jak by grał regularnie to takiego denisa by dupą wciągnął, oczywiście każdy skrytykuje ale taka jest prawda mamy w skłądzie gościa który w ekstraklasie by szału nie zrobił a każdy się jara bo młody i utalentowany a gość powinien już dawno udowodnić to trenerowi i całemu klubowi a nie ciągle gadanie że nie dostaje minut
Sam Ronaldo na koniec będzie miał więcej bramek niż nasi zawodnicy. To nie hejt czy coś ale obiektywnie stwierdzam po tym jak jest nagrzany na zwycięstwo
Szopa nie szopa nikt mu tego nie zabroni, a konkretów oprócz gazet i dziennikarzy nie było, nie powiedział że przejdzie więc generalnie zero pretensji, świetny piłkarz i mam nadzieje że dalej będzie się rozwijał na przekór wszystkowiedzących użytkowników tej strony
tu są potrzebni piłkarze typu Jesus Mbappe a nie kombinacje z Cou ale co najwyżej zagramy Paco który nadaje się do średniaka a nie do Barcy, trener widzi ich codziennie gdyby był dobry to by grał często
A kto mu zabroni? Tak szczerze bez najeżdżania? Dzięki temu kibice którzy na niego gwizdali więcej tego nie zrobią a on będzie tym kim Leo dla nas. Jak to mówią każdy orze jak może
Jak by nie patrzeć z jego ust słowo Barca raczej nie padło, a dlaczego on ma ulegać naleganiom kibiców z przeciwnej drużyny? Jest graczem Atleti być może Barcelony nie lubi, czy gdyby nasz piłkarz tak odmówił komuś z Madrytu to byłby hejtowany czy wychwalany na tej stronie?
On szumu nie zrobił tylko prasa i kibice Barcy którzy od wielu dni mówili że jest nasz, a jak się zaczęło przeciąganie to zaczęło sie głupie gadanie. Żałosne jest mówienie że on zrobił szopkę czyy coś, ku®∑ą pracujesz w firmie masz szanse dostać podwyżkę to co ulegasz czy walczysz o swoje? To jest ich praca, co z tego że zarabiają miliony skoro nie jeżdża byle jakim passatem tylko Ferrari a zamiast w H&M ubierają się w Gucci, postawmy się raz w miejscu takiej osoby która w piłkę wiecznie grać nie będzie a poważna kontuzja może zakończyć jego karierę dzięki której utrzymuje rodzine
dla mnie może go kupić i za 500mln jeżeli pomoże to odzyskać blask wielkiej Barcy, wszyscy tu są mistrzami ekonomii i dyrektorami sportowymi ale nikt nawet nie powącha pracy w takiej firmie z takimi funduszami więc gadanie o pieniądzach powinniśmy sobie darować
Wiele osób teraz ubliża Antkowi ale dlaczego nikt się nie postawi na miejscu tego zawodnika, nie każdy jest kibicem Barcy, ogrywali nas w Lidze Mistrzów ograli raz w lidze w ostatnich latach, dlaczego wszyscy myślą, że tylko Barca się liczy? Jasne każdy by chciał mieć najlepszych w tym klubie ale jak widać Real zdobył 3 LM z rzędu a my nawet nie byliśmy w półfinale mając w składzie najlepszego piłkarza w historii. Bądźmy realistami dostajesz wielką kasę w klubie w którym jesteś najlepszy a poza tym w zespole w którym możesz też coś osiągnąć, to nie jest średniak tylko jeden z 4-5 najlepszych klubów w obecnej piłce i gadanie, że wygrywają 1:0 jest śmieszne. Zostaje w klubie gdzie go kochają, teraz ta miłość bedzie większa bo odmówił wielkiej Barcelonie ale czy ta Barcelona jest jeszcze wielka? Ok 7 mistrzostw na 10 ostatnich mówi swoje ale ostatnie lata na europejskiej arenie były fatalne dla klubu tego kalibru i zawodnicy typu Denis Paco Gomes Roberto czy nawet wielki niby talent Alena nigdy nie zwojują niczego w piłce i niestety taka jest prawda. Jaka jest pewność, że w przyszłym roku znowu nie odpadniemy w ćwierćfinale z teoretycznie gorszym zespołem? Pewnie dużo osób to skrytykuje ale Barcelona bez Messiego jest na równym poziomie co Atleti a jak wiemy Leo wiecznie grać nie będzie...
Decyzja podjęta przed mistrzostwami tak jak mówił, on sie martwić o nic nie musi, jeżeli zdecydował się przejść do Barcy to mając ważny kontrakt + zmiana wysokości klauzuli raczej nie pozwalają na ujawnienie decyzji teraz kiedy okienko się nie otworzyło w Hiszpanii, chyba nigdzie nie wspominał sam że ogłosi to publicznie tylko że chce mieć wszystko już za sobą przed pierwszym meczem, oczywiści każdy sobie dopowiada i teraz wychodzi że on jest nienormalny
Wszystkie ważne mecze w tym sezonie praktycznie wygraliśmy
Jest luty mamy finał i pierwsze miejsce w lidze z fajną przewagą
Oprócz City tylko Barca może pokonać białych
0
Louboutin
6
Jak Alba złapie kontuzję to będziemy w tragicznym położeniu, Digne nawet jeśli popełniał błędy jest zdecydowanie lepszy niż ten cały cucurela
0
Guardiola
Neuer
Alves Umtiti Varane Alba
Busquets Xavi Iniesta
Messi Suarez Ronaldo
1
jak by grał regularnie to takiego denisa by dupą wciągnął, oczywiście każdy skrytykuje ale taka jest prawda mamy w skłądzie gościa który w ekstraklasie by szału nie zrobił a każdy się jara bo młody i utalentowany a gość powinien już dawno udowodnić to trenerowi i całemu klubowi a nie ciągle gadanie że nie dostaje minut
0
kod do ligi ktoś pamięta?
