0

3

To wypad ze stronki, nikt po Tobie nie będzie płakać.

0

Dzisiaj liczę na świetną grę Iniesty za trójką naszych napadziorów.

0

Cieszy mi się micha jak widzę jakie talenty ma Barca :) Najbardziej liczę na Sandro, Halilovicia, Sampera, Suareza, Adame. Co do Delo nie jestem przekonany.

0

Trzeba przyznać że o prawą flankę to my nie musimy się martwić w przyszłości :D
http://screenshooter.net/100530134/xragflg

0

Gra ktoś z Was na bet-at-home? Co oznacza ten symbol?

http://screenshooter.net/100530134/fbbvtsm

0

tomasanet---> Fajnie że nie tylko ja tak uważam :)

0

Panowie taki mały offtop. Te dwa mecze mi weszły? Chodzi mi o te zaznaczone zieloną jedynką.

http://screenshooter.net/100530134/llragjm

0

Jak znajdziecie dobry link to wrzućcie :)

0

Na Montoyi jest taka presja że nie wiem czy dzisiaj się nie spali psychicznie. Niestety nie żartuje. Oby mu wyszedł mecz i tego mu Życze :)

0

A pamiętam jak kibice z tej strony szydzili z Jamesa że taki słaby i przepłacony :)

0

Madi1234? Przecież Bender to typowy przecinak.

1

Czy jest do kupienia jakiś zawodnik podobny do Kroosa? Chyba nie ;/ Nie odżałuje tego że go nie kupiliśmy a mogliśmy :(

0

Ja tam czekam aż odpali umysł taktyczny Lucho a nie Suarez :|

1

Tragedia. Przed sezonem powinien przyjść Lucho zadzwonić do Fabregasa " Słuchaj koleś nie puszczamy Cię do Chelsea zostajesz u Nas i jesteś liderem środka pola. Tyle czasu na to czekałeś i wreszcie się doczekałeś, Do zobaczenia na treningu" A tak to lepiej go było oddać i sprowadzić Rakietke ;/ Zrozumiałbym jeszcze jakby Szejkowie dali za niego kwote 60 baniek albo lepiej a nie zwykły transfer a 30 baniek ;/

0

To w końcu jest ten mecz dzisiaj na TVP sport czy nie?

0

A rok temu na kogo Messi i Ronaldo zagłosowali?

0

Obrona w rozsypce ale prawie w ogóle goli nie tracimy :)

0

Moja Barca w 2021 roku :)

http://screenshooter.net/100530134/aklqwgq

0

A jego ktoś oglądał w akcji?? Jak się prezentuje?

http://www.transfermarkt.pl/mario-fernandes/profil/spieler/102740

1

Sądząc po jego grze to on jest od dwóch lat zmęczony :|

2

Skończcie już płakać. Każdy by chciał żeby Barca tylko wygrywała i rozgramiała przeciwników ale tak się po prostu nie da. I tak jesteśmy szczęściarzami po tym co Barca grała w ostatnich latach Wiadomo teraz jest gorzej ale nie którzy piszą jakby Barca była w sytuacji np Liverpoolu czy Borussi Dortmund ;/
Jak dla mnie skład mamy świetny i tu małe podsumowanie.
Bramka --> Krótko i zwięźle. Dwóch świetnych fachowców.
Obrona---> Bartra już powinien grać najwięcej i powoli być liderem formacji obronnej. Pique ostatnio gra świetnie oprócz bramkowej sytuacji z Espanyolem. W obwodzie Mathieu i mam nadzieję Verma.
Lewa flanka świetny Alba i niezły zmiennik Adriano. Prawa obrona Alves nie gra tak źle jak tu dużo osób piszą ale potrzebujemy kupić cracka na tą pozycję. Mały deficyt na rynku więc nie głupim pomysłem było by zrobić Pedro czy Cuadrado ofensywnego obrońce.
Pomoc. Xavi gra dobrze ale wiadomo lepiej już nigdy nie będzie i nie powinien grać częściej niż teraz gra. Rakitic na razie rozczarowywuje ale moim zdaniem przydatny zawodnik i w przyszłości da nam wiele dobrego ale crackiem chyba nigdy nie będzie. Największa bolączka obecnej Barcelony. ANDRES co się z Tobą dzieje? Musi odzyskać wielką formę i moim zdaniem wtedy Barca będzie grała o wiele lepiej. Rafinha w obwodzie się bardzo przyda. Jednak oprócz prawej obrony potrzebujemy światowej klasy pomocnika i jak będzie konieczne trzeba rozbić bank i sprowadzić Pogbe czy innego cracka. DM mamy najlepszego na świecie plus dobry chodź wiadomo że od dłuższego czasu pod formą Busiego. Dodatkowo jak najszybciej wprowadzić do zespołu Sampera i Halilovicia.
Atak--> Neymar genialny, Messi.........., Suarez gra nieźle ale kwestią czasu jak będzie wymiatał. W obwodzie przydatny Pedro plus młode wilki Traore Munir, Sandro. Tutaj nie kupowałbym nikogo.

0

Proszę o dobry link do meczu

0

kamaro43--> Racja ale nie można żyć tylko przeszłością. Mnie bardzo smuci forma Iniesty od bardzo długiego czasu. Jakby Iniesta wrócił to bajecznej formy i dodać do tego genialne trio z przodu możemy zawojować każde rozgrywki. Moim zdaniem tego najbardziej brakuje, czyli magii i wielkiej formy Iniesty.

6

Mogliśmy mieć Kroosa mogliśmy mieć Isco, mieliśmy Thiago, Mieliśmy Fabregasa....... Brak słów :(

0

Nie oglądam meczu ale statystyki chyba na korzyść ALmeri :D

http://screenshooter.net/100530134/bbbbalg

0

Jak zwykle wchodzę na komentarze i połowa to jaki skład powinien dać Lucho :| Bez obrazy ale dalibyście sobie raz chociaż na wstrzymanie.

0

Dołączam się do pytania.

0

Potrzebujemy tego gościa!!!

http://screenshooter.net/100530134/kpxpeii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?