Jese grał kolejny mecz przeciętnie ale zdobył bramkę, Gerard widać że chce strzelać widać po jego zachowaniu kiedy nie dostanie podania albo bramkarz mu obroni, wczoraj jednak nie miał z kim grać wszyscy klepali ale to było tylko dla statystyki
Ludzie zastanówcie się najpierw, on jest młody zapewne nie tak silny psychicznie źeby cały mecz stać i nie mieć żadnej okazji a w 90 minucie jakaś kontra i co myślicie że obroni? Może i obroni ale wątpię żeby 21 latek krzyczał na Puyola Pique czy innych przestraszy się krzyknąć błąd w ustawieniu i strata bramki takie mogą być konsekwencje. Bramkarz dobry obiecujący ale jako zmiennik narazie niż pierwszy
Może i gra dobrze w obecnym klubie ale jest jedna poważna różnica tam ma dużo sytuacji w ciągu mecz a u nas nie było by tyle więc musi on być skoncentrowany jeszcże lepiej bo może być jeden jedyny strzał i zawali no i młody może się nie podnieść, druga rzecz jest taka że nie wyobrażam sobie ter Stegena jak krzyczy na Puyola żeby się inaczej ustawiał wątpię w jego grę można go kupić i Reine(nie wiem co od niego chcecie) i wpuszczać go na LM w grupie i puchar niech się ogra
wczoraj Santos wygrał 4:0 i cztery strzelił Neymar, ładnie grał więc miejmy nadzieje że do nas przyjdzie i udowodni niedowiarkom że jest świetnym zawodnikiem
Moja jedenastka która mogła by coś zrewolucjonizować to Valdes- Alves Pique Puyol Alba- Messi Busquets Iniesta- Sanchez Villa Pedro, patrząc na podania Leo myślę że skrzydłowi dostawali by idealne prostopadłe podania a Messi sam mógłby wchodzić ze środka na lewą nogę więc według mnie taki skład może przywrócić marzenia o finale ale zobaczymy co się zmieni trzeba wierzyć i pokazać kto jest najlepszy na świecie
Wiadomo że tak nie zagrają jutro ale byłoby to rozsądne Pinto-Dani Pique Puyol Alba- Xavi Sergio Masche Iniesta- Villa Messi coś innego mogłoby przynieść pozytywne skutki, Real miałby ciężko w wyprowadzaniu kontr
Guardiola powiedział kiedyś że podejmie decyzje po otrzymaniu informacji na temat zdrowia Villanovy być może to on będzie pierwszym trenerem, zna styl Barcy trenował młodsze dróżyny i zapewne teraz też robi dużo, może więcej niż Pep.
Co wy tak chcecie Tello w pierwszym składzie bądź na ławce, on jest zawodnikiem Barcy B i Pep zabierał go kiedy były kontuzje a teraz pełny skład więc jeździ pierwszy zespół, jest młody i bardzo utalentowany poczekajmy jak podpisze kontrakt z pierwszą drużyną w tedy na każdy mecz będzie jeździł VeB
Abidal jeden z najlepszych w tym sezonie jeden mecz zły w CdR i taki Czawi69 już go na emeryturę odsyła, panowie trochę powagi nie zachowujcie się jak dzieci
masz napisane cocu edyną druzyną, która ma szansę na grę w finale Pucharu Króla i dalej występuje w Champions League jest Barcelona i jeśli podopieczni Pepa Guardioli awansują do finału Ligi Mistrzów w Monachium to finał Copa del Rey zostanie rozegrany 25 maja. Jeśli Blaugrana odpadnie we wcześniejszej fazie, finał zostanie rozegrany 20 maja, dzień po finale Champions League
Czawi69 masz prawo do krytyki ale gdyby nie Leo dzisiejsza Barca nie miała by tyle tytułów co teraz , w ważnych meczach bierze wszystko na siebie i udaje się ciekawe czy bez niego Barca by tak wygrywała VeB
0
Jese grał kolejny mecz przeciętnie ale zdobył bramkę, Gerard widać że chce strzelać widać po jego zachowaniu kiedy nie dostanie podania albo bramkarz mu obroni, wczoraj jednak nie miał z kim grać wszyscy klepali ale to było tylko dla statystyki
0
Przypadek czy nie ale bramka jest
0
Idź się lecz człowieku, zazdrościsz mu wszystkiego
0
Leo strzelił hat tricka i miał asystę Argentyna 4:0 Gwatemala
0
Nike Hypervenom
0
Ejj ludzi nie piszcie że teraz już obrońca ma być jeszcze się okienko nie otworzyło a wy już chcecie mieć wszystkie transfery gotowe
0
Alexis zaczyna się rozkręcać bardzo się cieszę bo lubię tego chłopaka z Leo i Neymarem stworzą super atak
0
Dzięki bardzo
0
Wie ktoś może na jakim kanale będzie mecz? Bo sprawdzam i nigdzie nie ma
0
Możliwe że klub zrobi to żeby podnieść cenę
0
Transfer Cesca był dużo dłuższy
0
Ludzie zastanówcie się najpierw, on jest młody zapewne nie tak silny psychicznie źeby cały mecz stać i nie mieć żadnej okazji a w 90 minucie jakaś kontra i co myślicie że obroni? Może i obroni ale wątpię żeby 21 latek krzyczał na Puyola Pique czy innych przestraszy się krzyknąć błąd w ustawieniu i strata bramki takie mogą być konsekwencje. Bramkarz dobry obiecujący ale jako zmiennik narazie niż pierwszy
0
Może i gra dobrze w obecnym klubie ale jest jedna poważna różnica tam ma dużo sytuacji w ciągu mecz a u nas nie było by tyle więc musi on być skoncentrowany jeszcże lepiej bo może być jeden jedyny strzał i zawali no i młody może się nie podnieść, druga rzecz jest taka że nie wyobrażam sobie ter Stegena jak krzyczy na Puyola żeby się inaczej ustawiał wątpię w jego grę można go kupić i Reine(nie wiem co od niego chcecie) i wpuszczać go na LM w grupie i puchar niech się ogra
0
Proszę nie krytykujcie tylko trenera! to nie fair! Szacunek dla Bayernu za doskonałe dwa mecze!
