0

Wiem że to trochę zabrzmi jak herezja, ale jak dla mnie Messi jest najlepszy sportowcem w historii.

0

Nie na miejscu jest naśmiewanie się z Ronaldo na tej stronie.

0

Żałosne jest już to porównywanie Messiego Suareza czy kogoś innego do Ronaldo. Szkoda, że większość osób na tej stronie nie wypisywało takich porównań jak Ronaldo był w optymalnej formie i strzelał gole jak na zawołanie.

30

Po każdym meczu będziecie wklejać news tego typu?

1

Właściwie to po co on gra zawsze z tym bandażem?

0

Jak komuś się nudzi może wkleić swoją wymarzoną 11 i całą kadrę z FM15. Chodzi oczywiście o tych co grają Barcą. Pozdro

0

Dziękuje bardzo.

0

Na jakim? Mógłbym prosić o link? Ja zawsze tu sprawdzam

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

0

Dzięki za link. Można obejrzeć jak jeszcze nie wyszedł skrót z kom. Hudsona :)

1

Taka mała ciekawostka. Sevilla jest jedyną drużyną w La Liga która w tym sezonie nie doznała porażki na swoim stadionie :D

0

Ktoś wie co się Godinowi stało??

http://screenshooter.net/100530134/sxjhrdk

4

Jeszcze nie ma. W Przesłane filmy tu sprawdzaj.

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

14

Panie Neymar! Pan także!

12

Tylko trzeba wierzyć i modlić się o brak kontuzji dla Messiego!

9

Za 9 dni po wygraniu z City będą komentarz " To tylko City" :|

0

Co tu dużo pisać :D Levante ma dość...

0

Dzięki. Super odbiera meczyk.

0

PheNOmeN ---> Dzisiaj Neymar Ci pokaże dlaczego. Mnie to ciesy bo często grał Neymar świetne zawody i schodził w czasie meczu z boiska. Teraz Lucho mu daje zaufanie i od pierwszych minut gra. Jak dla mnie plus dla Lucho. Ney to powinien docenić i odwdzięczyć się dobrą grą.

5

Ale od czego ma się przełamać? Przecież nie dawno strzelił gola.

0

Hehehe czemu nikt nie wkleił składu Levante :)?

0

Wysokość kursów na Barce w dzisiejszym meczu wprost niewiarygodna :D

http://screenshooter.net/100530134/omrgnos

3

Ja myślę że pod koniec sezonu będzie miał 40 asyst i jakieś 50 goli. Mam nadzieję tylko że nie będzie miał więcej niż 30 żółtych kartek i 10 czerwonych.

0

Ja jestem podniecony dzień wcześniej że będę mógł oglądnąć Barcę z niesamowitym trio z przodu na laptopie a w Hiszpanii im się nie chce ruszyć dupy na stadion. Bardzo dziwne......

3

yooiooy. Nie grali a dobrze. Mecz wyrównany w statystykach jak i z przebiegu. Może trochę Real lepszy ale ogólnie to do drugiej bramki Real się mógł obawiać straty punktu. Bale najlepszy z Realu. Ronaldo niezbyt dobrze zagrał ale chociaż dał ładną asystę. Warto zwrócić uwagę że Deportivo grało dość otwarty futbol na stadionie Realu. Dziwne to było bo u siebie bronili się dość defensywnie z Barca :)

3

Hehehe liczę na to że Messi jutro dogoni Ronaldo w golach w La Liga :)

1

5 ( 15 znaków )

0

Ronaldo źle przyjął i nie miał już jak uderzyć to podał do Benzemy :)

0

hehehe a jednak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?