0

Jese grał kolejny mecz przeciętnie ale zdobył bramkę, Gerard widać że chce strzelać widać po jego zachowaniu kiedy nie dostanie podania albo bramkarz mu obroni, wczoraj jednak nie miał z kim grać wszyscy klepali ale to było tylko dla statystyki

0

Przypadek czy nie ale bramka jest

0

Idź się lecz człowieku, zazdrościsz mu wszystkiego

0

Leo strzelił hat tricka i miał asystę Argentyna 4:0 Gwatemala

0

Nike Hypervenom

0

Ejj ludzi nie piszcie że teraz już obrońca ma być jeszcze się okienko nie otworzyło a wy już chcecie mieć wszystkie transfery gotowe

0

Alexis zaczyna się rozkręcać bardzo się cieszę bo lubię tego chłopaka z Leo i Neymarem stworzą super atak

0

Dzięki bardzo

0

Wie ktoś może na jakim kanale będzie mecz? Bo sprawdzam i nigdzie nie ma

0

Możliwe że klub zrobi to żeby podnieść cenę

0

Transfer Cesca był dużo dłuższy

0

Ludzie zastanówcie się najpierw, on jest młody zapewne nie tak silny psychicznie źeby cały mecz stać i nie mieć żadnej okazji a w 90 minucie jakaś kontra i co myślicie że obroni? Może i obroni ale wątpię żeby 21 latek krzyczał na Puyola Pique czy innych przestraszy się krzyknąć błąd w ustawieniu i strata bramki takie mogą być konsekwencje. Bramkarz dobry obiecujący ale jako zmiennik narazie niż pierwszy

0

Może i gra dobrze w obecnym klubie ale jest jedna poważna różnica tam ma dużo sytuacji w ciągu mecz a u nas nie było by tyle więc musi on być skoncentrowany jeszcże lepiej bo może być jeden jedyny strzał i zawali no i młody może się nie podnieść, druga rzecz jest taka że nie wyobrażam sobie ter Stegena jak krzyczy na Puyola żeby się inaczej ustawiał wątpię w jego grę można go kupić i Reine(nie wiem co od niego chcecie) i wpuszczać go na LM w grupie i puchar niech się ogra

0

Proszę nie krytykujcie tylko trenera! to nie fair! Szacunek dla Bayernu za doskonałe dwa mecze!
Barca na zawsze!

0

Gdzie jest Leo ja się pytam? Rozumiem może coś mu jest ale po cholerę grał z Bayernem a teraz siedzi, liga jest wygrana ale on musi grać

0

wczoraj Santos wygrał 4:0 i cztery strzelił Neymar, ładnie grał więc miejmy nadzieje że do nas przyjdzie i udowodni niedowiarkom że jest świetnym zawodnikiem

0

Moja jedenastka która mogła by coś zrewolucjonizować to Valdes- Alves Pique Puyol Alba- Messi Busquets Iniesta- Sanchez Villa Pedro, patrząc na podania Leo myślę że skrzydłowi dostawali by idealne prostopadłe podania a Messi sam mógłby wchodzić ze środka na lewą nogę więc według mnie taki skład może przywrócić marzenia o finale ale zobaczymy co się zmieni trzeba wierzyć i pokazać kto jest najlepszy na świecie

0

Wiadomo że tak nie zagrają jutro ale byłoby to rozsądne Pinto-Dani Pique Puyol Alba- Xavi Sergio Masche Iniesta- Villa Messi coś innego mogłoby przynieść pozytywne skutki, Real miałby ciężko w wyprowadzaniu kontr

0

Guardiola powiedział kiedyś że podejmie decyzje po otrzymaniu informacji na temat zdrowia Villanovy być może to on będzie pierwszym trenerem, zna styl Barcy trenował młodsze dróżyny i zapewne teraz też robi dużo, może więcej niż Pep.

0

oby tylko nasz gladiator Alexis kartki nie dostał, wygramy dziś Barca

0

Moim zdaniem wystarczy sprowadzić Albę i Thiago Silvę, sprzedać Afellaya i postarać się kupić Neymara

0

Abi wracaj do zdrowia, jesteś świetnym piłkarzem i wspaniałym człowiekiem

0

Co wy tak chcecie Tello w pierwszym składzie bądź na ławce, on jest zawodnikiem Barcy B i Pep zabierał go kiedy były kontuzje a teraz pełny skład więc jeździ pierwszy zespół, jest młody i bardzo utalentowany poczekajmy jak podpisze kontrakt z pierwszą drużyną w tedy na każdy mecz będzie jeździł VeB

0

Ja wierzę do końca i wiem że puchar z La Liga do góry podniesie Carles

0

Abidal jeden z najlepszych w tym sezonie jeden mecz zły w CdR i taki Czawi69 już go na emeryturę odsyła, panowie trochę powagi nie zachowujcie się jak dzieci

0

masz napisane cocu edyną druzyną, która ma szansę na grę w finale Pucharu Króla i dalej występuje w Champions League jest Barcelona i jeśli podopieczni Pepa Guardioli awansują do finału Ligi Mistrzów w Monachium to finał Copa del Rey zostanie rozegrany 25 maja. Jeśli Blaugrana odpadnie we wcześniejszej fazie, finał zostanie rozegrany 20 maja, dzień po finale Champions League

0

Czawi69 masz prawo do krytyki ale gdyby nie Leo dzisiejsza Barca nie miała by tyle tytułów co teraz , w ważnych meczach bierze wszystko na siebie i udaje się ciekawe czy bez niego Barca by tak wygrywała VeB

0

Leo dał nam tyle radości że wszystko można mu wybaczyć wierzę że strzeli 2-3 bramki w sobotę VeB

0

chyba Dani się wkurzył bo jakiś obity ten gość

0

ciekawe czy Pele już się gotuje i sam nie wyda gazety żeby się w niej znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?