20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale wczeniej były kombinację z Villą i Henrym na skrzydle i Messi grał częściej na szpicy teraz to się zmieniło.
4
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57156
Łapcie przegląd prasy :)
0
Przypatrzcie się przy 3 bramce dla Barcy jak 3 obrońców pojechało na wślizgu żeby zablokować podanie Suareza. Śmiesznie by było jakby Luisito nawinął ich na zamach :D
3
Lucho dziękuje za to że umieściłeś Messiego tam gdzie jego miejsce na boisku!
2
Dla tych co czekają na skrót z komentarzem Hudsona. Dajcie sobie do ulubionych tą stronę https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld Skrót ukarze się w " Przesłane filmy"
Pozdrawiam
0
Jeszcze nie ma.
3
Jaki tytuł na głównej realmadrid.pl :)
22. kolejka: Porażki Realu i Sevilli
hahahaha
0
http://sportnazywo.info/channel2.php
0
Trafił Leo, trafił Luis więc czekamy na trafienie Neymara :)
0
Super wielkie dzięki !! Działa mi!
0
Macie jakiś dobry link która nie ścina? Bo jak narazie tylko na sts.pl mi nie tnie ale tam się nie da fulscreena i po ang.
0
Lyon niestety dla Ciebie dzisiaj wygra.
0
Działają mi ale coś wolno się wczytują.
0
Dawno nie oczekiwałem tak meczu Barcy. Czuje się jakby dzisiaj Barca grała o wygranie Ligi!
0
Tak poza tematem. Co sądzicie o kupnie w przyszłości Kevin de Bruyne? Nie oglądam Bundesligi i nie dużo go w akcji widziałem ale gość co chwile strzela bramki albo asystuje. Myśle że przydałby nam się taki zawodnik :)http://screenshooter.net/100530134/yawdqcv13 goli 15 asyst jak dotąd w tym sezonie :) Najwięcej z ofensywnych pomocników :)
0
To wyśmiewajcie zarząd a nie zawodnika który nie jest niczemu winien!
2
Skończcie już z tym wyszydzaniem z Vermaelena. To jest zawodnik Barcy i należy mu się szacunek. Na pewno robi wszystko żeby wrócić do gry i pracuje nad powrotem do gry dzień w dzień. Ciekaw jestem czy na hiszpańskich stronach o Barcy też tak go wyśmiewają czy raczej na odwrót i wspierają go i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.Przegląd hiszpańskiej prasy :)http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,21198
Autokar Realu po meczu z Atletico :D
0
Gwyn. Nie wiem. Teraz dopiero mi ta opcja zaczęła się wyświetlać albo ja jestem ślepy.
5
Bardzo fajna opcja z najlepszymi komentarzami. Pozdrawiam redakcję.
0
Teraz przyszedłem do domu. Poratujecie dobrym linkiem do derbów Madrytu :)?
0
Ale jeszcze musicie uwzględnić w tych kwotach że ceny zawodników zmieniają się co pare miesięcy.
0
Mi wyceny się w miare podobają. Nikomu się nie dogodzi ale akurat dobrze odwzorowany jest wzrost lub obniżenie ceny zawodnika w zależności od formy.
0
Ja tu nart nie widzę i jestem pewny że Messi na pewno ma w kontrakcie zakaz jeżdżenia na nartach.
0
Będzie na stronce jakiś news dotyczący rehabilitacji Thomas Vermaelena?
1
Szczególnie tu pokazał jak słabo grał przeciwko top drużynom w Anglii :D
9
Już dużo zostało napisane o Suarezie ale ja napisze co mi się najbardziej w tym podoba. Czy Suarez gra dobrze czy źle praktycznie zawsze jest w polu karnym przeciwnika lub na przeciwko bramki. Od paru lat o takim ustawieniu marzyłem! Dwóch geniuszy na skrzydłach schodzących do środka do swojej lepszej nogi i napastnik klasy światowej ustawiony na środku który cały czas walczy i absorbuje obrońców drużyny przeciwnej.
0
destro ma rację. Takie rzeczy powinny "pozostać" w szatni.
1
Wole Bombę Messiego schodzącego z prawej strony do środka :)
0
Trzeba jeszcze zwiększyć kontrakt Inieście to będzie grał jeszcze lepiej :D