16

Będą jaja jak Messi strzeli znowu 3 Valencii :)

0

dzięki wielkie

0

Panowie o co tu chodziło?

0

dzięki za link

0

Jakbyście mieli jakiś fajny skrót z meczu z Apoelem to proszę o wrzucenie. Hudson komentuje tylko mecze ligowe Barcy?

0

Messi na prawym ataku Luis na szpicy. Coś pięknego. Oby tak było częściej.

0

bez sensu się tak ogląda :(

0

czemu na vod sport nie ma komentatorów?

0

0

Ale zajeb***** skłąd! Brawo Lucho!

0

Ja właśnie się obawiam że wyjdziemy dzisiaj z przodu z Neymarem Messim i Pedro.

0

Pomóżcie ułożyć kupon za 100 zł na dzisiaj z ako około 2.

0

Jeszcze tylko 13 godzin do meczu :) Nie mogę się doczekać i liczę na premierowego gola Suareza :)

2

Oglądałem skrót z Sevillą już z 4 razy i teraz dopiero zauważyłem reakcję Suareza przy dwóch pierwszych golach :) Widać że gość już ma ochotę trafić do siatki :)

0

Apeluje aby jak już wyśmiewać to zarząd nie Verme. Ktoś już to napisał. Nie jego wina, że nękają go kontuzję. Prawie każdy piłkarz na świecie chciałbym grać w Barcy i Verma nie jest wyjątkiem. Sam 3 lata leczyłem jedno kolano i w końcu wróciłem do gry pograłem rok i rozwaliłem drugie kolano ;/ Do śmiechu do dzisiaj mi nie jest.
Pozdro

0

Całe szczęście że chociaż Suareza kupili.

2

Jest już skrót z meczu z komentarzem Hudsona. Miłego oglądania.

0

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

Zapisz sobie ten link. Jak skrót będzie dodany znajdziesz go w kategorii " Przesłane filmy"

0

Nie mogłem się doczekać meczu to teraz nie mogę się doczekać skrótu z komentarzem Hudsona :)

0

Wiecie koło której można się spodziewać skrótu mecz z komentarzem Hudsona?Mnie cieszą bardzo dwie asysty Neymara :)

1

To się Fonceca zrehabilitował:D

http://screenshooter.net/100530134/ofcuanc

0

Nie mogę się do czekać tego meczu! Mam nadzieję,że dzisiaj powróci magia i piękna i skuteczna gra!

0

Zapomniał dodać że w Barcy B.

0

Afellay znowu asysta w Holandii :) Odrodził się chłopak.

0

Tak oglądam skróty z meczów reprezentacji i najbardziej żałuje tego że mogliśmy mieć Isco, Kroosa czy nawet Koke jak był młody to nie kupiliśy nikogo z tej trójki ;/

0

Bartra na kapitana!!

15

Ja bardzo żałuje odejścia Martino ;/ Super trener był widać że znał się na swoim fachu. Tylko powinien dostać więcej czasu i mieć swobodę w transferach i jeśli chodzi o styl gry drużyny.

0

Ja dalej nie rozumiem. To jaki cel miała dalsza rozgrzewka Pique jak Xavi już praktycznie był na boisku?

0

Jedynym wytłumaczeniem jest to że sędziemu naubliżał bo tak to nie wierze że pokazał by czerwo za nic?

2

To co zrobił sędzia w meczu PSG to kryminał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?