0

No wiem ale potencjał Halilovic ma -9 bo patrzyłem w edytorze a Odegaard -10. W edytorze można wpisać żeby znalazło zawodników np z potencjałem minimum 180 ale -9 czy -10 się nie da wpisać ;/

0

Jacy zawodnicy w Football Manager 2015 mają potencjał -10? Wiem tylko że Odegaard i Tielemans. Znacie kogoś jeszcze?

0

Laporta jedzie dalej: Mamy zakaz transferowy, rozbitą La Masię, Barçę B w Segunda Division B, klub w sądzie...

Jeszcze niech doda że mamy potrójną koronę :D

2

Mała ciekawostka i przypomnienie dla fanów serialów.

Dzisiaj juz jest dostępny nowy odcinek True Detective!

0

Póki Messi gra ani Ney ani Hazard nie mają szans walczyć z nim o złotą piłkę.

0

Miranda kapitanem czy mi się wydawało, bo teraz mecz włączyłem?

18

Prośba do redakcji. Czy była by szansa na takiego newsa tylko że o piłkarzach Barcy? Sezon zakończony to zawsze mile widziane newsy nie piłkarskie :)

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/42971/zobacz-jak-pilkarze-united-spedzaja-wakacje/

0

I wiadomo kto został graczem dzisiejszego meczu?

0

Kto został graczem meczu tego żałosnego widowiska?

0

Może ktoś odpowiedzieć czy nasz Traore dostał nagrode?

0

To w końcu Adama Traore został najlepszym graczem Mistrzostw Świata U20 czy to chodziło o malijczyka o tym samym nazwisku?

0

Masz może link do tego artykułu?

0

TO prawda że Kovacic w Milanie?

2

Piszcie co chcecie ale moim zdaniem Messi po prostu powinien przyjąć tą nagrodę nawet jeśli uważał, że nie zasłużył i jej nie chciał.

0

Barcelona Elche! Jedziemy po zwycięstwo. Pierwsza kolejka tuż tuż!

0

Ja gram w FMa i czekam na mecz Argentyny :D Nie długo gram pierwszą kolejkę La Liga :)

0

Kurde to elegancko byłem pewny że ten mecz dopiero jutro w nocy :) To super

0

To dzisiaj w nocy Argentyna gra?

0

Kurde wyłączyłem mecz w 89 minucie bo już nie mogłem oglądać jak Brazylia kaleczy. Prosiłbym o link do bramki Douglasa

0

To który to w końcu Fred jest w kadrze Brazylii? Ten napastnik co grał na Mundialu czy Fred z Szachtara?

0

Bartra jak sobie radzi?

0

Czy ktoś wie o co poszło Xaviemu?

https://www.youtube.com/watch?t=13&v=bJKTZKmHuE4

0

Evra z Suarezem podali sobie rękę przed meczem?

0

Pytanie do fanów FMa :P Myślicie że dobrze ustawiłem polecenia dla Bary czy jeszcze byście coś zmienili?

http://screenshooter.net/100530134/qdprcvp

3

W euforii odpaliłem nową karierę w Football Managera :) Tylko musiałem troszkę edytorem polepszyć Rakiticia :)

2

Zubi wykonał świetną robotę ale go zwolnił hahaha. Prawdziwy paradoks :D

0

Dołączam się do prośby. Najlepiej jakby był obszerny skrót z komentarzem z nc+. Bardzo mi na tym zależy. Pomóżcie :P

0

Jak macie link do obszernego skrótu to wrzućcie :)

3

Ale dużo ciężej o magie z nadwagą :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?