0

Luis Suarez chyba bardzo przeżywał powrót do kadry, a emocje dały o sobie znać w 31. minucie towarzyskiego starcia Urugwaju z Arabią Saudyjską. Gwiazdor poprosił sędziego o zgodę na opuszczenie boiska, po czym pobiegł do... toalety.

0

Angielscy dziennikarze dziwią się, że Wayne Rooney jest w Machesterze United egzekutorem jedenastek. Jak pokazują statystyki, były piłkarz Evertonu marnuje co trzeci rzut karny.
Na dwadzieścia jeden rzutów karnych "Wazza" zmarnował siedem. Anglik nie pomylił się ani razu w Lidze Mistrzów, za to dwukrotnie przegrał pojedynek z bramkarzem w FA Cup. W ostatnim spotkaniu z West Ham Rooney uderzył nad poprzeczką.

- Musimy popracować nad tym elementem gry. Mało jest dziś "pewniaków" do karnych. Rickie Lambert z Southampton strzelał 33 na 33, a Matthew Le Tissier 47 na 48. Takich piłkarzy można jednak policzyć na palcach jednej ręki - stwierdził sir Alex Ferguson

2

Messi nigdy nie był specjalista w wykonywaniu rzutów karnych. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej karne strzela Ronaldo.

0

Bez spiny Panowie. Nie oglądałem pierwszej połowy taki po prostu żarcik mały.

26

Messi się po prostu oszczędza na mundial w 2018 roku.

2

Gruby w końcu ten Suarez czy nie?

0

I jak Suarez grał w pierwszej połowie?Jak ma nadwagę to słabo gra :)http://www.switchingtheplay.com/uploads/2/9/0/6/29061881/3652809_orig.png

0

Macie jakiś dobry link do meczu ANglii?

0

Prosiłbym o jakiś dobry link do meczu Anglików.

0

To co Halilović się rozwija u mnie w FMa to kosmos! Oby z nim było tak naprawdę :)

0

Darek--->
http://www.transfermarkt.pl/

Ja Was rozumiem. Też jestem fanem Bartry i chciałbym żeby więcej grał ale też nie ma co przesadzać i pisać że dostaje mało szans.

0

Masche w tym sezonie zagrał 359 minut Bartra 342 minuty, więc nie wiem czemu narzekacie że Masche cały czas gra na obronie a Bartra nie dostaje szans.

0

Dokładnie dobrze tu ktoś napisał że jak porównywać Fabregasa do do Iniesty a nie Raiticia. Ja mogę napisać że Rakitic jest lepszy od Fabsa bo Barca nie straciła żadnego gola bo tak świetnie Rakitic pomaa w defensywie.

1

N2O Dziękuje Bardzo --> Tak sobie myślę że Munir cały czas gra co ma 1 gola w lidze i mamy binans goli 19-0 i tylko jeden remis to co będzie jak dojdzie Suarez :) Wielki optymizm :)

0

Jest już może skrót z tego meczu z komentarzem Hudsona?

0

Ja prawie nigdy nie krytykuje Barcy i wiem że nie każdy mecz mogą wygrywać i jestem ogólnie wyrozumiały. Może to dziwne ale już bardziej akceptowałem ten remis w Maladze niż dzisiejszą wygraną. W Maladze po prostu im nie szło. Dzisiaj rywal na łopatkach i można było im strzelić wiele goli jednak Barca nie chciała. Czemu? Nie mam pojęcia. Przecież tyle co miejsca Rayo zostawiało w tyłach to już w tym sezonie żadna drużyna nie zostawi. Nie wiem czemu nie chcieli tego wykorzystać. Zrozumiałbym jakby za 3 dni był jakiś ważny mecz ale przecież jak wiemy Barca dopiero zagra za 2 tygodnie.

0

Ja się ciesze że Barca dzisiaj będzie miała więcej miejsca na boisku. Fajna odmiana a nie tylko oglądanie jak rywal zamyka się w 10 zawodników na swojej połowie.

0

Czy wiecie możę czemu jak wykupuje premium na weeb.tv to nie mam dostępnego canal+family?

0

Piękny skład :)

2

Ja jak oglądam Busiego to często klnę po nosem ku*** czemu nie przypakujesz chodź trochę na siłowni. Co z Ciebie za defensywny pomocnik, grasz jak baba itp :)

0

Mike popieram. Może by się w końcu Iniesta wziął za siebie jakby wylądował na ławce rezerwowych.

0

Gemble może zobacz ile goli i asyst miał Rakitic w tamtym sezonie. Wartość jego zmieniła się 20 lipca po świetnym sezonie w Sevilli.

0

Trochę news spóźniony bo 20 lipca cena na 30 mln mu się zmieniła.Geble---> 1 asystę ma http://screenshooter.net/100244942/ripwytp

1

Strasznie mnie irytuje Iniesta w tym sezonie. Ciągłe bezproduktywne holowanie piłki i mnóstwo strat.

7

Na daną chwilę w tym sezonie. Xavi>Iniesta.

2

Nie będe oryginalny. Nie mogę się już doczekać tego meczu!

0

Nie stracilibyśmy gola w 20 meczach pod rząd i tak byłby lament i płacz w komentarzach czemu gra ten a nie inny zawodnik.

0

A dajcie spokój już z tą krytyką Lewego. Na jaką stronę nie wejdę to krytyka Lewego. Przecież rozegrał dopiero kilka meczy więc skąd ten pośpiech z krytyką? Alexis 2 lata się kopał po czole i sporo osób pisało tutaj dajmy mu czas, a Lewego po paru meczach chcecie sprzedawać z powrotem do Borussi.

( nie jestem jakimś fanem Bayernu czy Lewandowskiego )Przyznaje, że ładnie to Pep poukładał :)http://screenshooter.net/100244942/fufctiq

0

Coś czuje że niestety dzisiaj po nudnym meczu będzie 0-0, jednak 0-1 dla Nas brałbym w ciemno :)

0

przemop --> fajnie jakby zagrali takim ustawieniem :)

Iniesta byłby praktycznie najbardziej ofensywnym pomocnikiem i pomagał by w przodzie Neymarowi i Messiemu. W środku Masche Busi i Rakitic by nikogo nie przepuścili :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?