3

@EkspertzOrlikq widać, że ekspert

0

@jacobFCB sorki, że z opóźnieniem ale ja bym doradził czarną folię na tył, te wszystkie tapety potem wyglądają kiczowo i psują obserwacje życia w akwarium. Moim zdaniem rozsądna obsada ale dorzuciłbym jeszcze kilka krewetek Amano, wyczyszczą rośliny z glonów.
A co do zenona to czasami wrzuca filmy jak chłopaki robią akwaria i to jest niesamowite jak naturalnie może wyglądać taki szklany prostokąt w domu.

0

@xvcWinterSoldier kto to ogólnie jest bo nie chce mi się sprawdzać? Wygląda na jakiegoś cwaniaczka co z liścia dostanie i poleci do domu

0

@macio_944 ale tutaj to się chciał zabawić i wyszło jak zazwyczaj za boisko

2

@Herato Garrincha

0

@Andy83 no bez przesady, Lewy walczył żeby ta piłka poszła dalej, dużo gorzej brzmi asysta Busquetsa z Realem czy Xaviego z Getafe jak Messi rajdy robił

6

@MesQueUnClub_87 Shrek na PS2 to była gierka, piękne wspomnienia z dzieciństwa

0

@kibic1899 za dużo tam nie zobaczysz bo teren dobrze zasłonięty ale w godzinach treningowych jest szansa zobaczyć kogoś z piłkarzy jak wjeżdża albo wyjeżdża

0

@D10SLEO gdyby nie kontuzje i przemyślane transfery jako uzupełnienie składu to moglibyśmy tych chłopaków nie oglądać wcale

1

@Kuba_1 Fati pierwszą bramkę strzelił mając 16 lat i 304 dni
Yamal mając 16 lat 271dni(jeśli się nie mylę) ma już bardzo dobre statystyki w tym sezonie


2

@Criss18Barca Rakitic to był Pan piłkarz
Wyjść w podstawie na finał LM i jeszcze strzelić bramkę na 1:0 to wielka sprawa w takim klubie
Na pewno jeden z lepszych transferów do klubu

0

@tomek8756 mam Koi na ogrodzie więc koteł automatycznie odpada

0

@jacobFCB i jak coś znalazłeś ciekawego?

1

@Kengo Już ma 6 bramek 4 w lidze 1PK i 1 Superpuchar

0

Lamine z kontuzją zakończy mecz i dopiero będzie

0

@bartas97 Tylko z jednej strony mamy chłopaka który te żółte kartki może dostać za walkę w trakcie meczu
A drugi za kompletny idiotyzm

1

@bartas97 chodzi mi o to, że przez madryciaków Gavi jest uważany za jakiegoś bandytę boiskowego bo wkłada nogę czy głowę i nie odpuszcza.
Vini tutaj nie pierwszy raz idiotyczne zachowanie kompletnie nie związane z przebiegiem gry i walką o piłkę.

9

Teraz wyobraźmy sobie sytuację kiedy Gavi wpada tak w przeciwnika i później mając pretensję od razu wali go w szyję
3 mecze przerwy minimum

0

@yoli Yamal ciągnął cały czas jak grał
Kilka razy fermin mu spieprzył akcje
W obronie kilka ładnych odbiorów

0

@yoli właśnie Yamal robi zagrożenie zejściem na lewą i z prawej strony jest to możliwe

0

Bellingham dostał czerwoną? Bo w powtórkach po meczu tak to wyglądało
Już widzę, że tak

0

@kanver_ dokladnie jak syrena w koszu, ciekawe jak w przepisach tutaj bo pewnie takich sytuacji to garstka przynajmniej ja takiej nie widziałem

1

@jacobFCB to raczej nigdy nie jest problemem
Większe zjadają te małe więc regulują ich ilość ale to też zależy od kryjówek i roślinności. No i jedne ryby rozmnażają się bardzo łatwo a inne to już trzeba być specjalistą, żeby stworzyć idealne warunki.

1

@jacobFCB im większe tym lepsze to fakt.
W większym zbiorniku łatwiej utrzymać równowagę biologiczną no i też da większe możliwości do hodowli rybek. Podstawa to oczywiście filtracja i cierpliwość. Najpierw muszą się ustabilizować warunki a potem dopiero zwierzaki.
https://youtube.com/@ZenonAqua?si=wFVIsFOjQkc_Kaa- Polecam ten kanał jeśli chodzi o informacje techniczne jak i ogólnie o prowadzeniu akwarium

3

@TR3YWAY ja w podstawówce i gimnazjum miałem nauczyciela który był fanatykiem historii i przez to lekcje z nim były najlepsze i każdy dobrze wspomina ale każda przerwa przed historią nie ważne jaka klasa i rocznik wszyscy z zeszytami powtórka bo co lekcje jedną osobę pytał
Młody chłopak również fanatyk sportu i razem graliśmy przez wiele lat a tydzień po ostatniej gierce zawinął się z dnia na dzień

1

@Cule1234 ktoś dał taki kontrakt a Frenkie poszedł klubowi na rekę i rozłożyli tą pensje
Rozumiem jakie są realia ale to nie jest jego wina, że taką umowę podpisał
Każdy pewnie by się wkurzył gdyby kolejny raz pracodawca prosił o zejście z pensji

1

@macio_944 no po prostu te kluby mają najwięcej kibiców więc opłaca się pisać głupoty

0

@AmigoBlancos ale mecz różnie może się ułożyć, taki jest sport i to daje emocje ale jak jeden klub jest przepychany jawnie a komuś innemu robią pod górkę to już jest słabe

1

@Worny solidny mecz i bardzo dobre statystyki, dobrze czytał grę w obronie i dawał niezłe piłki

2

@skubi99 każdy zasługuje na drugą szansę ale Ramos to legenda hiszpańskiej piłki i też przyczynił się do wyników naszych piłkarzy w kadrze także szacunek się należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?