0

Proszę o jakiś dobry link do meczu Chelsea.

0

Co zrobił Hazard? Jak możecie to wrzućcie link.

2

Jakby nie zarząd to ja dzisiaj bym widział taki potencjalnie najsilniejszy pierwszy skład.

http://www.footballuser.com/1174930/FC_Barcelona

Wiem Cuadrado niby nie obrońca ale zawsze z trudniejszym przeciwnikiem można by było zagrać bardziej defensywnie.

0

Masakryczny skład.

4

Rakitic pewnie lideruje w ilości podań do tyłu :|

0

Neymar Suarez Messi a za nimi Fabregas i Iniesta w formie, Pomarzyć sobie można :(

0

Chodzi Ci o Reusa?

1

Heheh fakt też to kiedyś zauważyłem :DJeszcze mi się przypomniał wywiad z Zambrottą jak powiedział że jak przyszedł do Barcy to nawet Valdes lepiej od niego grał w dziadka :D

0

Przecież to rozgrzewka jest przed normalnym treningiem jeszcze w dodatku przed kamerami. Podejrzewam że w każdym klubie jest taka luźna gra w dziadka.

0

Ciekawe kto jest najlepszy w dziadka w Barcy. Pewnie ktoś z trójki Messi Iniesta albo Xavi

0

Też ciągle mi się przypomina ten minimalnie chybiony strzał :(

0

I co z tą decyzją?

0

Tęsknie za Fabsem! !

2

Bo się kiwa w miejscu sam ze sobą nie zbliżając się do bramki.

0

Mógłby ktoś wrzucić ten podział Kickera zawodników (klasa międzynarodowa, światowa ) itp?

1

Jeśli chodzi jeszcze o tego najlepszego dryblera to specjalnie nie wymieniłem Messiego bo to oczywiste. Z Pedro oczywiście żartowałem :)

Najlepsi dryblerzy na świecie to chyba Messi, Neymar, Hazard, Robben.

0

Robben, Ribery, Pedro

0

Ja gram w FMa Barca :D Rok 2021 :)

0

Hehe. Rzut rożny i 2 zawodników drużyny broniącej w polu karnym :D

0


FC1899Barca--> Skład marzenie. Również bardzo żałuje że nie został Cesc i nie sprowadziliśmy Kroosa. Teraz marzy mi się że sprowadzimy Pogbe.

8

Jeffren strzelił słynnego gola Realowi na 5-0 a pare lat później strzela na 5-0 Barcelonie B w drugiej lidze. Los bywa przewrotny. Szkoda że nie zrobił wielkiej kariery bo bardzo na niego liczyłem.

0

Chyba kibice Realu muszą zmienić dilera :)

http://screenshooter.net/100530134/cbvbnsy

4

0

Też mnie to irytuje. Alba taką robotę robi a w polu karnym nikogo oprócz Suareza nie ma ;/

0

Dzięki jak nie znajdę dobrego linka w PL to będe oglądał na tym pozdro

0

Ma ktoś dobrą jakość w PL?

0

Montoya strzeli dzisiaj samobója :) Takie mam przeczucie.

0

Tak jak pisałem wcześniej. Neymar ława :)

0

Pedro zagra w pierwszym a Neymar na ławie. Jestem pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?