1

To, że Messi strzelił w CL Bayerowi 5 goli nie powinno umniejszać zasług strzeleckich Cristiano w lidze.

2

To czemu nigdy Messi nie strzelił 5 goli ogórasom w lidze?

18

Wole solidnego Sergi Roberto walczącego i biegającego.Nie, nie żartuje.

1

Piotrze dziękuje ale akurat ten link udało mi się znaleźć w youtubie :)

0

Panowie nie oglądałem meczu i szukam obszernego skrótu. Pomożecie?

Dobra znalazłem juz i oglądałem. Jedno słowo mi się ciśnie na usta-frajerstwo! :(

1

Ważne że strzela :)

16

Od 26 marca 2014 roku 'najlepszy wykonawca rzutów wolnych na świecie' Cristiano wykorzystał 1 wolnego, a Leo Messi 12.

2

Ja Cię popieram. Jak dla mnie Roberto zagrał super mecz. Na 7 spokojnie zasłużył. Chciałem jego odejścia i nie widziałem go w przyszłości w pierwszej drużynie Barcy ale na DM chciałbym go widywać częściej. Podoba mi się na tej pozycji.

0

Widzieliście Montoya jak go poprawili w Managera po tym trafieniu do kosza?

http://screenshooter.net/100530134/sxtexhf

6

Macie może link do filmiku z asystami Iniesty z La liga z tego sezonu? Szukam na Youtubie ale nic nie mogę znaleźć ;/

1

Reakcja Adriano bezcenna :D

3

Pokarze hehe :)

1

Jeśli chodzi o pozycję DM.

Busquet>Sergi Roberto>Mascherano :)

5

Brawo dla Lucho za wystawienia Roberto na DM. Chłopak daje radę na tej pozycji, Wiadomo że wystawiany był na słabszego rywala ale podoba mi się na tej pozycji.

7

"Żółta kartka Busquetsa: „Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”."

Cytat miesiąca :D

0

Teraz mamy Inieste, Xaviego, Rakiticia, Rafinhe, Sergi Roberto i nasza pomoc w tym sezonie jest słabiutka. Nie ma problemu. To odchodzi Xavi, Roberto i Rafihna i zostajemy z: Reus, Iniesta, Rakitic, Pogba/Verratti.

0

http://www.footballuser.com/1233923/FC_Barcelona



Taka kadra była by piękna. Reus oczywiście nie byłby zmiennikiem Neymara tylko mógłby grać jako ofensywny środkowy pomocnik. Do tego na ławke jeszcze Xavi jeśli zostanie i Rafinha jeśli się w miare ogarnie. Sergi Roberto out.

0

Szybkie pytanie do Was :) Wolelibyście Pogbe czy powrót jego?

0

Biografia Guardioli po 8 zł na allegro plus przesyłka 10 zł!

0

Skuteczność skutecznością ale Ney ma tylko 6 asyst w lidze ;/

2

Przecież Iniesta od ponad roku gra katastrofalnie :| Jak dla mnie Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie. Szkoda że nie mamy pomocy w przeciwieństwie do Realu. Marnuje się trochę u nas 3 geniuszy w ataku. Jeden pomocnik klasy światowej i będzie o wiele lepiej. Tylko ban transferowy niestety przekreśla taką opcję ;/

0

Zubi miał racje!

0

dzięki ale nie działa :)

0

Panowie prosiłbym o jakiś dobry link.

3

Liczę na wejście Xaviego od razu po przerwie. Macie jakiś dobry link do meczu?

1

Macie jakiś dobry link ;/?

1

Byłby by jaja jakby dzisiaj Messi był liderem i zanotował 5 asyst hehe.

0

Thiago ehhh. Jak miał 17 lat w Barcy to obserwowałem jego grę i czekałem aż zacznie grać w pierwszej drużynie ;/ Szkoda że z nim nie wyszło. Thiago z Neymarem by fajne akcje robili.

0

Częściej zawodzili jak grali razem Iniesta z Rafinhą. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie inaczej.

2

Czekam na dzisiaj news że Messi ma lepsze statystyki w tym roku niż BBC :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?