20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To, że Messi strzelił w CL Bayerowi 5 goli nie powinno umniejszać zasług strzeleckich Cristiano w lidze.
2
To czemu nigdy Messi nie strzelił 5 goli ogórasom w lidze?
18
Wole solidnego Sergi Roberto walczącego i biegającego.Nie, nie żartuje.
1
Piotrze dziękuje ale akurat ten link udało mi się znaleźć w youtubie :)
0
Panowie nie oglądałem meczu i szukam obszernego skrótu. Pomożecie?
Dobra znalazłem juz i oglądałem. Jedno słowo mi się ciśnie na usta-frajerstwo! :(
1
Ważne że strzela :)
16
Od 26 marca 2014 roku 'najlepszy wykonawca rzutów wolnych na świecie' Cristiano wykorzystał 1 wolnego, a Leo Messi 12.
2
Ja Cię popieram. Jak dla mnie Roberto zagrał super mecz. Na 7 spokojnie zasłużył. Chciałem jego odejścia i nie widziałem go w przyszłości w pierwszej drużynie Barcy ale na DM chciałbym go widywać częściej. Podoba mi się na tej pozycji.
0
Widzieliście Montoya jak go poprawili w Managera po tym trafieniu do kosza?
http://screenshooter.net/100530134/sxtexhf
6
Macie może link do filmiku z asystami Iniesty z La liga z tego sezonu? Szukam na Youtubie ale nic nie mogę znaleźć ;/
1
Reakcja Adriano bezcenna :D
3
Pokarze hehe :)
1
Jeśli chodzi o pozycję DM.
Busquet>Sergi Roberto>Mascherano :)
5
Brawo dla Lucho za wystawienia Roberto na DM. Chłopak daje radę na tej pozycji, Wiadomo że wystawiany był na słabszego rywala ale podoba mi się na tej pozycji.
7
"Żółta kartka Busquetsa: „Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”."
Cytat miesiąca :D
0
Teraz mamy Inieste, Xaviego, Rakiticia, Rafinhe, Sergi Roberto i nasza pomoc w tym sezonie jest słabiutka. Nie ma problemu. To odchodzi Xavi, Roberto i Rafihna i zostajemy z: Reus, Iniesta, Rakitic, Pogba/Verratti.
0
http://www.footballuser.com/1233923/FC_Barcelona
Taka kadra była by piękna. Reus oczywiście nie byłby zmiennikiem Neymara tylko mógłby grać jako ofensywny środkowy pomocnik. Do tego na ławke jeszcze Xavi jeśli zostanie i Rafinha jeśli się w miare ogarnie. Sergi Roberto out.
0
Szybkie pytanie do Was :) Wolelibyście Pogbe czy powrót jego?
0
Biografia Guardioli po 8 zł na allegro plus przesyłka 10 zł!
0
Skuteczność skutecznością ale Ney ma tylko 6 asyst w lidze ;/
2
Przecież Iniesta od ponad roku gra katastrofalnie :| Jak dla mnie Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie. Szkoda że nie mamy pomocy w przeciwieństwie do Realu. Marnuje się trochę u nas 3 geniuszy w ataku. Jeden pomocnik klasy światowej i będzie o wiele lepiej. Tylko ban transferowy niestety przekreśla taką opcję ;/
0
Zubi miał racje!
0
dzięki ale nie działa :)
0
Panowie prosiłbym o jakiś dobry link.
3
Liczę na wejście Xaviego od razu po przerwie. Macie jakiś dobry link do meczu?
1
Macie jakiś dobry link ;/?
1
Byłby by jaja jakby dzisiaj Messi był liderem i zanotował 5 asyst hehe.
0
Thiago ehhh. Jak miał 17 lat w Barcy to obserwowałem jego grę i czekałem aż zacznie grać w pierwszej drużynie ;/ Szkoda że z nim nie wyszło. Thiago z Neymarem by fajne akcje robili.
0
Częściej zawodzili jak grali razem Iniesta z Rafinhą. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie inaczej.
2
Czekam na dzisiaj news że Messi ma lepsze statystyki w tym roku niż BBC :D