0

Mam nadzieję że nasze trio w przodzie będzie wiele lat grało ze sobą i nie będzie jakiś konfliktów między nimi.

0

Tak chwalony Hazard statystycznie podobnie jak Suarez zgrał o wiele meczy mniej :)

http://screenshooter.net/100530134/mjadqiv

1

Czekam na pierwszy remis Realu w tym sezonie. Kto wie może jutro :)

0

Ok to spróbuje jutro z odkurzacze. Sam nie chce go rozkręcać bo się boję że w środku coś uszkodzę :) Dzięki a rade.

0

No właśnie jakoś głośno laptop nie chodzi. Zastanawiam się właśnie czy oddać do serwisu żeby go przeczyścili i wymienili tą pastę chłodzącą. Jeszcze się zastanowię.

0

Taki mało offtop. Myślicie że mam poprawne temperatury w laptopie? Ogólnie to koło 50 stopni ale jak mam sporo rzeczy włączonych to te temperatury są około 80-90 stopni. Czy to normalne?

http://screenshooter.net/100530134/qbbvhgu

1

Czy ktoś wie czemu tu już nie ma najnowszych skrótów?

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

0

0

Macie już jakiś sprawdzony link? :)

0

Boje się meczarni i 0-0 ;/

0

Rozumiem o co Wam chodzi ale Verratti ot by kosztował na daną chwilę 50 mln.

0

Sawik napisałeś że nie jesteś zwollenikiem wydawania kilkudziesięciu mln na jednego zawodnika a chcesz od szejków Verrattiego. To się trochę wyklucza.

0

Ma ktoś zdjęcie nowego wyglądu Neymara?

0

A jaki był wynik pierwszego meczu Fiory z Tottenhamem?

0

Sam się dziwie że to pisze ale Messi jest piłkarskim Bogiem i powinien wciąż wykonywać rzuty karne, oczywiście jeśli tego chce. Guardiola kiedyś powiedział że Messi musi być szczęśliwy i jestem tego samego zdania.

0

Nie dziękuje. Oglądałem już to 4 razy :) Dzięki za inne propozycje.

0

Polećcie jakieś najlepsze komedie jakie oglądaliście w życiu :) Sorry za offtop ale lubię tą stronkę :)

0

Przecież w ostatnich latach Barca też kupuje zawodników za ogromne kwoty :|

2

Akurat do Iniesty wczoraj nie można było mieć pretensji. Do Rakiticia również.

0

Żałosne oceny.

0

Działą Wam fullscreen na vodsport.pl?

0

Nie moge kliknąć full screena na vodsport. Ma ktoś podobnie?

2

Miałem dzisiaj beznadziejny dzień mam nadzieję że dzisiejszy wieczór mnie nie zdołuje jeszcze bardziej. Visca el Barca!

0

Demichelis nie jest taki słaby jak tu większość osób myśli.

Żeby Wam czasem głupio nie było jak nam coś z głowy wsadzi.

0

Jasne że warto. Również polecam.

0

Krótka piłka. Albo Pogba albo Verratti.

1

Dokładnie typowy pracuś co widać nawet na tym creenie :)

http://screenshooter.net/100530134/pjuvmbf

0

Bramowy remis by mnie zadowolił ale oczywiście liczę na zwycięstwo.

0

Jakby Alves zagrał tak samo tylko że Barca by powiedzmy odrobiła straty i wygrała 4-1 to dostał by średnią notę od użytkowników 3 razy wyższą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?