20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosiłbym o link do obszernych skrótów z komentarzem Hudsona. Wcześniej tutaj oglądałem ale od jakiegoś czasu już nie dodają skrótów nie wiem czemu.
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
1
Pamiętajcie że drugie połowy gra Barca o wiele lepiej!
0
Macie jakiś dobry link?
5
Nocny przegląd prasy :)
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57702&kom=ok
2
Ze strony Realu. Zdzwiłem się że ktoś w takiej sytuacji pochwalił naszych graczy
"A ten jego uśmieszek po zejściu z boiska właśnie wyrażał ten stan. Dla mnie żałosny. Jak Suerez czy Alves schodzili ostatnio przy prowadzeniu ekipy to kopali w butelki, a Benzema w przegranym meczu się śmieje, jakby zdobył hat-tricka. To wszystko wina trenera, który go zapewnia, co konferencje, że ten gra zawsze. "
0
Van Gaal oddał za darmo Rivaldo więc nie ma co oceniać teraz tego że Rafael u niego nie gra :)
0
Może kupmy jego?
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/41806/koniec-kariery-rafaela-na-old-trafford/
2
Brakuje mu jeszcze formy :D:D:D
0
Jak Wam się to podoba:)? Jak dla mnie zacna kadra :D
http://mixgol.pl/45406,tak-moze-wygladac-barcelona-w-2016-roku
3
Suarez pokazuje niesamowitą jakość i statystyki :)
http://screenshooter.net/100530134/jybpuut
0
2 asysty w Copa i 3 w LM
3
Nie płaczcie jesteśmy blisko finału.
0
http://sport.tvp.pl/19049518/pilka-nozna-puchar-krola-villarreal-cf-fc-barcelona
0
Co by nie mówić Pedro zasłużył na grę w dzisiejszym meczu ;/
0
Nudzą i nie śmieszą mnie już te żarty i odwołania do Cristiano ale trzeba przyznać, że to mnie rozbawiło :) Pozdro!
0
Na zdjęciu widać, że napakowany jak kabanos :D
0
Najlepszym wykonawcą w Barcy stałych fragmentów jest Rakitic. Szkoda że go nie dopuszczają do rzutów wolnych ;/
0
Jestem zdziwiony. Wszedłem w komentarze pod newsem i byłem pewny że komentarze będą tego typu" A Cristiano nie dostał" itp :) Zaskoczyliście mnie.
7
http://screenshooter.net/100530134/lloupge
Brawo Bravo!!!!
3
Wie ktoś czemu już nie dodają skrótów z meczów Barcy w tym linku? Gdzie znajdę w takim razie obszerne skróty meczów Barcy z komentarzem Hudsona?
https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld
0
Zgadzam się świetny jest. W obronie też się poprawił. Uwielbiam oglądać jego grę.
3
Kto nie widziałem niech sobie zobaczy gole Tello z dzisiejszego meczu. Asysta przy 1 bramce Jacksona kosmos!
http://www.meczyki.pl/skroty/44628/porto_sporting_lizbona_30.html
0
Douglas ma już w tym sezonie ładną asystę :D Silva jeszcze nie hehe
2
Dostają rzuty karne to Ronaldo je bezlitośnie wykorzystuje. Szkoda że Leo tak nie potrafi chociaż i tak różnica poziomów między nimi to przepaść, oczywiście na korzyść Leo.
2
Lucas Silva prawdziwy magik. Tak jak on znika na boisku to chyba nikt nie umie. Nawet Illaramendi przy nim wygląda jak playmaker :)
0
Dzięki wielkie!!
0
Prosiłbym o dobrze działający link do meczu Realu.
0
A może na następnej Gali Złotej piłki na podium będą Messi, Ney i Suarez :) Fajnie by to wyglądało. Pomarzyć można kto wie :)
1
Chociaż te 3 lata były by dobre. Nie lubię jak co rok dwa kupują gwiazdę do ataku :)
0
Ja się zapytam po raz kolejny. Po co Suarezowi bandaż na dłoń?