0
no w Argentynie to wygląda tak samo tylko jak to mówią lepszy ma zawsze szczęście
1
Sam Ronaldo na koniec będzie miał więcej bramek niż nasi zawodnicy. To nie hejt czy coś ale obiektywnie stwierdzam po tym jak jest nagrzany na zwycięstwo
2
brak jakiejkolwiek pewności, że w przyszłym sezonie znowu się nie pozrywa
2
Jak jeszcze Neymar będzie biały to tutaj nikt nie będzie zaraz chciał przychodzić, ćwierćfinał to nie finał ;)
0
Szopa nie szopa nikt mu tego nie zabroni, a konkretów oprócz gazet i dziennikarzy nie było, nie powiedział że przejdzie więc generalnie zero pretensji, świetny piłkarz i mam nadzieje że dalej będzie się rozwijał na przekór wszystkowiedzących użytkowników tej strony
1
Antek idzie spać a obudzi się z zarobkiem większym niż roczny 90% użytkowników. easy ;)a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tu są potrzebni piłkarze typu Jesus Mbappe a nie kombinacje z Cou ale co najwyżej zagramy Paco który nadaje się do średniaka a nie do Barcy, trener widzi ich codziennie gdyby był dobry to by grał często
0
A kto mu zabroni? Tak szczerze bez najeżdżania? Dzięki temu kibice którzy na niego gwizdali więcej tego nie zrobią a on będzie tym kim Leo dla nas. Jak to mówią każdy orze jak może
7
Marzenie to Kylian ale chyba marzeniem pozostanie
0
Jak by nie patrzeć z jego ust słowo Barca raczej nie padło, a dlaczego on ma ulegać naleganiom kibiców z przeciwnej drużyny? Jest graczem Atleti być może Barcelony nie lubi, czy gdyby nasz piłkarz tak odmówił komuś z Madrytu to byłby hejtowany czy wychwalany na tej stronie?
0
On szumu nie zrobił tylko prasa i kibice Barcy którzy od wielu dni mówili że jest nasz, a jak się zaczęło przeciąganie to zaczęło sie głupie gadanie. Żałosne jest mówienie że on zrobił szopkę czyy coś, ku®∑ą pracujesz w firmie masz szanse dostać podwyżkę to co ulegasz czy walczysz o swoje? To jest ich praca, co z tego że zarabiają miliony skoro nie jeżdża byle jakim passatem tylko Ferrari a zamiast w H&M ubierają się w Gucci, postawmy się raz w miejscu takiej osoby która w piłkę wiecznie grać nie będzie a poważna kontuzja może zakończyć jego karierę dzięki której utrzymuje rodzine
0
dla mnie może go kupić i za 500mln jeżeli pomoże to odzyskać blask wielkiej Barcy, wszyscy tu są mistrzami ekonomii i dyrektorami sportowymi ale nikt nawet nie powącha pracy w takiej firmie z takimi funduszami więc gadanie o pieniądzach powinniśmy sobie darować
0
Wiele osób teraz ubliża Antkowi ale dlaczego nikt się nie postawi na miejscu tego zawodnika, nie każdy jest kibicem Barcy, ogrywali nas w Lidze Mistrzów ograli raz w lidze w ostatnich latach, dlaczego wszyscy myślą, że tylko Barca się liczy? Jasne każdy by chciał mieć najlepszych w tym klubie ale jak widać Real zdobył 3 LM z rzędu a my nawet nie byliśmy w półfinale mając w składzie najlepszego piłkarza w historii. Bądźmy realistami dostajesz wielką kasę w klubie w którym jesteś najlepszy a poza tym w zespole w którym możesz też coś osiągnąć, to nie jest średniak tylko jeden z 4-5 najlepszych klubów w obecnej piłce i gadanie, że wygrywają 1:0 jest śmieszne. Zostaje w klubie gdzie go kochają, teraz ta miłość bedzie większa bo odmówił wielkiej Barcelonie ale czy ta Barcelona jest jeszcze wielka? Ok 7 mistrzostw na 10 ostatnich mówi swoje ale ostatnie lata na europejskiej arenie były fatalne dla klubu tego kalibru i zawodnicy typu Denis Paco Gomes Roberto czy nawet wielki niby talent Alena nigdy nie zwojują niczego w piłce i niestety taka jest prawda. Jaka jest pewność, że w przyszłym roku znowu nie odpadniemy w ćwierćfinale z teoretycznie gorszym zespołem? Pewnie dużo osób to skrytykuje ale Barcelona bez Messiego jest na równym poziomie co Atleti a jak wiemy Leo wiecznie grać nie będzie...
1
Decyzja podjęta przed mistrzostwami tak jak mówił, on sie martwić o nic nie musi, jeżeli zdecydował się przejść do Barcy to mając ważny kontrakt + zmiana wysokości klauzuli raczej nie pozwalają na ujawnienie decyzji teraz kiedy okienko się nie otworzyło w Hiszpanii, chyba nigdzie nie wspominał sam że ogłosi to publicznie tylko że chce mieć wszystko już za sobą przed pierwszym meczem, oczywiści każdy sobie dopowiada i teraz wychodzi że on jest nienormalny
1
ludzie wy oglądacie mecze?
0
teraz 3/4 twierdzi że z Tobą jest coś nie tak
0
1:3 Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i tak strzela tylko CR7
0
ale się ośmieszył, niesamowite
3
Wszystkie ważne mecze w tym sezonie praktycznie wygraliśmy
Jest luty mamy finał i pierwsze miejsce w lidze z fajną przewagą
Oprócz City tylko Barca może pokonać białych
0
Real wygra z PSG