20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę o jakiś dobry link do meczu Chelsea.
0
Co zrobił Hazard? Jak możecie to wrzućcie link.
2
Jakby nie zarząd to ja dzisiaj bym widział taki potencjalnie najsilniejszy pierwszy skład.
http://www.footballuser.com/1174930/FC_Barcelona
Wiem Cuadrado niby nie obrońca ale zawsze z trudniejszym przeciwnikiem można by było zagrać bardziej defensywnie.
0
Masakryczny skład.
0
Niezbyt fajna ta dziara Messiego :)
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2891919/Lionel-Messi-s-new-tattoo-revealed-Instagram-girlfriend-Antonella-Roccuzzo.html
4
Rakitic pewnie lideruje w ilości podań do tyłu :|
0
Neymar Suarez Messi a za nimi Fabregas i Iniesta w formie, Pomarzyć sobie można :(
0
Chodzi Ci o Reusa?
1
Heheh fakt też to kiedyś zauważyłem :DJeszcze mi się przypomniał wywiad z Zambrottą jak powiedział że jak przyszedł do Barcy to nawet Valdes lepiej od niego grał w dziadka :D
0
Przecież to rozgrzewka jest przed normalnym treningiem jeszcze w dodatku przed kamerami. Podejrzewam że w każdym klubie jest taka luźna gra w dziadka.
0
Ciekawe kto jest najlepszy w dziadka w Barcy. Pewnie ktoś z trójki Messi Iniesta albo Xavi
0
Też ciągle mi się przypomina ten minimalnie chybiony strzał :(
0
I co z tą decyzją?
0
Tęsknie za Fabsem! !
2
Bo się kiwa w miejscu sam ze sobą nie zbliżając się do bramki.
0
Mógłby ktoś wrzucić ten podział Kickera zawodników (klasa międzynarodowa, światowa ) itp?
1
Jeśli chodzi jeszcze o tego najlepszego dryblera to specjalnie nie wymieniłem Messiego bo to oczywiste. Z Pedro oczywiście żartowałem :)
Najlepsi dryblerzy na świecie to chyba Messi, Neymar, Hazard, Robben.
0
Robben, Ribery, Pedro
0
Ja gram w FMa Barca :D Rok 2021 :)
0
Hehe. Rzut rożny i 2 zawodników drużyny broniącej w polu karnym :D
0
FC1899Barca--> Skład marzenie. Również bardzo żałuje że nie został Cesc i nie sprowadziliśmy Kroosa. Teraz marzy mi się że sprowadzimy Pogbe.
8
Jeffren strzelił słynnego gola Realowi na 5-0 a pare lat później strzela na 5-0 Barcelonie B w drugiej lidze. Los bywa przewrotny. Szkoda że nie zrobił wielkiej kariery bo bardzo na niego liczyłem.
0
Chyba kibice Realu muszą zmienić dilera :)
http://screenshooter.net/100530134/cbvbnsy
4
Tyle wygrać........ http://screenshooter.net/100530134/vqhgkap
0
Też mnie to irytuje. Alba taką robotę robi a w polu karnym nikogo oprócz Suareza nie ma ;/
0
Dzięki jak nie znajdę dobrego linka w PL to będe oglądał na tym pozdro
0
Ma ktoś dobrą jakość w PL?
0
Montoya strzeli dzisiaj samobója :) Takie mam przeczucie.
0
Tak jak pisałem wcześniej. Neymar ława :)
0
Pedro zagra w pierwszym a Neymar na ławie. Jestem pewny.