20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hazard nie gorszy.
0
Ładne jaja. Jeden typ by wszedł szkoda że nie obstawiłem :)
http://screenshooter.net/100530134/mgecehy
0
Myślicie że jednak Bayern wciąż od nas lepszy czy jednak Barca powinna z nimi dać radę? Wciąż w głowie siedzi mi ten dwumeczu 7-0.
0
Już działa :P
0
Ogląda ktoś mecz na Vod sport? Czemu jeszcze nie ma transmisji?
0
Thiago Alcantara na przeciwko Olivera Torresa :D Ciekawe który lepiej zagra.
0
Defensywnie grający Rakitic 4 w kanadyjce. To pokazuje jaką biedę mamy w tym sezonie w pomocy.
1
Hahahaha ostatni typ najlepszy. To co stawiamy?
http://screenshooter.net/100530134/mgecehy
2
Niczym się nie wyróżnia ale widząc jego niektóre akcję to jakbym widział połączenie Yaya Toure z Ronaldinho :|
1
Dzięki wielkie. Lubie skróty od Ciebie. Pozdro
7
Illarra: Jestem przygotowany, jeśli zabraknie Modricia
hehe zabawny jest :D
0
Widać w ostatnich konferencjach Lucho większy optymizm w odpowiedziach.
0
Poratujecie dobrym linkiem?
11
Dzisiaj Masche strzeli pierwszego gola dla Barcy :D
0
Lucho mnie posłuchał :) To moje dwa niedawne komentarze :D
http://www.footballuser.com/1239865/FC_Barcelona
Zapomniałem linka dać do wcześniejszego komentarza. Chodziło mi o to że tak możemy grać na ważniejsze mecze.
Na mocniejsze i ważniejsze mecze LM można grać tak. Jeszcze za Rakiticia można Xaviego dać.
To niby nie LM ale i tak fajnie że taki skład dał.
0
Byłem pewny że gramy z Valencią w niedziele a tu taka niespodzianka i się teraz dowiedziałem, że to juz jutro o 16-00 :P
26
Tylko tercet z Realu ma więcej rozegranych meczy. Grali jeszcze w klubowych mistrzostwach świata, w superpucharze hiszpani i w superpucharze europy.
3
Pogba ma kontrakt do 2019r.
0
Wiecie może gdzie znaleźć skrót z meczu z PSG z komentarzem Laskowskiego?
0
Jakbyś znalazł ten link to możesz wrzucić. Też chętnie bym obejrzał :)
1
Korbel zobacz niżej na mój wcześniejszy komentarz :)
1
http://www.footballuser.com/1239865/FC_Barcelona
Zapomniałem linka dać do wcześniejszego komentarza. Chodziło mi o to że tak możemy grać na ważniejsze mecze.
2
Na mocniejsze i ważniejsze mecze LM można grać tak. Jeszcze za Rakiticia można Xaviego dać.
0
Ja się z Tobą zgadzam. Jak Andres chce zostać to niech się zgodzi na obniżenie kontraktu od połowę i idzie na ławkę i próbuje walczyć o pierwszy skład.
0
Gdzie znajdę obszerny skrót w PL?
0
No to jak dobry jak napisałeś że trzeba dwóch zawodników wymienić :)
0
Trochę mnie zasmuciłeś :(
0
Komentarz usunięty
1
Macie jakiś dobry link do meczu?
0
Jakby ktoś znalazł dobry link do derbów Madrytu to proszę o wrzucenie.