0

Ale wczeniej były kombinację z Villą i Henrym na skrzydle i Messi grał częściej na szpicy teraz to się zmieniło.

4

0

Przypatrzcie się przy 3 bramce dla Barcy jak 3 obrońców pojechało na wślizgu żeby zablokować podanie Suareza. Śmiesznie by było jakby Luisito nawinął ich na zamach :D

3

Lucho dziękuje za to że umieściłeś Messiego tam gdzie jego miejsce na boisku!

2

Dla tych co czekają na skrót z komentarzem Hudsona. Dajcie sobie do ulubionych tą stronę https://www.youtube.com/user/FCBHDWorld Skrót ukarze się w " Przesłane filmy"

Pozdrawiam

0

Jeszcze nie ma.

3

Jaki tytuł na głównej realmadrid.pl :)

22. kolejka: Porażki Realu i Sevilli


hahahaha

0

Trafił Leo, trafił Luis więc czekamy na trafienie Neymara :)

0

Super wielkie dzięki !! Działa mi!

0

Macie jakiś dobry link która nie ścina? Bo jak narazie tylko na sts.pl mi nie tnie ale tam się nie da fulscreena i po ang.

0

Lyon niestety dla Ciebie dzisiaj wygra.

0

Działają mi ale coś wolno się wczytują.

0

Dawno nie oczekiwałem tak meczu Barcy. Czuje się jakby dzisiaj Barca grała o wygranie Ligi!

0

Tak poza tematem. Co sądzicie o kupnie w przyszłości Kevin de Bruyne? Nie oglądam Bundesligi i nie dużo go w akcji widziałem ale gość co chwile strzela bramki albo asystuje. Myśle że przydałby nam się taki zawodnik :)http://screenshooter.net/100530134/yawdqcv13 goli 15 asyst jak dotąd w tym sezonie :) Najwięcej z ofensywnych pomocników :)

0

To wyśmiewajcie zarząd a nie zawodnika który nie jest niczemu winien!

2

Skończcie już z tym wyszydzaniem z Vermaelena. To jest zawodnik Barcy i należy mu się szacunek. Na pewno robi wszystko żeby wrócić do gry i pracuje nad powrotem do gry dzień w dzień. Ciekaw jestem czy na hiszpańskich stronach o Barcy też tak go wyśmiewają czy raczej na odwrót i wspierają go i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.Przegląd hiszpańskiej prasy :)http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,21198

Autokar Realu po meczu z Atletico :D

0

Gwyn. Nie wiem. Teraz dopiero mi ta opcja zaczęła się wyświetlać albo ja jestem ślepy.

5

Bardzo fajna opcja z najlepszymi komentarzami. Pozdrawiam redakcję.

0

Teraz przyszedłem do domu. Poratujecie dobrym linkiem do derbów Madrytu :)?

0

Ale jeszcze musicie uwzględnić w tych kwotach że ceny zawodników zmieniają się co pare miesięcy.

0

Mi wyceny się w miare podobają. Nikomu się nie dogodzi ale akurat dobrze odwzorowany jest wzrost lub obniżenie ceny zawodnika w zależności od formy.

0

Ja tu nart nie widzę i jestem pewny że Messi na pewno ma w kontrakcie zakaz jeżdżenia na nartach.

0

Będzie na stronce jakiś news dotyczący rehabilitacji Thomas Vermaelena?

1

Szczególnie tu pokazał jak słabo grał przeciwko top drużynom w Anglii :D

9

Już dużo zostało napisane o Suarezie ale ja napisze co mi się najbardziej w tym podoba. Czy Suarez gra dobrze czy źle praktycznie zawsze jest w polu karnym przeciwnika lub na przeciwko bramki. Od paru lat o takim ustawieniu marzyłem! Dwóch geniuszy na skrzydłach schodzących do środka do swojej lepszej nogi i napastnik klasy światowej ustawiony na środku który cały czas walczy i absorbuje obrońców drużyny przeciwnej.

0

destro ma rację. Takie rzeczy powinny "pozostać" w szatni.

1

Wole Bombę Messiego schodzącego z prawej strony do środka :)

0

Trzeba jeszcze zwiększyć kontrakt Inieście to będzie grał jeszcze lepiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?