0

hen0x---> "Do tej pory za realizm nieznajomości zawodnika odpowiadało ukrywanie atrybutów. Teraz ocena obcego piłkarza stanie się jeszcze trudniejsza - nie tylko nie będziemy znać części jego atrybutów, ale też te widoczne będą nam podane w przedziale! Oznacza to, że bez odpowiedniego przescoutowania zawodnika nie dowiemy się, ile dokładnie wynosi np. jego gra głową. FM dostarczy nam jedynie przedział, szeroki na maksimum siedem oczek, np. 12-19.

Możemy jedynie przypuszczać, że im wyższy poziom naszej siatki scoutingowej, tym przedziały będą się zmniejszać, a raporty lepszych scoutów będą wskazywać dokładniejsze wartości atrybutów zawodnika niż raporty scoutów słabszych. Podobnie długość obserwacji może wpływać na precyzyjność raportu. Kto wie, może nawet bezpośrednio po zakupie zawodnika nie poznamy od razu jego dokładnych atrybutów, tylko potrzeba będzie chociaż kilku meczów, by te się wyklarowały? To oczywiście nasze domysły - co o nich sądzicie?
"

0

Ciekawostka :)

Ładny koks z Traore w nowym Fmie :)

http://screenshooter.net/100278678/iffbcej

2

Przykro mi to pisać ale Suarez wygląda fatalnie motorycznie. Strasznie ociężały jest.

1

Zamiast wydawać 81 baniek na Suareza to już lepiej było dać nieopierzonego Adama Traore na tą prawą flankę. Serce mi się łamie jak widzę jak Suarez się marnuje przyspawany do prawej strony boiska :(

0

Prosiłbym o dobry link do meczu Realu. Pozdro

0

Dzięki za odp. Wolałbym w Barcy oglądać ubogiego technicznie Krychowaiaka niż tą panienke Busiego. Przykro to stwierdzić ale kiedyś zachwycałem się grą Busquetsa. Niestety ale te czasy już dawno minęły.

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Busquetsem i chusteczką?

2

Pamiętam za czasów Guardioli jak sobie powtarzałem do siebie "Ciesz się chwilą i tym okresem tak pięknie grającej Barcy. Przez długi czas czegoś takiego nie zobaczysz. Pamiętaj równie dobrze że przyjdą słabsze czasy i nie krytykuj i nie bądź zły na Barce tylko bądź wierny i zawsze dumny że kochasz ten klub."

Także ja jestem spokojny i wierze mocno w Barce ale bez jakichkolwiek ogromnych oczekiwań. Tyle wspaniałych lat i chwil mi dała Barca że nie będę teraz krytykował i jechał ostro po zawodnikach Barcy trenerze itp. Pamiętam również dobrze ere Gasparta, Rochembacków, Geovannich, Christanvalów itp więc w obecnym czasie z tymi zawodnikami i wynikami i tak Barca jest w dobrej formie w absolutnym czubie w europejskiej piłce.

Pozdro Cules.

3

Co za stek bzdur :|

2

Musimy więcej pracować.......

0

Ku pokrzepieniu serc hehe

http://screenshooter.net/100278678/jxcibpu

0

Smutne to trochę. Mieliśmy w środku pola Thiago i Cesca a teraz nie mamy nikogo :(

0

Business is business :)

0

Panowie taka ciekawostka dla ludzi co grają w FMa :) Sprzedałem Munira za 80 mln euro :D

0

Za szybko co niektórzy skreślają Lucho. Nie straciliśmy gola w 8 meczach La Liga. Wiadomo przegraliśmy PSG i Realem ale dajmy czas Lucho ja w niego wierze. Po za tym czy tylko ja tak nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu i oglądania Trójcy Świętej w napadzie :)?

0

Wiem że ciężko kupić. Na szczęście wychowanków ma Barca świetnych to dużo transferów nie trzeba robić. Z gwiazd kupiłem tylko Pogbe za 77 mln.

1

Szkoda że tyle naprawdę Barca nie ma na transfery :)

http://screenshooter.net/100278678/pnmgdhd

0

Teraz dopiero zauważyłem że Munir wartość na transfermarkt 12 mln euro :)Po za tym Valencia to chyba mistrze w tworzeniu lewych obrońców. Odszedł Alba, Odszedł Bernat to znowu jest http://www.transfermarkt.pl/jose-luis-gaya/profil/spieler/221322

0

Suarez jak się zaprezentował?

2

SinMistico ---> No ale żeby co drugi komentarz z sarkazmem. To już nudne;/

2

Po co tyle żartów po tym pucharze? Wygraliśmy puchar towarzyski i nie wiem co w tym śmiesznego?

0

Proszę o link.

0

Mecz dalej trwa? Proszę o link bo teraz dopiero przyszedłem do domu.

0

Pewnie dzisiaj zagra.

0

Chciałbym kiedyś zobaczyć taki skład i taką taktykę. Masche i Rakitic mieli by grać bardziej bezpośrednio także długie piłki i zaczynać kontry. Jakby Iniesta dalej słabo grał to ława i Rafinha za niego.

http://www.footballuser.com/1137956/FC_Barcelona

Pozdro

1

Wole Suareza z Vermą i Douglasem niż brak Suareza :)

0

Cudotwórcą to się okazał Zubi. Jakby ktoś mi powiedział rok temu że kupimy Suareza to bym go wyśmiał.

0

Najlepsze jest to, że przed meczem z Realem nie było ani jednego komentarza że nasza kadra jest za stara. Przegrane Gran Derbi i teraz tekst że za stary skład i wszyscy nagle krytykują Barce i już nawet porównania do Milanu :| Jakby Barca wygrała to by nikt nie zwrócił uwagi na wiek piłkarzy Barcy. Po za tym Lucho dałby trochę inny skład i średnia była by niższa.

0

Bravo Alba,Mathieu, Bartra, Montoya, Masche, Rafinha, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi.

2

Suarez wyrównuje! Brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?