20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że to trochę zabrzmi jak herezja, ale jak dla mnie Messi jest najlepszy sportowcem w historii.
0
Nie na miejscu jest naśmiewanie się z Ronaldo na tej stronie.
0
Żałosne jest już to porównywanie Messiego Suareza czy kogoś innego do Ronaldo. Szkoda, że większość osób na tej stronie nie wypisywało takich porównań jak Ronaldo był w optymalnej formie i strzelał gole jak na zawołanie.
30
Po każdym meczu będziecie wklejać news tego typu?
2
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/photos/a.81290047683.84672.81267402683/10152737676102684/?type=1
:D:D:D
1
Właściwie to po co on gra zawsze z tym bandażem?
0
Jak komuś się nudzi może wkleić swoją wymarzoną 11 i całą kadrę z FM15. Chodzi oczywiście o tych co grają Barcą. Pozdro
0
Dziękuje bardzo.
0
Na jakim? Mógłbym prosić o link? Ja zawsze tu sprawdzam
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
0
Dzięki za link. Można obejrzeć jak jeszcze nie wyszedł skrót z kom. Hudsona :)
1
Taka mała ciekawostka. Sevilla jest jedyną drużyną w La Liga która w tym sezonie nie doznała porażki na swoim stadionie :D
0
Ktoś wie co się Godinowi stało??
http://screenshooter.net/100530134/sxjhrdk
4
Jeszcze nie ma. W Przesłane filmy tu sprawdzaj.
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
0
http://screenshooter.net/100530134/msqtuyr
14
Panie Neymar! Pan także!
12
Tylko trzeba wierzyć i modlić się o brak kontuzji dla Messiego!
9
Za 9 dni po wygraniu z City będą komentarz " To tylko City" :|
0
Co tu dużo pisać :D Levante ma dość...
0
Dzięki. Super odbiera meczyk.
0
PheNOmeN ---> Dzisiaj Neymar Ci pokaże dlaczego. Mnie to ciesy bo często grał Neymar świetne zawody i schodził w czasie meczu z boiska. Teraz Lucho mu daje zaufanie i od pierwszych minut gra. Jak dla mnie plus dla Lucho. Ney to powinien docenić i odwdzięczyć się dobrą grą.
5
Ale od czego ma się przełamać? Przecież nie dawno strzelił gola.
0
Hehehe czemu nikt nie wkleił składu Levante :)?
0
Wysokość kursów na Barce w dzisiejszym meczu wprost niewiarygodna :D
http://screenshooter.net/100530134/omrgnos
3
Ja myślę że pod koniec sezonu będzie miał 40 asyst i jakieś 50 goli. Mam nadzieję tylko że nie będzie miał więcej niż 30 żółtych kartek i 10 czerwonych.
0
Ja jestem podniecony dzień wcześniej że będę mógł oglądnąć Barcę z niesamowitym trio z przodu na laptopie a w Hiszpanii im się nie chce ruszyć dupy na stadion. Bardzo dziwne......
3
yooiooy. Nie grali a dobrze. Mecz wyrównany w statystykach jak i z przebiegu. Może trochę Real lepszy ale ogólnie to do drugiej bramki Real się mógł obawiać straty punktu. Bale najlepszy z Realu. Ronaldo niezbyt dobrze zagrał ale chociaż dał ładną asystę. Warto zwrócić uwagę że Deportivo grało dość otwarty futbol na stadionie Realu. Dziwne to było bo u siebie bronili się dość defensywnie z Barca :)
3
Hehehe liczę na to że Messi jutro dogoni Ronaldo w golach w La Liga :)
1
5 ( 15 znaków )
0
Ronaldo źle przyjął i nie miał już jak uderzyć to podał do Benzemy :)
0
hehehe a jednak :D