2

@skubi99 każdy zasługuje na drugą szansę ale Ramos to legenda hiszpańskiej piłki i też przyczynił się do wyników naszych piłkarzy w kadrze także szacunek się należy

0

@TR3YWAY smutne, upośledzona była od urodzenia widocznie

1

@MESSIah16 czyli przyjechało 6 radiowozów i zapewne połowa policjantów się nawdychała tego gazu pieprzowego
Znając realia to pewnie tak wyglądało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hawajczyk ja uważam, że skoro prawdziwą bokserską karierę zakończył to takie coś ma sens i daje coś nowego

0

@P33ck moim zdaniem przesadza czasami z tym komentowaniem danej sytuacji
Sarkazm i jakieś żarty to są fajne wśród kolegów a nie komentując mecze dla telewizji
Dziwne, że ktoś kto tak niby super rozumie piłkę odbił się od kariery trenerskiej
Może jako dodatek do studia ale nie jako komentator

2

@FcPortoFan1999 28,20 więc powiedzmy blisko ale Slavia ma 57, mówimy o państwie w którym jest około 11mln mieszkańców

2

@FcPortoFan1999 oczywiście ale to pokazuje gdzie my jesteśmy kiedy co by nie mówić klub ze stolicy ma ponad 50% tańszy skład

3

@MesQueUnClub96 lider Sparta ma skład wg transfermarkt o wartości 54,65mln euro a Legia 22,25 i na tym poziomie to jest potężna różnica

1

@kanver_ on ma 21 lat, nie bronię go ale mało jest młodych bramkarzy niepopełniających błędów
Donnaruma w PSG zawalił już sporo bramek

3

@fc20barca nie wystarczy remis bo bramki na wyjeździe już nie są liczone
Trzeba wygrać

0

@NeroTFP1 fajnie jak ktoś chce pomóc ale wydaje mi się, że on wyjdzie z nałogu jak skończy przygodę z piłką całkowicie i będzie musiał robić coś innego

0

@Panpiwkarz a dlaczego Dembele?

2

Technika użytkowa Yamala jest na niesamowitym poziomie

1

@mekston i pamiętne 3:3 z realem u siebie

1

@Karthusowski największy zarzut to za rozgrywanie tej piłki w taki sposób, że przeciwnik się nakręcał pod naszą bramką ale zdaje sobie sprawę że to musi wyczuć i od razu po kontuzji nie będzie idealnie
Najgorzej, że nasza obrona jest taka dziurawa bo przy bramkach to ciężko miał bramkarz cokolwiek zrobić

1

@Gracek10 żenujące
Człowiek mający setki milionów fanów na świecie w tym młodych nie powinien publicznie tak robić i będąc na topie od kilkunastu lat powinien o tym wiedzieć

6

@TadziuJB my też graliśmy
Kampania związana z rakiem

2

@TR3YWAY ale fakt taki, że oddanie na niego głosu w sytuacji gdzie mówi jaki jest jego cel to szczyt głupoty

1

@bari_94 no właśnie u nich się sezon już zakończył i bez sensu by było żeby zaczynał nowy

2

@Arden zawodowy czy nie chłop ma 16 lat i w tym przypadku przypomina raczej dziecko niż dorosłego chłopa

0

@TR3YWAY żaden trener nie pójdzie teraz w ciemno do Barcelony, klub musi mieć pewny plan do przedstawienia a coś mi się nie wydaje, że oni mają taki opracowany

0

@sevs bariera językowa

0

@Michalekek najgorsze to gadanie, że musi przyjść trener z autorytetem
Kurde Xavi to jeden z najlepszych pomocników w historii który w tym sporcie wygrał wszystko
W tym sezonie nic nie gra ale winny jest każdy od piłkarzy przez trenera aż do prezydenta

3

@Sysia11 jakiego trenera?

1

@FcPortoFan1999 Cancelo dopiero wraca więc też to różnie może być

1

@Cule2013 od 2011

0

@priest9999 bo na nas to idealnie działa
Oczywiście nie zawsze ale jednak jest to dobry sposób na grę z Barca

9

Nie rozumiem w takiej sytuacji dlaczego sędzia dostaje powtórkę z jakiejś dalekiej kamery zamiast dać taką jak pokazywali powtórki po uznaniu gola z bliska

0

@Rewolucja123 De Jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?