@msmsms Chhang Dawa Sherpa poinformował, że wszystkich 10 wspinaczy z Nepalu zeszlo do obozu IV na wysokości 7800 m n.p.m. Co ważne, wszyscy są w dobrej formie!!!
@Matthew12 miałem 5 lat temu, najgorsze dwie doby jak jeszcze rurki w kolanie były odprowadzające płyny, później już było lepiej Rehabilitacja od razu się zaczęła i po 6 miesiącach znowu grałem w piłkę
@Tasde najgorsze jest to, że wracając po przerwie ze zdrowym Suarezem i praktycznie najmocniejszym składem remisujemy 3 mecze w krótkim czasie i tracimy szansę na mistrzostwo.
@Piotr777 opisałeś idealnie pisowców, sprzedać się za 500zł które w pewnym stopniu wyjechały im z portfela i obrażać dookoła każdego tak jak to codziennie przedstawia któryś z redaktorów tvp. Co do robienia porządku z obywatelami to daleko nie trzeba szukać np Białoruś.
@Ratamahatta Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 87,16 proc. obwodów głosowania. Andrzej Duda ma w nich 45,24 proc. głosów (7 mln 246 tys. 743), a Rafał Trzaskowski 28,92 proc. (4 mln 632 tys. 734 głosów).
Ciężko obiektywnie ten dzisiejszy mecz ocenić, z jednej strony bramkarz Slavi obronił strzał Semedo później Pique po rożnym, Roberto po świetnym zagraniu Dembele i na koniec Messiego po równie fantastycznym podaniu Fatiego Do tego dochodzi sytuacja Messiego kiedy trafił w bramkarza i wcześniej kiedy uderzył po świetnej akcji w spojenie Teoretycznie 2-3 to były pewne bramki i chyba każdy już widział w którejś z tych sytuacji piłkę w siatce A z drugiej strony to dupa zbita żeby tak pozwalać słabszej drużynie swobodnie rozgrywać i stwarzać sytuacje a na koniec zremisować mecz który nie powinien mieć innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Barcy
1
@IronSanHybrid 2:0 0:2 1:1
1
@barcelonaLM W żabce
3
@kamiVeB 1,78m to ja nie wiem czy największy
1
@Sztywno Tajlandia Meksyk Jamajka/Sri Lanka
Z miast zdecydowanie Barcelona
1
@GeneralXavi był konflikt z wytwórnią ale już wszystko dogadane i mają wrócić wszystkie kawałki
10
@Comentateiro ogarnęliśmy NC+GO i się udało meczyk w szpitalu obejrzeć
0
@msmsms Chhang Dawa Sherpa poinformował, że wszystkich 10 wspinaczy z Nepalu zeszlo do obozu IV na wysokości 7800 m n.p.m. Co ważne, wszyscy są w dobrej formie!!!
0
@msmsms zeszli do obozu IV
1
@pax optymistyczne jest to, że Messi gra dyskretnie bez fajerwerków a my i tak spokojnie wygrywamy
Brakowało tego
2
@LuisSalvano tak jak pewien Brazylijczyk miał wrócić ;)
0
@Matthew12 miałem 5 lat temu, najgorsze dwie doby jak jeszcze rurki w kolanie były odprowadzające płyny, później już było lepiej
Rehabilitacja od razu się zaczęła i po 6 miesiącach znowu grałem w piłkę
0
@Irmscher10 był i strzelił gola
0
@tristan87 Dlaczego ta świnia ma kły?
1
@Tasde najgorsze jest to, że wracając po przerwie ze zdrowym Suarezem i praktycznie najmocniejszym składem remisujemy 3 mecze w krótkim czasie i tracimy szansę na mistrzostwo.
0
@Piotr777 opisałeś idealnie pisowców, sprzedać się za 500zł które w pewnym stopniu wyjechały im z portfela i obrażać dookoła każdego tak jak to codziennie przedstawia któryś z redaktorów tvp. Co do robienia porządku z obywatelami to daleko nie trzeba szukać np Białoruś.
16
@Mathew86 granic które ustanowił pis tak szybko nie przekroczą
4
@Ratamahatta Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 87,16 proc. obwodów głosowania. Andrzej Duda ma w nich 45,24 proc. głosów (7 mln 246 tys. 743), a Rafał Trzaskowski 28,92 proc. (4 mln 632 tys. 734 głosów).
1
@gontex PogodaRadar
0
Neymar zaczął zbiórkę na swój transfer :D
0
@kubusnitecki https://www.cdleganes.com/en/new/c-d-leganes-and-kfc-extend-their-partnerships-agreement-for-two-more-seasons
0
@Encore grają już normalnie
0
@Hosh całe szczęście wypadł tylko z pasa na autostradę
Nikomu nic się nie stało
Edit. Chyba jeszcze inna sytuacja
0
@kingorbit Luisa
0
@zadafcb totalne frajerstwo rządzi u nas i niestety również zwykłe frajerstwo udziela się w niektórych sprawach
1
@Fake69 czyli jak idzie lepiej to Valverde już nic nie ma do gadania a jak gorzej to zawsze jego wina?
0
Lewy za Ronaldo, zamienić pozycją z Salahem i super by było
2
@mekston zachwycamy się Leo ale Ronaldo zrobił w krótszym czasie świetny wynik nie ma co
2
Ciężko obiektywnie ten dzisiejszy mecz ocenić, z jednej strony bramkarz Slavi obronił strzał Semedo później Pique po rożnym, Roberto po świetnym zagraniu Dembele i na koniec Messiego po równie fantastycznym podaniu Fatiego
Do tego dochodzi sytuacja Messiego kiedy trafił w bramkarza i wcześniej kiedy uderzył po świetnej akcji w spojenie
Teoretycznie 2-3 to były pewne bramki i chyba każdy już widział w którejś z tych sytuacji piłkę w siatce
A z drugiej strony to dupa zbita żeby tak pozwalać słabszej drużynie swobodnie rozgrywać i stwarzać sytuacje a na koniec zremisować mecz który nie powinien mieć innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Barcy
1
@macio_944 pewne 3 bramki skoro Messi wczoraj go wyprzedził ;)
0
@wierbafcb co LOT daje Tadeusz zabiera