20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że nasze trio w przodzie będzie wiele lat grało ze sobą i nie będzie jakiś konfliktów między nimi.
0
Tak chwalony Hazard statystycznie podobnie jak Suarez zgrał o wiele meczy mniej :)
http://screenshooter.net/100530134/mjadqiv
1
Czekam na pierwszy remis Realu w tym sezonie. Kto wie może jutro :)
0
Ok to spróbuje jutro z odkurzacze. Sam nie chce go rozkręcać bo się boję że w środku coś uszkodzę :) Dzięki a rade.
0
No właśnie jakoś głośno laptop nie chodzi. Zastanawiam się właśnie czy oddać do serwisu żeby go przeczyścili i wymienili tą pastę chłodzącą. Jeszcze się zastanowię.
0
Taki mało offtop. Myślicie że mam poprawne temperatury w laptopie? Ogólnie to koło 50 stopni ale jak mam sporo rzeczy włączonych to te temperatury są około 80-90 stopni. Czy to normalne?
http://screenshooter.net/100530134/qbbvhgu
1
Czy ktoś wie czemu tu już nie ma najnowszych skrótów?
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=5
Mi tu ładnie odbiera.
0
Macie już jakiś sprawdzony link? :)
0
Boje się meczarni i 0-0 ;/
0
wp w formie :)
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Messi-pral-brudna-kase-Chcial-w-to-wciagnac-Lewandowskiego,wid,17298123,wiadomosc.html
0
Rozumiem o co Wam chodzi ale Verratti ot by kosztował na daną chwilę 50 mln.
0
Sawik napisałeś że nie jesteś zwollenikiem wydawania kilkudziesięciu mln na jednego zawodnika a chcesz od szejków Verrattiego. To się trochę wyklucza.
0
Ma ktoś zdjęcie nowego wyglądu Neymara?
0
A jaki był wynik pierwszego meczu Fiory z Tottenhamem?
0
Sam się dziwie że to pisze ale Messi jest piłkarskim Bogiem i powinien wciąż wykonywać rzuty karne, oczywiście jeśli tego chce. Guardiola kiedyś powiedział że Messi musi być szczęśliwy i jestem tego samego zdania.
0
Nie dziękuje. Oglądałem już to 4 razy :) Dzięki za inne propozycje.
0
Polećcie jakieś najlepsze komedie jakie oglądaliście w życiu :) Sorry za offtop ale lubię tą stronkę :)
0
Przecież w ostatnich latach Barca też kupuje zawodników za ogromne kwoty :|
2
Akurat do Iniesty wczoraj nie można było mieć pretensji. Do Rakiticia również.
0
Żałosne oceny.
0
Działą Wam fullscreen na vodsport.pl?
0
Nie moge kliknąć full screena na vodsport. Ma ktoś podobnie?
2
Miałem dzisiaj beznadziejny dzień mam nadzieję że dzisiejszy wieczór mnie nie zdołuje jeszcze bardziej. Visca el Barca!
0
Demichelis nie jest taki słaby jak tu większość osób myśli.
Żeby Wam czasem głupio nie było jak nam coś z głowy wsadzi.
0
Jasne że warto. Również polecam.
0
Krótka piłka. Albo Pogba albo Verratti.
1
Dokładnie typowy pracuś co widać nawet na tym creenie :)
http://screenshooter.net/100530134/pjuvmbf
0
Bramowy remis by mnie zadowolił ale oczywiście liczę na zwycięstwo.
0
Jakby Alves zagrał tak samo tylko że Barca by powiedzmy odrobiła straty i wygrała 4-1 to dostał by średnią notę od użytkowników 3 razy wyższą :)