20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wiem ale potencjał Halilovic ma -9 bo patrzyłem w edytorze a Odegaard -10. W edytorze można wpisać żeby znalazło zawodników np z potencjałem minimum 180 ale -9 czy -10 się nie da wpisać ;/
0
Jacy zawodnicy w Football Manager 2015 mają potencjał -10? Wiem tylko że Odegaard i Tielemans. Znacie kogoś jeszcze?
0
Laporta jedzie dalej: Mamy zakaz transferowy, rozbitą La Masię, Barçę B w Segunda Division B, klub w sądzie...
Jeszcze niech doda że mamy potrójną koronę :D
2
Mała ciekawostka i przypomnienie dla fanów serialów.
Dzisiaj juz jest dostępny nowy odcinek True Detective!
0
Póki Messi gra ani Ney ani Hazard nie mają szans walczyć z nim o złotą piłkę.
0
Miranda kapitanem czy mi się wydawało, bo teraz mecz włączyłem?
18
Prośba do redakcji. Czy była by szansa na takiego newsa tylko że o piłkarzach Barcy? Sezon zakończony to zawsze mile widziane newsy nie piłkarskie :)
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/42971/zobacz-jak-pilkarze-united-spedzaja-wakacje/
0
I wiadomo kto został graczem dzisiejszego meczu?
0
Kto został graczem meczu tego żałosnego widowiska?
0
Może ktoś odpowiedzieć czy nasz Traore dostał nagrode?
0
To w końcu Adama Traore został najlepszym graczem Mistrzostw Świata U20 czy to chodziło o malijczyka o tym samym nazwisku?
0
Masz może link do tego artykułu?
0
TO prawda że Kovacic w Milanie?
2
Piszcie co chcecie ale moim zdaniem Messi po prostu powinien przyjąć tą nagrodę nawet jeśli uważał, że nie zasłużył i jej nie chciał.
0
Barcelona Elche! Jedziemy po zwycięstwo. Pierwsza kolejka tuż tuż!
0
Ja gram w FMa i czekam na mecz Argentyny :D Nie długo gram pierwszą kolejkę La Liga :)
0
Kurde to elegancko byłem pewny że ten mecz dopiero jutro w nocy :) To super
0
To dzisiaj w nocy Argentyna gra?
0
Kurde wyłączyłem mecz w 89 minucie bo już nie mogłem oglądać jak Brazylia kaleczy. Prosiłbym o link do bramki Douglasa
0
To który to w końcu Fred jest w kadrze Brazylii? Ten napastnik co grał na Mundialu czy Fred z Szachtara?
0
Bartra jak sobie radzi?
0
Czy ktoś wie o co poszło Xaviemu?
https://www.youtube.com/watch?t=13&v=bJKTZKmHuE4
0
Evra z Suarezem podali sobie rękę przed meczem?
0
Pytanie do fanów FMa :P Myślicie że dobrze ustawiłem polecenia dla Bary czy jeszcze byście coś zmienili?
http://screenshooter.net/100530134/qdprcvp
3
W euforii odpaliłem nową karierę w Football Managera :) Tylko musiałem troszkę edytorem polepszyć Rakiticia :)
2
Zubi wykonał świetną robotę ale go zwolnił hahaha. Prawdziwy paradoks :D
0
Dołączam się do prośby. Najlepiej jakby był obszerny skrót z komentarzem z nc+. Bardzo mi na tym zależy. Pomóżcie :P
0
Jak macie link do obszernego skrótu to wrzućcie :)
3
Ale dużo ciężej o magie z nadwagą :)
0
http://screenshooter.net/100530134/lfpcshy
Pedrito idzie na króla!