Barca na zawsze!
0
Gdzie jest Leo ja się pytam? Rozumiem może coś mu jest ale po cholerę grał z Bayernem a teraz siedzi, liga jest wygrana ale on musi grać
0
wczoraj Santos wygrał 4:0 i cztery strzelił Neymar, ładnie grał więc miejmy nadzieje że do nas przyjdzie i udowodni niedowiarkom że jest świetnym zawodnikiem
0
Moja jedenastka która mogła by coś zrewolucjonizować to Valdes- Alves Pique Puyol Alba- Messi Busquets Iniesta- Sanchez Villa Pedro, patrząc na podania Leo myślę że skrzydłowi dostawali by idealne prostopadłe podania a Messi sam mógłby wchodzić ze środka na lewą nogę więc według mnie taki skład może przywrócić marzenia o finale ale zobaczymy co się zmieni trzeba wierzyć i pokazać kto jest najlepszy na świecie
0
Wiadomo że tak nie zagrają jutro ale byłoby to rozsądne Pinto-Dani Pique Puyol Alba- Xavi Sergio Masche Iniesta- Villa Messi coś innego mogłoby przynieść pozytywne skutki, Real miałby ciężko w wyprowadzaniu kontr
0
Guardiola powiedział kiedyś że podejmie decyzje po otrzymaniu informacji na temat zdrowia Villanovy być może to on będzie pierwszym trenerem, zna styl Barcy trenował młodsze dróżyny i zapewne teraz też robi dużo, może więcej niż Pep.
0
oby tylko nasz gladiator Alexis kartki nie dostał, wygramy dziś Barca
0
Moim zdaniem wystarczy sprowadzić Albę i Thiago Silvę, sprzedać Afellaya i postarać się kupić Neymara
0
Abi wracaj do zdrowia, jesteś świetnym piłkarzem i wspaniałym człowiekiem
0
Co wy tak chcecie Tello w pierwszym składzie bądź na ławce, on jest zawodnikiem Barcy B i Pep zabierał go kiedy były kontuzje a teraz pełny skład więc jeździ pierwszy zespół, jest młody i bardzo utalentowany poczekajmy jak podpisze kontrakt z pierwszą drużyną w tedy na każdy mecz będzie jeździł VeB
0
Ja wierzę do końca i wiem że puchar z La Liga do góry podniesie Carles
0
Abidal jeden z najlepszych w tym sezonie jeden mecz zły w CdR i taki Czawi69 już go na emeryturę odsyła, panowie trochę powagi nie zachowujcie się jak dzieci
0
masz napisane cocu edyną druzyną, która ma szansę na grę w finale Pucharu Króla i dalej występuje w Champions League jest Barcelona i jeśli podopieczni Pepa Guardioli awansują do finału Ligi Mistrzów w Monachium to finał Copa del Rey zostanie rozegrany 25 maja. Jeśli Blaugrana odpadnie we wcześniejszej fazie, finał zostanie rozegrany 20 maja, dzień po finale Champions League
0
Czawi69 masz prawo do krytyki ale gdyby nie Leo dzisiejsza Barca nie miała by tyle tytułów co teraz , w ważnych meczach bierze wszystko na siebie i udaje się ciekawe czy bez niego Barca by tak wygrywała VeB
0
Leo dał nam tyle radości że wszystko można mu wybaczyć wierzę że strzeli 2-3 bramki w sobotę VeB
0
chyba Dani się wkurzył bo jakiś obity ten gość
0
ciekawe czy Pele już się gotuje i sam nie wyda gazety żeby się w niej znaleźć