@skubi99 każdy zasługuje na drugą szansę ale Ramos to legenda hiszpańskiej piłki i też przyczynił się do wyników naszych piłkarzy w kadrze także szacunek się należy
@P33ck moim zdaniem przesadza czasami z tym komentowaniem danej sytuacji Sarkazm i jakieś żarty to są fajne wśród kolegów a nie komentując mecze dla telewizji Dziwne, że ktoś kto tak niby super rozumie piłkę odbił się od kariery trenerskiej Może jako dodatek do studia ale nie jako komentator
@NeroTFP1 fajnie jak ktoś chce pomóc ale wydaje mi się, że on wyjdzie z nałogu jak skończy przygodę z piłką całkowicie i będzie musiał robić coś innego
@Karthusowski największy zarzut to za rozgrywanie tej piłki w taki sposób, że przeciwnik się nakręcał pod naszą bramką ale zdaje sobie sprawę że to musi wyczuć i od razu po kontuzji nie będzie idealnie Najgorzej, że nasza obrona jest taka dziurawa bo przy bramkach to ciężko miał bramkarz cokolwiek zrobić
@Gracek10 żenujące Człowiek mający setki milionów fanów na świecie w tym młodych nie powinien publicznie tak robić i będąc na topie od kilkunastu lat powinien o tym wiedzieć
@TR3YWAY żaden trener nie pójdzie teraz w ciemno do Barcelony, klub musi mieć pewny plan do przedstawienia a coś mi się nie wydaje, że oni mają taki opracowany
@Michalekek najgorsze to gadanie, że musi przyjść trener z autorytetem Kurde Xavi to jeden z najlepszych pomocników w historii który w tym sporcie wygrał wszystko W tym sezonie nic nie gra ale winny jest każdy od piłkarzy przez trenera aż do prezydenta
Nie rozumiem w takiej sytuacji dlaczego sędzia dostaje powtórkę z jakiejś dalekiej kamery zamiast dać taką jak pokazywali powtórki po uznaniu gola z bliska
2
@skubi99 każdy zasługuje na drugą szansę ale Ramos to legenda hiszpańskiej piłki i też przyczynił się do wyników naszych piłkarzy w kadrze także szacunek się należy
0
@TR3YWAY smutne, upośledzona była od urodzenia widocznie
1
@MESSIah16 czyli przyjechało 6 radiowozów i zapewne połowa policjantów się nawdychała tego gazu pieprzowego
Znając realia to pewnie tak wyglądało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hawajczyk ja uważam, że skoro prawdziwą bokserską karierę zakończył to takie coś ma sens i daje coś nowego
0
@P33ck moim zdaniem przesadza czasami z tym komentowaniem danej sytuacji
Sarkazm i jakieś żarty to są fajne wśród kolegów a nie komentując mecze dla telewizji
Dziwne, że ktoś kto tak niby super rozumie piłkę odbił się od kariery trenerskiej
Może jako dodatek do studia ale nie jako komentator
2
@FcPortoFan1999 28,20 więc powiedzmy blisko ale Slavia ma 57, mówimy o państwie w którym jest około 11mln mieszkańców
2
@FcPortoFan1999 oczywiście ale to pokazuje gdzie my jesteśmy kiedy co by nie mówić klub ze stolicy ma ponad 50% tańszy skład
3
@MesQueUnClub96 lider Sparta ma skład wg transfermarkt o wartości 54,65mln euro a Legia 22,25 i na tym poziomie to jest potężna różnica
1
@kanver_ on ma 21 lat, nie bronię go ale mało jest młodych bramkarzy niepopełniających błędów
Donnaruma w PSG zawalił już sporo bramek
3
@fc20barca nie wystarczy remis bo bramki na wyjeździe już nie są liczone
Trzeba wygrać
0
@NeroTFP1 fajnie jak ktoś chce pomóc ale wydaje mi się, że on wyjdzie z nałogu jak skończy przygodę z piłką całkowicie i będzie musiał robić coś innego
0
@Panpiwkarz a dlaczego Dembele?
2
Technika użytkowa Yamala jest na niesamowitym poziomie
1
@mekston i pamiętne 3:3 z realem u siebie
1
@Karthusowski największy zarzut to za rozgrywanie tej piłki w taki sposób, że przeciwnik się nakręcał pod naszą bramką ale zdaje sobie sprawę że to musi wyczuć i od razu po kontuzji nie będzie idealnie
Najgorzej, że nasza obrona jest taka dziurawa bo przy bramkach to ciężko miał bramkarz cokolwiek zrobić
1
@Gracek10 żenujące
Człowiek mający setki milionów fanów na świecie w tym młodych nie powinien publicznie tak robić i będąc na topie od kilkunastu lat powinien o tym wiedzieć
6
@TadziuJB my też graliśmy
Kampania związana z rakiem
2
@TR3YWAY ale fakt taki, że oddanie na niego głosu w sytuacji gdzie mówi jaki jest jego cel to szczyt głupoty
1
@bari_94 no właśnie u nich się sezon już zakończył i bez sensu by było żeby zaczynał nowy
2
@Arden zawodowy czy nie chłop ma 16 lat i w tym przypadku przypomina raczej dziecko niż dorosłego chłopa
0
@TR3YWAY żaden trener nie pójdzie teraz w ciemno do Barcelony, klub musi mieć pewny plan do przedstawienia a coś mi się nie wydaje, że oni mają taki opracowany
0
@sevs bariera językowa
0
@Michalekek najgorsze to gadanie, że musi przyjść trener z autorytetem
Kurde Xavi to jeden z najlepszych pomocników w historii który w tym sporcie wygrał wszystko
W tym sezonie nic nie gra ale winny jest każdy od piłkarzy przez trenera aż do prezydenta
3
@Sysia11 jakiego trenera?
1
@FcPortoFan1999 Cancelo dopiero wraca więc też to różnie może być
1
@Cule2013 od 2011
0
@priest9999 bo na nas to idealnie działa
Oczywiście nie zawsze ale jednak jest to dobry sposób na grę z Barca
9
Nie rozumiem w takiej sytuacji dlaczego sędzia dostaje powtórkę z jakiejś dalekiej kamery zamiast dać taką jak pokazywali powtórki po uznaniu gola z bliska
0
@Rewolucja123 De Jong