1

Hazard nie gorszy.

0

Ładne jaja. Jeden typ by wszedł szkoda że nie obstawiłem :)

http://screenshooter.net/100530134/mgecehy

0

Myślicie że jednak Bayern wciąż od nas lepszy czy jednak Barca powinna z nimi dać radę? Wciąż w głowie siedzi mi ten dwumeczu 7-0.

0

Już działa :P

0

Ogląda ktoś mecz na Vod sport? Czemu jeszcze nie ma transmisji?

0

Thiago Alcantara na przeciwko Olivera Torresa :D Ciekawe który lepiej zagra.

0

Defensywnie grający Rakitic 4 w kanadyjce. To pokazuje jaką biedę mamy w tym sezonie w pomocy.

1

Hahahaha ostatni typ najlepszy. To co stawiamy?

http://screenshooter.net/100530134/mgecehy

2

Niczym się nie wyróżnia ale widząc jego niektóre akcję to jakbym widział połączenie Yaya Toure z Ronaldinho :|

1

Dzięki wielkie. Lubie skróty od Ciebie. Pozdro

7

Illarra: Jestem przygotowany, jeśli zabraknie Modricia

hehe zabawny jest :D

0

Widać w ostatnich konferencjach Lucho większy optymizm w odpowiedziach.

0

Poratujecie dobrym linkiem?

11

Dzisiaj Masche strzeli pierwszego gola dla Barcy :D

0

Lucho mnie posłuchał :) To moje dwa niedawne komentarze :D

http://www.footballuser.com/1239865/FC_Barcelona

Zapomniałem linka dać do wcześniejszego komentarza. Chodziło mi o to że tak możemy grać na ważniejsze mecze.


Na mocniejsze i ważniejsze mecze LM można grać tak. Jeszcze za Rakiticia można Xaviego dać.

To niby nie LM ale i tak fajnie że taki skład dał.

0

Byłem pewny że gramy z Valencią w niedziele a tu taka niespodzianka i się teraz dowiedziałem, że to juz jutro o 16-00 :P

26

Tylko tercet z Realu ma więcej rozegranych meczy. Grali jeszcze w klubowych mistrzostwach świata, w superpucharze hiszpani i w superpucharze europy.

3

Pogba ma kontrakt do 2019r.

0

Wiecie może gdzie znaleźć skrót z meczu z PSG z komentarzem Laskowskiego?

0

Jakbyś znalazł ten link to możesz wrzucić. Też chętnie bym obejrzał :)

1

Korbel zobacz niżej na mój wcześniejszy komentarz :)

1

http://www.footballuser.com/1239865/FC_Barcelona

Zapomniałem linka dać do wcześniejszego komentarza. Chodziło mi o to że tak możemy grać na ważniejsze mecze.

2

Na mocniejsze i ważniejsze mecze LM można grać tak. Jeszcze za Rakiticia można Xaviego dać.

0

Ja się z Tobą zgadzam. Jak Andres chce zostać to niech się zgodzi na obniżenie kontraktu od połowę i idzie na ławkę i próbuje walczyć o pierwszy skład.

0

Gdzie znajdę obszerny skrót w PL?

0

No to jak dobry jak napisałeś że trzeba dwóch zawodników wymienić :)

0

Trochę mnie zasmuciłeś :(

0

Komentarz usunięty

1

Macie jakiś dobry link do meczu?

0

Jakby ktoś znalazł dobry link do derbów Madrytu to proszę o wrzucenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?