0

Prosiłbym o link do obszernych skrótów z komentarzem Hudsona. Wcześniej tutaj oglądałem ale od jakiegoś czasu już nie dodają skrótów nie wiem czemu.

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

1

Pamiętajcie że drugie połowy gra Barca o wiele lepiej!

0

Macie jakiś dobry link?

5

2

Ze strony Realu. Zdzwiłem się że ktoś w takiej sytuacji pochwalił naszych graczy

"A ten jego uśmieszek po zejściu z boiska właśnie wyrażał ten stan. Dla mnie żałosny. Jak Suerez czy Alves schodzili ostatnio przy prowadzeniu ekipy to kopali w butelki, a Benzema w przegranym meczu się śmieje, jakby zdobył hat-tricka. To wszystko wina trenera, który go zapewnia, co konferencje, że ten gra zawsze. "

0

Van Gaal oddał za darmo Rivaldo więc nie ma co oceniać teraz tego że Rafael u niego nie gra :)

2

Brakuje mu jeszcze formy :D:D:D

0

Jak Wam się to podoba:)? Jak dla mnie zacna kadra :D

http://mixgol.pl/45406,tak-moze-wygladac-barcelona-w-2016-roku

3

Suarez pokazuje niesamowitą jakość i statystyki :)

http://screenshooter.net/100530134/jybpuut

0

2 asysty w Copa i 3 w LM

3

Nie płaczcie jesteśmy blisko finału.

0

Co by nie mówić Pedro zasłużył na grę w dzisiejszym meczu ;/

0

Nudzą i nie śmieszą mnie już te żarty i odwołania do Cristiano ale trzeba przyznać, że to mnie rozbawiło :) Pozdro!

0

Na zdjęciu widać, że napakowany jak kabanos :D

0

Najlepszym wykonawcą w Barcy stałych fragmentów jest Rakitic. Szkoda że go nie dopuszczają do rzutów wolnych ;/

0

Jestem zdziwiony. Wszedłem w komentarze pod newsem i byłem pewny że komentarze będą tego typu" A Cristiano nie dostał" itp :) Zaskoczyliście mnie.

7

3

Wie ktoś czemu już nie dodają skrótów z meczów Barcy w tym linku? Gdzie znajdę w takim razie obszerne skróty meczów Barcy z komentarzem Hudsona?

https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld

0

Zgadzam się świetny jest. W obronie też się poprawił. Uwielbiam oglądać jego grę.

3

Kto nie widziałem niech sobie zobaczy gole Tello z dzisiejszego meczu. Asysta przy 1 bramce Jacksona kosmos!

http://www.meczyki.pl/skroty/44628/porto_sporting_lizbona_30.html

0

Douglas ma już w tym sezonie ładną asystę :D Silva jeszcze nie hehe

2

Dostają rzuty karne to Ronaldo je bezlitośnie wykorzystuje. Szkoda że Leo tak nie potrafi chociaż i tak różnica poziomów między nimi to przepaść, oczywiście na korzyść Leo.

2

Lucas Silva prawdziwy magik. Tak jak on znika na boisku to chyba nikt nie umie. Nawet Illaramendi przy nim wygląda jak playmaker :)

0

Dzięki wielkie!!

0

Prosiłbym o dobrze działający link do meczu Realu.

0

A może na następnej Gali Złotej piłki na podium będą Messi, Ney i Suarez :) Fajnie by to wyglądało. Pomarzyć można kto wie :)

1

Chociaż te 3 lata były by dobre. Nie lubię jak co rok dwa kupują gwiazdę do ataku :)

0

Ja się zapytam po raz kolejny. Po co Suarezowi bandaż na dłoń?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?