20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pamiętam że dopiero Messi debiutował ;/
2
Włączyłem Football Managera 2006 :)
Tak w ramach ciekawostki. Skład Barcy z tamtego sezonu :)
Cristiano drybling i technika po 20 :D
http://screenshooter.net/100530134/ptfkvua
1
I później młody bodajże 16 letni Messi pożyczył tą maskę od Puyola :)
1
Możesz wrzucić screena z najdroższymi zawodnikami w grze :)
1
Roberto na DM to o wiele lepsze rozwiązanie niż jak gra wyżej w pomocy. Kolejny raz brawo Lucho!
1
Proszę o dobry link który nie tnie.
1
Z Ramosem jest ten problem dla Bary że niesamowicie jest groźny w powietrzu.
0
Komentarz usunięty
1
Gwiazdą może nigdy nie będzie ale i tak powinien jutro zagrać bo Montoya nie pokazał nic od paru lat! To nie przesada. Raz na parę meczy podłączy się do ofensywny ( co i tak w 90% nie wie co zrobić z piłką na wysokości pola karnego ) a tak to tylko podaje do tyłu albo do środka. Nie jestem jakimś hejterem ale nie można w nieskończoność pisać że Montoya powinien grać itp
1
Niech gra Douglas. Jak nie teraz to kiedy? Montoye zawsze lubiłem ale mam już dość oglądać jego zachowawczej gry. Po za tym jak Alexis się kopał po czole przez prawie dwa lata i nawet Suarez słabo grał to czemu mamy się naśmiewać z Douglasa który rozegrał ledwie kilkadziesiąt minut? Może on nie jest taki słaby jak to widzi większość użytkowników?
0
Także się obawiam. Miejmy nadzieję że nie będzie tak jak z Malagą.
0
Heheh przez przypadek natknąłem się na mojego screena z FMa :)
Hehe na pewno taki wynik w sobotę będzie i Munir bohaterem :)
http://screenshooter.net/100278678/ixrlpsd
0
Rozczarowanie czuje czytając takie komentarze jak Twój.
0
Gdzie mogę znaleźć cały mecz Realu. Oczywiście chodzi mi o wczorajszy mecz. Z ciekawości chce obejrzeć ostatnie 10 minut :)
0
2 letni kontrakt i dość rozsądna wysokość kontraktu i jestem za tym żeby został.
0
W FM2014 byl u mnie najdroższym zawodnikiem w grze i kapitanem Barcy :)
0
Żaden link mi dobrze nie działa ;/ Poratujcie ;/
0
Proszę o dobry link do meczu Realu.
0
No niestety ale to prawda. Już któryś raz to się zdarza.
1
Montoya grał już w paru meczach i nie zrobił nic oprócz oddawania piłki do tyłu.
0
Nie oszukujmy się dużo to by było >90%
0
No właśnie. Też tak sobie mysle że raczej Pogba nie realny ale z Neymarem i Suarezem wydawało się podobnie :)
0
Tylko on albo Verratti!
38
Pedro powinien być niezadowolony z jakości swojej gry a nie ilości minut które dostaje. Już parę razy grał w pierwszym składzie i nie pokazał nic wartego uwagi.
0
dzięki wielkie !
0
Masz może link do tego nagrania?
0
Czyli na Eibar w środku Pola Rakitic Iniesta Xavi.
2
Ehhh jak mi szkoda takich zawodników :( Ten chłopak tylko 19 lat ;/
2
Coś mało ostatnio newsów tego typu " Zwolnić tego Wuefistę" :D
0
Dzięki wielkie. Jeszcze przy okazji spytam. Czemu sędzia w ogóle powtórzył tego karnego dzisiaj?