1

@IronSanHybrid 2:0 0:2 1:1

1

@barcelonaLM W żabce

3

@kamiVeB 1,78m to ja nie wiem czy największy

1

@Sztywno Tajlandia Meksyk Jamajka/Sri Lanka
Z miast zdecydowanie Barcelona

1

@GeneralXavi był konflikt z wytwórnią ale już wszystko dogadane i mają wrócić wszystkie kawałki

10

@Comentateiro ogarnęliśmy NC+GO i się udało meczyk w szpitalu obejrzeć

0

@msmsms Chhang Dawa Sherpa poinformował, że wszystkich 10 wspinaczy z Nepalu zeszlo do obozu IV na wysokości 7800 m n.p.m. Co ważne, wszyscy są w dobrej formie!!!

0

@msmsms zeszli do obozu IV

1

@pax optymistyczne jest to, że Messi gra dyskretnie bez fajerwerków a my i tak spokojnie wygrywamy
Brakowało tego

2

@LuisSalvano tak jak pewien Brazylijczyk miał wrócić ;)

0

@Matthew12 miałem 5 lat temu, najgorsze dwie doby jak jeszcze rurki w kolanie były odprowadzające płyny, później już było lepiej
Rehabilitacja od razu się zaczęła i po 6 miesiącach znowu grałem w piłkę

0

@Irmscher10 był i strzelił gola

0

@tristan87 Dlaczego ta świnia ma kły?

1

@Tasde najgorsze jest to, że wracając po przerwie ze zdrowym Suarezem i praktycznie najmocniejszym składem remisujemy 3 mecze w krótkim czasie i tracimy szansę na mistrzostwo.

0

@Piotr777 opisałeś idealnie pisowców, sprzedać się za 500zł które w pewnym stopniu wyjechały im z portfela i obrażać dookoła każdego tak jak to codziennie przedstawia któryś z redaktorów tvp. Co do robienia porządku z obywatelami to daleko nie trzeba szukać np Białoruś.

16

@Mathew86 granic które ustanowił pis tak szybko nie przekroczą

4

@Ratamahatta Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 87,16 proc. obwodów głosowania. Andrzej Duda ma w nich 45,24 proc. głosów (7 mln 246 tys. 743), a Rafał Trzaskowski 28,92 proc. (4 mln 632 tys. 734 głosów).

1

@gontex PogodaRadar

0

Neymar zaczął zbiórkę na swój transfer :D

0

@Encore grają już normalnie

0

@Hosh całe szczęście wypadł tylko z pasa na autostradę
Nikomu nic się nie stało
Edit. Chyba jeszcze inna sytuacja

0

@kingorbit Luisa

0

@zadafcb totalne frajerstwo rządzi u nas i niestety również zwykłe frajerstwo udziela się w niektórych sprawach

1

@Fake69 czyli jak idzie lepiej to Valverde już nic nie ma do gadania a jak gorzej to zawsze jego wina?

0

Lewy za Ronaldo, zamienić pozycją z Salahem i super by było

2

@mekston zachwycamy się Leo ale Ronaldo zrobił w krótszym czasie świetny wynik nie ma co

2

Ciężko obiektywnie ten dzisiejszy mecz ocenić, z jednej strony bramkarz Slavi obronił strzał Semedo później Pique po rożnym, Roberto po świetnym zagraniu Dembele i na koniec Messiego po równie fantastycznym podaniu Fatiego
Do tego dochodzi sytuacja Messiego kiedy trafił w bramkarza i wcześniej kiedy uderzył po świetnej akcji w spojenie
Teoretycznie 2-3 to były pewne bramki i chyba każdy już widział w którejś z tych sytuacji piłkę w siatce
A z drugiej strony to dupa zbita żeby tak pozwalać słabszej drużynie swobodnie rozgrywać i stwarzać sytuacje a na koniec zremisować mecz który nie powinien mieć innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Barcy

1

@macio_944 pewne 3 bramki skoro Messi wczoraj go wyprzedził ;)

0

@wierbafcb co LOT daje Tadeusz zabiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?