20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A fakt zapomniałem że zadebiutował w Gran Derbi. Dzięki i pozdrawiam.
0
Może mi ktoś przypomnieć do jakiej daty Luis Suarez miał zawieszenie gry w klubie?
1
Taki mały offtop. Pięknie nam się Ney rozwija :)
http://screenshooter.net/100530134/ndhjvol
0
Nasze Trio w przyszłym sezonie :P
51
Messi ich tak szybko kiwał że nawet Xavi i Lucho myśleli że kiwnął 3 zawodników a nie 4 :)
0
Proszę o dobry link.
0
Działą Wam weeb tv? Mi takie coś się wyświetla
http://screenshooter.net/100530134/xptjrvv
14
Super zachowanie Luisa Suareza!
0
Obecnie licznik zatrzymał się na 116 trafieniach
4
Pewny i bezbłędny. Po jego zejściu z boiska Barca straciła dwa gole.
4
Już jest w absolutnym topie pomocników.
1
Gdzie oglądacie?
0
Proszę o dobrze działający link.
0
Aż mnie ciarki przeszły czytając te wypowiedzi.
1
Po prostu piękna :)
0
Lazio już wygrywa :D
3
Tyle osób wyśmiewało Zubiego a podsumowując transfery to:
Suarez--> +
Rakitic--> +
Mathieu--> +
Stegen--> +
Bravo--> +
Douglas--> mały - bo kwota transferu malutka.
Verma--> Narazie jedyny - ale i mam nadzieję że następny sezon udowodni swoją wartość i że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto.
0
Czyś Ty na głowę upadł?
0
Super pomysł :D
0
Nawet w tragicznej formie ustrzelił Hatricka Sevilli :)
18
Barca w ostatnich 7 meczach ma bilans goli 25-0!
1
Wiecie co jest ważne? Będzie mniejsza presja w kolejnych meczach bo mamy ligę praktycznie w kieszeni. Wcześniej cały czas była nie pewność że jednak możemy być bez pucharów w tym sezonie. Piłkarzom będzie się grało jeszcze lepiej :)
1
Czy jest gdzieś dostępny skrót meczu z Bayernu z komentarzem Szpakowskiego?
2
I jest już dostępny skrót z meczu z Bayernem z komentarzem Szpaka?
0
Dzięki wielkie! Pozdro
0
Dołączam się do prośby.
0
Też szukam skrótu z komentarzem Szpaka ale nie mogę znaleźć.
1
Taką słabą że już 6 mecz pod rząd nie stracili gola :)
0
Macie może link do obszernego skrótu z wczorajszego meczu?
3
Walczak walczakiem ale piłka dość często mu przy nodze przeszkadza :)