0

Trochę bez sensu że ma ogromny kontrakt i zamiast trenować teraz to poleciał sobie negocjować z innym klubem :|

0

Macie jakiś dobry link do meczu Francja Brazylia?

4

Ładnie Ci się musi nudzić :|

http://screenshooter.net/100530134/lyvxcxm

0

0

To kogo byś wolał zamiast Danilo na prawą obronę?

0

Dzięki za link. Zaraz zobaczę co tam znajdę :)

0

Na jakich stronach oglądacie skróty z meczów Barcy z komentarzem Hudsona?

1

Na jakim kanale mogę znaleźć obszerne skróty z meczów Barcy z komentarzem Hudsona?

0

Gdyby nie odszedł Messi dalej musiałby grać na szpicy a jak wiadomo lepiej mieć Suareza na dziewiątce i Neymara i Messiego po bokach.

0

Od dwóch lat mam nadzieję że Barca jego kupi do środka pola jednak chyba już nic z tego nie będzie :(
http://www.transfermarkt.pl/oliver-torres/profil/spieler/214775

0

II jak tam stan zdrowia Vermy? ( Tylko proszę bez żartów.

0

Po co Drogba :D Pique robi za napadziora w końcówkach :)

32

Pique to od paru miesięcy gra świetnie.

0

Hehe sprzedać go póki coś wart :D

0

"było by" lepiej jakbyś nie wklejał swoich ocen :D

0

Dziękuje bardzo i pozdrawiam :)

2

A tak Zubiego wszyscy krytykowali za transfery. Podsumowując:

Suarez--> Fenomenalny transfer! Mamy najlepszą 9 świata i do tego gra na swojej pozycji i dzięki temu Messi w końcu gra tam gdzie powinien.
Rakitic--> Bardzo dobry transfer. Fabregas grał tylko dobrze w ofensywie. Rakieta haruje jak wół na całym boisku.
Bravo i Stegen--> Krótko i zwięźle. Obaj świetni bramkarze i nie drodzy.
Mathieu--> Daje radę i ucisza hejterów.
Douglas--> Transferowy niewypał, ale traktowałbym to z przymrużeniem oka. Kosztował "grosze"
Verma---> Póki co największy nie wypał transferowy, ale miejmy nadzieję że jeszcze się okaże wzmocnieniem i będzie dobrym zmiennikiem i ważną postacią w klubie.

0

Obszerny skrót z komentarzem Hudsona już jest?

0

Dzięki wielkię!

0

Miałem problemy ze streamami wczoraj. Macie może link do jakiegoś bardzo obszernego skrótu?

0

Co zrobił Neymar bo nie widziałęm tej akcji bo stream mi padł ;/?

0

Czy jest w sieci jakiś działający link :(?

0

Proszę o jakiś stream :(

0

Proszę o link :(

0

A gdzie można premium wykupić?

0

Szkoda że redakcja nie doda żadnego newsu gdzie można oglądnąć mecz w sieci :(

1

Jednak trafią się tutaj dobre żarty :) BO ileż można czytać głupie żarty z Ronaldo Realu itp :)

0

Dołączam się do prośby.

0

Idę się przenieść do świata Skyrim to czas szybciej zleci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?