20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od lewej strony boiska to będzie NSM :D
0
Po co pisać w komentarzach pod takim newsem, że trzeba wygrać? Przecież to jest wiadome, każdy kibic Barcy tego chce ale nie widzę sensu cały czas pisać to samo." Dzisiaj Barca musi wygrać" itp itd.
1
Było by pięknie :) Chociaż wolałem chyba Verrattiego Pogba również jest fenomenalny :)
0
Hehehe to prawda :D
0
No to jeszcze równe 2 dni i 10 minut do meczu :)
1
Iniesta powinien z 5 baniek oddać rocznie do kontraktu dla Pique :)
0
Tak zgadza się :)
0
Ja właśnie będę grał pierwszy mecz ligowy Barcą z Elche :)
0
Czemu nie. Prawdziwy Manager nie śpi :D
1
Pochwal się kogo kupiłeś :)
1
Najpierw to muszę połowę sztabu szkoleniowego wymienić :D
1
Ruszam karierą Barcą w nowego FMa!!!!! :D Pozdro dla wszystkich maniaków Managera i Barcy :D
0
Montoya dostawał szanse wiele ray i ani raz jej nie wykorzystał.
1
Hummels nie umie biegać. Z naszą wysoko postawioną obroną i pressingiem byłby takim transferem jak swego czasu Walter Samuel w Realu :)W Realu nie wiedział co się dzieje a w Interze ściana.
0
Ten Darmian 0 asyst w lidze :|
0
O Włochu.........
0
Panowie chciałbym jeszcze raz oglądnąć obszerny skrót z ostatniego Gran Derby :) Najlepiej z polskim komentarzem albo Hudsona. Poratujecie linkiem? Im lepsza jakość tym lepiej :) Pozdro
0
On chyba bez formy od 2 sezonów. W tym sezonie 0 asyst i 0 goli.
0
Gaspar ma jaką klauzule wykupu w kontrakcie?
0
W Barcy jest Bravo i Stegen i jakoś większość osób pisze że cieszy się że mamy dwóch świetnych bramkarzy ale jak Real będzie miał dwóch świetnych PO to już widzicie co niektórzy problem.
0
Oglądał ktoś jak gra ten grajek? Ciekaw jestem tego zawodnika.
http://www.transfermarkt.pl/mario-fernandes/profil/spieler/102740
Po tym transferze Danilo aż zachciało mi się zacząć grać Barcą w FMa :D
1
A jak zagrał Oliver Torres?
0
Mogę prosić o link do tego wrestlingu?
0
Dziękuje bardzo!
0
Szukam ale żaden link jak na razie nie działa.
0
Jakbyście mieli dobry link do meczu polaków to proszę o wrzucenie.
2
I kto lepiej gra po pierwszej połowie? Ney czy Sanchez?
0
Tak udawane że nie dawno jeden z zawodników poniósł śmierć :|
0
Już tak nie narzekajcie na to że chcielibyście żeby zakończył karierę w Barcy. Przecież praktycznie tak się stanie jak odejdzie do Kataru. Co innego jakby grał w jakimś europejskim innym klubie jak np Lampard. Wtedy to fakt sam czułbym większe rozczarowanie. Będzie miał Xavi prawie 36 lat jak zacznie grać dla Katarczyków.
2
Niech pomoże razem z Douglasem w Barcy B aby się utrzymali :)