20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę bez sensu że ma ogromny kontrakt i zamiast trenować teraz to poleciał sobie negocjować z innym klubem :|
0
Macie jakiś dobry link do meczu Francja Brazylia?
4
Ładnie Ci się musi nudzić :|
http://screenshooter.net/100530134/lyvxcxm
0
0
To kogo byś wolał zamiast Danilo na prawą obronę?
0
Dzięki za link. Zaraz zobaczę co tam znajdę :)
0
Na jakich stronach oglądacie skróty z meczów Barcy z komentarzem Hudsona?
1
Na jakim kanale mogę znaleźć obszerne skróty z meczów Barcy z komentarzem Hudsona?
0
Gdyby nie odszedł Messi dalej musiałby grać na szpicy a jak wiadomo lepiej mieć Suareza na dziewiątce i Neymara i Messiego po bokach.
0
Od dwóch lat mam nadzieję że Barca jego kupi do środka pola jednak chyba już nic z tego nie będzie :(
http://www.transfermarkt.pl/oliver-torres/profil/spieler/214775
0
II jak tam stan zdrowia Vermy? ( Tylko proszę bez żartów.
0
Po co Drogba :D Pique robi za napadziora w końcówkach :)
32
Pique to od paru miesięcy gra świetnie.
0
Hehe sprzedać go póki coś wart :D
0
"było by" lepiej jakbyś nie wklejał swoich ocen :D
0
Dziękuje bardzo i pozdrawiam :)
2
A tak Zubiego wszyscy krytykowali za transfery. Podsumowując:
Suarez--> Fenomenalny transfer! Mamy najlepszą 9 świata i do tego gra na swojej pozycji i dzięki temu Messi w końcu gra tam gdzie powinien.
Rakitic--> Bardzo dobry transfer. Fabregas grał tylko dobrze w ofensywie. Rakieta haruje jak wół na całym boisku.
Bravo i Stegen--> Krótko i zwięźle. Obaj świetni bramkarze i nie drodzy.
Mathieu--> Daje radę i ucisza hejterów.
Douglas--> Transferowy niewypał, ale traktowałbym to z przymrużeniem oka. Kosztował "grosze"
Verma---> Póki co największy nie wypał transferowy, ale miejmy nadzieję że jeszcze się okaże wzmocnieniem i będzie dobrym zmiennikiem i ważną postacią w klubie.
0
Obszerny skrót z komentarzem Hudsona już jest?
0
Dzięki wielkię!
0
Miałem problemy ze streamami wczoraj. Macie może link do jakiegoś bardzo obszernego skrótu?
0
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-live/#/match-detail/77237
0
Co zrobił Neymar bo nie widziałęm tej akcji bo stream mi padł ;/?
0
Czy jest w sieci jakiś działający link :(?
0
Proszę o jakiś stream :(
0
Proszę o link :(
0
A gdzie można premium wykupić?
0
Szkoda że redakcja nie doda żadnego newsu gdzie można oglądnąć mecz w sieci :(
1
Jednak trafią się tutaj dobre żarty :) BO ileż można czytać głupie żarty z Ronaldo Realu itp :)
0
Dołączam się do prośby.
0
Idę się przenieść do świata Skyrim to czas szybciej zleci :)