0

Louboutin

6

Jak Alba złapie kontuzję to będziemy w tragicznym położeniu, Digne nawet jeśli popełniał błędy jest zdecydowanie lepszy niż ten cały cucurela

0

Guardiola
Neuer
Alves Umtiti Varane Alba
Busquets Xavi Iniesta
Messi Suarez Ronaldo

1

jak by grał regularnie to takiego denisa by dupą wciągnął, oczywiście każdy skrytykuje ale taka jest prawda mamy w skłądzie gościa który w ekstraklasie by szału nie zrobił a każdy się jara bo młody i utalentowany a gość powinien już dawno udowodnić to trenerowi i całemu klubowi a nie ciągle gadanie że nie dostaje minut

0

kod do ligi ktoś pamięta?

0

no w Argentynie to wygląda tak samo tylko jak to mówią lepszy ma zawsze szczęście

1

Sam Ronaldo na koniec będzie miał więcej bramek niż nasi zawodnicy. To nie hejt czy coś ale obiektywnie stwierdzam po tym jak jest nagrzany na zwycięstwo

2

brak jakiejkolwiek pewności, że w przyszłym sezonie znowu się nie pozrywa

2

Jak jeszcze Neymar będzie biały to tutaj nikt nie będzie zaraz chciał przychodzić, ćwierćfinał to nie finał ;)

0

Szopa nie szopa nikt mu tego nie zabroni, a konkretów oprócz gazet i dziennikarzy nie było, nie powiedział że przejdzie więc generalnie zero pretensji, świetny piłkarz i mam nadzieje że dalej będzie się rozwijał na przekór wszystkowiedzących użytkowników tej strony

1

Antek idzie spać a obudzi się z zarobkiem większym niż roczny 90% użytkowników. easy ;)a

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tu są potrzebni piłkarze typu Jesus Mbappe a nie kombinacje z Cou ale co najwyżej zagramy Paco który nadaje się do średniaka a nie do Barcy, trener widzi ich codziennie gdyby był dobry to by grał często

0

A kto mu zabroni? Tak szczerze bez najeżdżania? Dzięki temu kibice którzy na niego gwizdali więcej tego nie zrobią a on będzie tym kim Leo dla nas. Jak to mówią każdy orze jak może

7

Marzenie to Kylian ale chyba marzeniem pozostanie

0

Jak by nie patrzeć z jego ust słowo Barca raczej nie padło, a dlaczego on ma ulegać naleganiom kibiców z przeciwnej drużyny? Jest graczem Atleti być może Barcelony nie lubi, czy gdyby nasz piłkarz tak odmówił komuś z Madrytu to byłby hejtowany czy wychwalany na tej stronie?

0

On szumu nie zrobił tylko prasa i kibice Barcy którzy od wielu dni mówili że jest nasz, a jak się zaczęło przeciąganie to zaczęło sie głupie gadanie. Żałosne jest mówienie że on zrobił szopkę czyy coś, ku®∑ą pracujesz w firmie masz szanse dostać podwyżkę to co ulegasz czy walczysz o swoje? To jest ich praca, co z tego że zarabiają miliony skoro nie jeżdża byle jakim passatem tylko Ferrari a zamiast w H&M ubierają się w Gucci, postawmy się raz w miejscu takiej osoby która w piłkę wiecznie grać nie będzie a poważna kontuzja może zakończyć jego karierę dzięki której utrzymuje rodzine

0

dla mnie może go kupić i za 500mln jeżeli pomoże to odzyskać blask wielkiej Barcy, wszyscy tu są mistrzami ekonomii i dyrektorami sportowymi ale nikt nawet nie powącha pracy w takiej firmie z takimi funduszami więc gadanie o pieniądzach powinniśmy sobie darować

0

Wiele osób teraz ubliża Antkowi ale dlaczego nikt się nie postawi na miejscu tego zawodnika, nie każdy jest kibicem Barcy, ogrywali nas w Lidze Mistrzów ograli raz w lidze w ostatnich latach, dlaczego wszyscy myślą, że tylko Barca się liczy? Jasne każdy by chciał mieć najlepszych w tym klubie ale jak widać Real zdobył 3 LM z rzędu a my nawet nie byliśmy w półfinale mając w składzie najlepszego piłkarza w historii. Bądźmy realistami dostajesz wielką kasę w klubie w którym jesteś najlepszy a poza tym w zespole w którym możesz też coś osiągnąć, to nie jest średniak tylko jeden z 4-5 najlepszych klubów w obecnej piłce i gadanie, że wygrywają 1:0 jest śmieszne. Zostaje w klubie gdzie go kochają, teraz ta miłość bedzie większa bo odmówił wielkiej Barcelonie ale czy ta Barcelona jest jeszcze wielka? Ok 7 mistrzostw na 10 ostatnich mówi swoje ale ostatnie lata na europejskiej arenie były fatalne dla klubu tego kalibru i zawodnicy typu Denis Paco Gomes Roberto czy nawet wielki niby talent Alena nigdy nie zwojują niczego w piłce i niestety taka jest prawda. Jaka jest pewność, że w przyszłym roku znowu nie odpadniemy w ćwierćfinale z teoretycznie gorszym zespołem? Pewnie dużo osób to skrytykuje ale Barcelona bez Messiego jest na równym poziomie co Atleti a jak wiemy Leo wiecznie grać nie będzie...

1

Decyzja podjęta przed mistrzostwami tak jak mówił, on sie martwić o nic nie musi, jeżeli zdecydował się przejść do Barcy to mając ważny kontrakt + zmiana wysokości klauzuli raczej nie pozwalają na ujawnienie decyzji teraz kiedy okienko się nie otworzyło w Hiszpanii, chyba nigdzie nie wspominał sam że ogłosi to publicznie tylko że chce mieć wszystko już za sobą przed pierwszym meczem, oczywiści każdy sobie dopowiada i teraz wychodzi że on jest nienormalny

1

ludzie wy oglądacie mecze?

0

teraz 3/4 twierdzi że z Tobą jest coś nie tak

0

1:3 Messi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

i tak strzela tylko CR7

0

ale się ośmieszył, niesamowite

3

Wszystkie ważne mecze w tym sezonie praktycznie wygraliśmy
Jest luty mamy finał i pierwsze miejsce w lidze z fajną przewagą
Oprócz City tylko Barca może pokonać białych

0

Real wygra z PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?