20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis Suarez chyba bardzo przeżywał powrót do kadry, a emocje dały o sobie znać w 31. minucie towarzyskiego starcia Urugwaju z Arabią Saudyjską. Gwiazdor poprosił sędziego o zgodę na opuszczenie boiska, po czym pobiegł do... toalety.
0
Angielscy dziennikarze dziwią się, że Wayne Rooney jest w Machesterze United egzekutorem jedenastek. Jak pokazują statystyki, były piłkarz Evertonu marnuje co trzeci rzut karny.
Na dwadzieścia jeden rzutów karnych "Wazza" zmarnował siedem. Anglik nie pomylił się ani razu w Lidze Mistrzów, za to dwukrotnie przegrał pojedynek z bramkarzem w FA Cup. W ostatnim spotkaniu z West Ham Rooney uderzył nad poprzeczką.
- Musimy popracować nad tym elementem gry. Mało jest dziś "pewniaków" do karnych. Rickie Lambert z Southampton strzelał 33 na 33, a Matthew Le Tissier 47 na 48. Takich piłkarzy można jednak policzyć na palcach jednej ręki - stwierdził sir Alex Ferguson
2
Messi nigdy nie był specjalista w wykonywaniu rzutów karnych. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej karne strzela Ronaldo.
0
Bez spiny Panowie. Nie oglądałem pierwszej połowy taki po prostu żarcik mały.
26
Messi się po prostu oszczędza na mundial w 2018 roku.
2
Gruby w końcu ten Suarez czy nie?
0
I jak Suarez grał w pierwszej połowie?Jak ma nadwagę to słabo gra :)http://www.switchingtheplay.com/uploads/2/9/0/6/29061881/3652809_orig.png
0
Macie jakiś dobry link do meczu ANglii?
0
Prosiłbym o jakiś dobry link do meczu Anglików.
0
To co Halilović się rozwija u mnie w FMa to kosmos! Oby z nim było tak naprawdę :)
0
Darek--->
http://www.transfermarkt.pl/
Ja Was rozumiem. Też jestem fanem Bartry i chciałbym żeby więcej grał ale też nie ma co przesadzać i pisać że dostaje mało szans.
0
Masche w tym sezonie zagrał 359 minut Bartra 342 minuty, więc nie wiem czemu narzekacie że Masche cały czas gra na obronie a Bartra nie dostaje szans.
0
Dokładnie dobrze tu ktoś napisał że jak porównywać Fabregasa do do Iniesty a nie Raiticia. Ja mogę napisać że Rakitic jest lepszy od Fabsa bo Barca nie straciła żadnego gola bo tak świetnie Rakitic pomaa w defensywie.
1
N2O Dziękuje Bardzo --> Tak sobie myślę że Munir cały czas gra co ma 1 gola w lidze i mamy binans goli 19-0 i tylko jeden remis to co będzie jak dojdzie Suarez :) Wielki optymizm :)
0
Jest już może skrót z tego meczu z komentarzem Hudsona?
0
Ja prawie nigdy nie krytykuje Barcy i wiem że nie każdy mecz mogą wygrywać i jestem ogólnie wyrozumiały. Może to dziwne ale już bardziej akceptowałem ten remis w Maladze niż dzisiejszą wygraną. W Maladze po prostu im nie szło. Dzisiaj rywal na łopatkach i można było im strzelić wiele goli jednak Barca nie chciała. Czemu? Nie mam pojęcia. Przecież tyle co miejsca Rayo zostawiało w tyłach to już w tym sezonie żadna drużyna nie zostawi. Nie wiem czemu nie chcieli tego wykorzystać. Zrozumiałbym jakby za 3 dni był jakiś ważny mecz ale przecież jak wiemy Barca dopiero zagra za 2 tygodnie.
0
Ja się ciesze że Barca dzisiaj będzie miała więcej miejsca na boisku. Fajna odmiana a nie tylko oglądanie jak rywal zamyka się w 10 zawodników na swojej połowie.
0
Czy wiecie możę czemu jak wykupuje premium na weeb.tv to nie mam dostępnego canal+family?
0
Piękny skład :)
2
Ja jak oglądam Busiego to często klnę po nosem ku*** czemu nie przypakujesz chodź trochę na siłowni. Co z Ciebie za defensywny pomocnik, grasz jak baba itp :)
0
Mike popieram. Może by się w końcu Iniesta wziął za siebie jakby wylądował na ławce rezerwowych.
0
Gemble może zobacz ile goli i asyst miał Rakitic w tamtym sezonie. Wartość jego zmieniła się 20 lipca po świetnym sezonie w Sevilli.
0
Trochę news spóźniony bo 20 lipca cena na 30 mln mu się zmieniła.Geble---> 1 asystę ma http://screenshooter.net/100244942/ripwytp
1
Strasznie mnie irytuje Iniesta w tym sezonie. Ciągłe bezproduktywne holowanie piłki i mnóstwo strat.
7
Na daną chwilę w tym sezonie. Xavi>Iniesta.
2
Nie będe oryginalny. Nie mogę się już doczekać tego meczu!
0
Nie stracilibyśmy gola w 20 meczach pod rząd i tak byłby lament i płacz w komentarzach czemu gra ten a nie inny zawodnik.
0
A dajcie spokój już z tą krytyką Lewego. Na jaką stronę nie wejdę to krytyka Lewego. Przecież rozegrał dopiero kilka meczy więc skąd ten pośpiech z krytyką? Alexis 2 lata się kopał po czole i sporo osób pisało tutaj dajmy mu czas, a Lewego po paru meczach chcecie sprzedawać z powrotem do Borussi.
( nie jestem jakimś fanem Bayernu czy Lewandowskiego )Przyznaje, że ładnie to Pep poukładał :)http://screenshooter.net/100244942/fufctiq
0
Coś czuje że niestety dzisiaj po nudnym meczu będzie 0-0, jednak 0-1 dla Nas brałbym w ciemno :)
0
przemop --> fajnie jakby zagrali takim ustawieniem :)
Iniesta byłby praktycznie najbardziej ofensywnym pomocnikiem i pomagał by w przodzie Neymarowi i Messiemu. W środku Masche Busi i Rakitic by nikogo nie przepuścili :)