0

Ale Ronaldo walnie bramę z wolnego teraz :)

0

Lubie oglądać Bale jak rozpoczyna kontry Realu i ma sporo miejsca :D

0

Ale ten Laure dramatyczny na prawej obronie ;/

1

Proszę o dobry link do meczu Realu. Z góry dzięki i pozdrawiam.

2

Nie lubię składów wklejać ale akurat wyjątkowo bardzo chciałbym zobaczyć taki wyjściowy skład na Levante zakładając że Iniesta zdrowy.

http://www.footballuser.com/1203014/FC_Barcelona

4

I tak wielki szacunek dla Ronaldo że w erze Messiego potrafił zdobyć 3 złote piłki. Tylko on podjął walkę z Messim w świecie piłki.

23

Żeby Wam nie było zbyt smutno to reakcja Messiego ze słynnej manity z Realem :)

https://pbs.twimg.com/tweet_video/B9aN2PNIYAA0Wxb.mp4

0

Taki offtop. Gra ktoś z Was w FM 2015? Tak z ciekawości pytam czy ktoś z Was gra Barca i kogo kupił itp :)

2

Marne pocieszenie dla Messiego i spółki :D

1

Albo byłby bardziej wypalony albo grałby na jeszcze większym luzie i byłby jeszcze lepszy :)

0

To tylko Coutinho :)

0

Niestety ale masz rację. Też mi się wydaje że jednak trochę ma nadwagi chociaż nie dużo.

5

Dajcie już spokój z tym przełamaniem. Przecież w ostatnim meczu Suarez trafił.

0

A wszystko się zaczeło od tego że Masche już któryś raz nie może trafić w piłke :|

12

Nie czepiajcie się Mathieu. Przecież dobrze gra w tym sezonie. Wiadomo nie raz walnie jakiegoś kiksa ale jak na pierwszy jego sezon w tak wielkim klubie i tak sobie nieźle radzi.

0

Piękny skład! Byłem pewien że w środku zagra Iniesta z Rafinhą :) podoba mi się jak powoli do składu wprowadzany jest Rafinha :)

1

Żeby nie było rozczarowania jak Neymar dzisiaj zostanie na ławie. Ja czuję że dzisiaj Pedro zagra od pierwszej minuty, albo za Neya albo Suareza.

1

No nie wiem. Podobno w Santosie nie trafił 4 czy 5 karnych pod rząd :D

0

Super skład. Naprawdę :) Pozdro

0

Melodia przyszłości to Tielemans który ma 17 lat i od roku wymiata w lidze belgijskiej. Verratti młody ale już dość doświadczony.

0

Ale też nie piszcie że on taki młody i melodia przyszłości. Verratti ma już 22 lata :)

0

Zapomnieliśmy o nim :)

1

Tak to widzę. Kolejność nie przypadkowa. 1) Pogba 2) Koke 3) VerrattiKurde też tak czuje trochę że Włoch lepszy ale jakoś lubię jak w Barcy gra dużo Hiszpanów. Jednak przyznam Wam rację :)

0

Świetna informacja :)

0

Warunki fizyczne, technika, strzał, drybling,podania, odbiory. Pomocnik kompletny.

0

Gość jest niesamowity. Niech zarząd zbiera jakieś 80 baniek.

3

Zawsze i się marzyło że Barca będzie miała swojego "Fergusona". Myślałem że taką osobą będzie Guardiola. Teraz marzę o tym że to będzie Lucho.

0

Jak przegra jakiś mecz :D

2

Taka mała ciekawostka. Gole naszego magicznego trio w rep.

Messi 44
Neymar 45
Suarez 44

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?