2

Panowie taki mały offtop. Robię dzisiaj formata i chciałbym wiedzieć gdzie znajde savy z footballa managera na dysku?MontelQ dziękuje bardzo i pozdrawiam.

1

Ciekawie się zapowiada starcie dwóch pędziwiatrów Alby z Lucasem :)

0

Akurat tak mi się wylosowało że gram właśnie teraz w managera z PSG na wyjeździe w fazie grupowej. Tylko mecz w listopadzie :)

0

Sorry za brak edycji. Coś krótki czas na edytowanie posta.

Bjj--> No to jak pisałem niżej. Dostanie szanse w pucharze króla. Nie ma co go rzucać od razu na głęboką wodę.

0

Bjj---> A nie lepiej jak rok pogra w Barcy B i dopiero go włączą do pierwszej drużyny? Przecież i tak na pewno zagra w tym sezonie parę meczów w pierwszej drużynie w Copa del Rey więc nie rozumiem po co ten pośpiech?

0

Halilovic zapowiada się fenomenalnie, no ale jak na razie 0 asyst i 0 goli w Barcy B a Wy już go chcecie do pierwszej drużyny.

1

A pamiętam jak ktoś jakiś czas temu pisał tu że z PSG i tak przed meczem się okaże że Ibra nie zagra z Barca i wymyśli jakąś kontuzje :)

2

Warto zauważyć że Rakitic gra bardzo defensywnie a i tak udało mu się już zdobyć dwa gole :) Oby tak dalej.

0

Mathieu 9, Neymar 8.5, Messi 9.5

0

Mała ciekawostka.

W tym sezonie w lidze Neymar strzela gola średnio co 48 minut.

1

Jest już jakiś skrót z komentarzem Hudsona :)?edit Dzięki wielkie kondziu

0

Jest już może skrót z meczu z komentarzem Hudsona?

2

Bilans goli mamy 14-0 i jeszcze pomyśleć, że dołączy do zespołu Suarez. Kosmos!

0

Chciałbym doczekać newsa podczas meczu pod którym nie będzie porównywaniu Ronaldo z Messim. No ileż można :)

0

Dziękuje Wam za linki :)

0

Prosze o dobry link.

0

Panowie ja Was rozumiem. Masche jest moim ulubionym zawodnkiem w Barcy ale obiektywnie przyznaje że Busquets gra bardzo dobrze w tym sezonie. Ja bym chciał zobaczyć Masche obok Busquetsa. Mam nadzieje że lepiej by to wyglądało niż eksperymenty z Busim i Songiem razem na boisku.Koniecznie dzisiaj Barca musi uważać na El Arabiego.

6

Panowie co Wy macie z tym Busquetsem. Oczywiście w poprzednim sezonie grał bardzo słabo ale jeśli chodzi o początek tego sezonu gra dobrze i wiele mu nie można zarzucić.

0

FanBarcynr ---> madrycki rogaczu

9

Fajnie że Xavi za Inieste. Andres ostatnio zagrał słabiutko.

0

Dziwne że jeszcze składów nie ma.

3

Taka ciekawostka :) Staty Monchiego :) Co by mówić pokierować zespołem by umiał :D

http://screenshooter.net/100244942/jjthplj

0

mati--> W drugim okienku letnim :)

http://screenshooter.net/100244942/knkfckm

0

katalonczyk503--> Ja w FMa sprzedałem Pedrito do Chelsea za 48 mln euro :) Pomarzyć można :)

0

Wciąż narzekania na naszych obrońców czy to Pique czy Masche czy Mathieu. Jakby nie było to 6 meczów za nami i 0 straconych goli więc zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało szczególnie z klasowymi zespołami. Ja jestem optymista. Pozdrawiam

1

Wynik i sama gra mnie zasmuciła ale strasznie mnie cieszy to jak gramy w defensywie :) Panowie 6 meczów bez straty gola. W dodatku czekamy na bestie Suareza więc jestem optymistą :)We wczorajszym meczu irytował mnie bardzo Iniesta. Cały czas bezmyślnie cholował piłkę i pchał się na paru rywali.

2

Widać że zdjęcie dobrane specjalnie. Brawo dla autora tekstu za wybranie takiego. Większość widzi w tym sezonie gole i asysty między innymi Messiego zapominając że super przechwyty i rozpoczęcie bramkowej akcji zaczynało się od Busiego.

5

Męczące jest już to czytanie o Messim i Ronaldo. Obaj są genialni i koniec kropka.Jeden ma inne atuty drugi ma inne.

0

To ile Ronaldo już ma goli w tym sezonie La Liga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?