwóch pierwszych golach :) Widać że gość już ma ochotę trafić do siatki :)
0
Apeluje aby jak już wyśmiewać to zarząd nie Verme. Ktoś już to napisał. Nie jego wina, że nękają go kontuzję. Prawie każdy piłkarz na świecie chciałbym grać w Barcy i Verma nie jest wyjątkiem. Sam 3 lata leczyłem jedno kolano i w końcu wróciłem do gry pograłem rok i rozwaliłem drugie kolano ;/ Do śmiechu do dzisiaj mi nie jest.
Pozdro
0
Całe szczęście że chociaż Suareza kupili.
2
Jest już skrót z meczu z komentarzem Hudsona. Miłego oglądania.
0
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
Zapisz sobie ten link. Jak skrót będzie dodany znajdziesz go w kategorii " Przesłane filmy"
0
Nie mogłem się doczekać meczu to teraz nie mogę się doczekać skrótu z komentarzem Hudsona :)
0
Wiecie koło której można się spodziewać skrótu mecz z komentarzem Hudsona?Mnie cieszą bardzo dwie asysty Neymara :)
1
To się Fonceca zrehabilitował:D
http://screenshooter.net/100530134/ofcuanc
0
Nie mogę się do czekać tego meczu! Mam nadzieję,że dzisiaj powróci magia i piękna i skuteczna gra!
0
Zapomniał dodać że w Barcy B.
0
Afellay znowu asysta w Holandii :) Odrodził się chłopak.
0
Tak oglądam skróty z meczów reprezentacji i najbardziej żałuje tego że mogliśmy mieć Isco, Kroosa czy nawet Koke jak był młody to nie kupiliśy nikogo z tej trójki ;/
0
Bartra na kapitana!!
15
Ja bardzo żałuje odejścia Martino ;/ Super trener był widać że znał się na swoim fachu. Tylko powinien dostać więcej czasu i mieć swobodę w transferach i jeśli chodzi o styl gry drużyny.
0
Ja dalej nie rozumiem. To jaki cel miała dalsza rozgrzewka Pique jak Xavi już praktycznie był na boisku?
0
Jedynym wytłumaczeniem jest to że sędziemu naubliżał bo tak to nie wierze że pokazał by czerwo za nic?
2
To co zrobił sędzia w meczu PSG to kryminał!