20matirix10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie ma ktoś z Was Beta FM 2015?
0
Hahaha. Ośmieszyliście się. To sędziowanie było najlepsze od lat jeśli chodzi o Gran Derbi. Jakby już się czepiać na siłe to może do kartki Messiego tak to reszta kartek na 100 % w pełni zasłużona.
0
Chciałbym już mecz z Celtą :) Mam nadzieje że 90 minut rozegrają Messi Ney i Suarez.
1
Mamy lidera!!!!
2
Tak to powinno wyglądać!
http://www.footballuser.com/1136425/FC_Barcelona
1
Moim zdaniem taktyka taktyką ale ostatnio przegrywamy z Realem jeśli chodzi o determinację i zaangażowanie. Mam wrażenie że Real walczy więcej więcej biega i grają jak o życie. A nasi Panowie jak Xavi Iniesta czy Busi grają jakby to był zwykły sparing. Wygrają to wygrają przegrają to nic się nie stanie.
Neymar ma śmiertelne wykończenie akcji. Jestem zdziwiony że tak szybko stał się tak skuteczny. Nie ma innej możliwości jak Neymar na lewym ataku Suarez szpica i Messi bliżej prawej strony.
1
Panowie. Jak ten czas dzisiaj przesuwamy? Teraz mamy którą godzine?
9
Mi dzisiaj najbardziej zaimponował sędzia. Sędziował fenomenalnie tak trudny mecz :)
0
Macie dostępny canal + sport na weeb.tv?
0
Będzie mecz transmitowany na weeb.tv? Bo na stronce Realu coś piszą że nie.
0
Ma ktoś z Was już FM15? Chodzi i o bete. Ciekaw jestem czy jest wiele talentów w Barcy :) I jak zostali zrobieni zawodnicy Barcy :)
0
Zmienili na transfermarkt wycenę Ronaldo. Kosmos. Ma 29 lat i jest wyceniany na 120 mln euro :|Taka mała jeszcze ciekawostka. Gole w reprezentacji. Neymar 44, Messi 43, Suarez 43
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST !!!
http://screenshooter.net/100278678/yffjbyl
0
No ja lubię tak oryginalnie sobie nazwać :)
0
Nie ściągam, czemu pytasz?
0
Jestem nie normalny. Oglądałem już z 20 razy ten filmik zamieszczony w tym newsie :DOby to nie był pechowy prognostyk :)http://screenshooter.net/100278678/milvmsn
0
Taki mały offtop na poprawienie humoru hehe
http://www.pudelek.pl/artykul/72414/brytyjczyk_udawal_paraliz_i_spiaczke_zeby_uniknac_sadu_przez_2_lata/
0
http://www.dailymotion.com/video/x28h2gs_luis-suarez-listo-para-el-debut_sport
!
5
Akurat tu ma Cristiano rację.
0
Proszę o dobry link do meczu Legi.
1
hahaha to mnie rozbawiło ale niestety to prawda ;/
" (poza wzrostem, którego Busquets w ogóle nie wykorzystuje)"
0
Zawsze coś. Dzięki
0
Macie może jakiś dobry link do obszernego skrótu z wczorajszego meczu?
0
Obstawiłem na kuponie że BATE nie przegra :)
0
Brawo CIty. No to już po kuponie ;/ City pewnie znowu z grupy nie wyjdzie hehe
0
Super składzik. Batra nie gra tak mało jak nie którzy piszą :) Masche znowu na DM świetnie :). Wiem że to nie popularne ale dzisiaj najmocniej kibicuje Pedro. Wiem że gra beznadziejnie ale ja dalej wierze w niego i mam nadzieję że wróci na swój najlepszy poziom.
0
A ja się zastanawiam skąd media wiedzą takie rzeczy?
0
Cosinus. Mam nadzieję że masz rację i to nie prawda. Pozdro
0
A co to za trener marionetka? Zawodnik decyduje czy może grać czy nie? Śmiech na sali i tyle. Lucho go chciał zmienić w ostatnim meczu Messi go olał i powinien mieć karę w meczu z Ajaxem i nie zagrać ani minuty. Montoya też zasługuje na częstszą grę a co mecz siedzi na trybunach i jakoś nie narzeka i nie gwiazdorzy.
0
Chciałbym żeby dzisiaj Messi wylądował na trybunach. Pokazał by wtedy Lucho klasę :)