20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Ronaldo walnie bramę z wolnego teraz :)
0
Lubie oglądać Bale jak rozpoczyna kontry Realu i ma sporo miejsca :D
0
Ale ten Laure dramatyczny na prawej obronie ;/
1
Proszę o dobry link do meczu Realu. Z góry dzięki i pozdrawiam.
2
Nie lubię składów wklejać ale akurat wyjątkowo bardzo chciałbym zobaczyć taki wyjściowy skład na Levante zakładając że Iniesta zdrowy.
http://www.footballuser.com/1203014/FC_Barcelona
4
I tak wielki szacunek dla Ronaldo że w erze Messiego potrafił zdobyć 3 złote piłki. Tylko on podjął walkę z Messim w świecie piłki.
23
Żeby Wam nie było zbyt smutno to reakcja Messiego ze słynnej manity z Realem :)
https://pbs.twimg.com/tweet_video/B9aN2PNIYAA0Wxb.mp4
0
Taki offtop. Gra ktoś z Was w FM 2015? Tak z ciekawości pytam czy ktoś z Was gra Barca i kogo kupił itp :)
2
Marne pocieszenie dla Messiego i spółki :D
1
Albo byłby bardziej wypalony albo grałby na jeszcze większym luzie i byłby jeszcze lepszy :)
27
Czuje ogromny smutek widząc to zdjęcie :(:(:(
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/znamy-wyniki-world-press-photo-2015-zobacz-najlepsze-zdjecia-z-calego-swiata/9p49b
0
To tylko Coutinho :)
0
Niestety ale masz rację. Też mi się wydaje że jednak trochę ma nadwagi chociaż nie dużo.
5
Dajcie już spokój z tym przełamaniem. Przecież w ostatnim meczu Suarez trafił.
0
A wszystko się zaczeło od tego że Masche już któryś raz nie może trafić w piłke :|
12
Nie czepiajcie się Mathieu. Przecież dobrze gra w tym sezonie. Wiadomo nie raz walnie jakiegoś kiksa ale jak na pierwszy jego sezon w tak wielkim klubie i tak sobie nieźle radzi.
0
Piękny skład! Byłem pewien że w środku zagra Iniesta z Rafinhą :) podoba mi się jak powoli do składu wprowadzany jest Rafinha :)
1
Żeby nie było rozczarowania jak Neymar dzisiaj zostanie na ławie. Ja czuję że dzisiaj Pedro zagra od pierwszej minuty, albo za Neya albo Suareza.
1
No nie wiem. Podobno w Santosie nie trafił 4 czy 5 karnych pod rząd :D
0
Super skład. Naprawdę :) Pozdro
0
Melodia przyszłości to Tielemans który ma 17 lat i od roku wymiata w lidze belgijskiej. Verratti młody ale już dość doświadczony.
0
Ale też nie piszcie że on taki młody i melodia przyszłości. Verratti ma już 22 lata :)
0
Zapomnieliśmy o nim :)
1
Tak to widzę. Kolejność nie przypadkowa. 1) Pogba 2) Koke 3) VerrattiKurde też tak czuje trochę że Włoch lepszy ale jakoś lubię jak w Barcy gra dużo Hiszpanów. Jednak przyznam Wam rację :)
0
Świetna informacja :)
0
Warunki fizyczne, technika, strzał, drybling,podania, odbiory. Pomocnik kompletny.
0
Gość jest niesamowity. Niech zarząd zbiera jakieś 80 baniek.
3
Zawsze i się marzyło że Barca będzie miała swojego "Fergusona". Myślałem że taką osobą będzie Guardiola. Teraz marzę o tym że to będzie Lucho.
0
Jak przegra jakiś mecz :D
2
Taka mała ciekawostka. Gole naszego magicznego trio w rep.
Messi 44
Neymar 45
Suarez 44
:)