0

@Ksavix nie no Vinicius jest mocno czarny akurat to musi być brany pod uwagę

0

@Kamilos84 moim zdaniem sezon w PSG pogra potem się rozstaną aczkolwiek Neymar Ronaldo Messi w al nassr to by była historia :D

0

@Emhyr można kochać Pedriego ale Modric naprawdę jest super piłkarz i zewnętrzniakiem jak napędza akcje to klasa

0

@Magicc89PL zawsze szacunek dla przeciwników ale w finale wygrana Osasuny będzie miła i super by było gdyby największy rywal przegrał finał

1

@BulaKG technika super, widać czasami luz i gra fajnie ale jednak coś go blokuje żeby wejść na wyższy poziom

1

@Borneo deszcz lał i się pochowali

0

@Rioletto oby te trzy połowy to nie była druga i dogrywki z Realem ;)

0

@kylian7 pozwiedzać świat

0

@Deviler z czego ten typ jest znany oprócz tego, że wygląda jak dziecko?

1

@RosjaninBut jak można ostatecznie zagłosować na PiS? Hahaha No ja pierdole tu nigdy dobrze nie będzie

1

@Kondziubarca pieniądze i tak dobre, super miejsce do życia, klub top3 jeśli chodzi o ilość kibiców na świecie co przekłada się na dodatkowe wpływy finansowe dla zawodnika i realna szansa mistrzostwa w kraju a jak wiemy duży kontrakt PSG czy City nie daje gwarancji na coś więcej niż liga a jednak wielkości klubów nie ma co porównywać

1

@Kamiloza91 pewne zwycięstwo realu z takim kursem to jest super prezent ;)

0

@FCB24 przecież to jest konkurs popularności która bierze się z sukcesów bo jak można porównać piłkarza z siatkarzem albo żużlowcem

17

@kuz kilka lat temu było to normalne. Wybiła 12 leciały petardy i wszystko ładnie dookoła wyglądało a teraz wymyślają jakieś głupoty i tak jest już z wieloma rzeczami.

6

@Faro chłop ma 35 lat i wygrywając mistrza świata zrobił już wszystko ale oprócz kasy też fajnie jest coś wygrać ze swoim klubem i na koniec kariery nie być głównym odpowiedzialnym za wszystko
W PSG jednak ma kto wziąć grę na siebie i wygrać mecz a w Barcelonie no niestety gdyby przyszedł to musiałby wziąć na siebie kreowanie akcji tak jak to miało miejsce przed odejściem a każde niepowodzenie w jakimś większym stopniu byłoby mu wytykane także ja rozumiem w pełni sportowe i ekonomiczne pozostanie w Paryżu
Edit. Jedyne co boli to odejście w takich okolicznościach ale kiedyś musiał i teraz trzeba patrzeć w przyszłość

1

@Mario96w punkty zbiórki asysty

1

@PatrychoO 13 kwietnia i przez losowanie na aplikacji adidasa będzie

1

@Mario96w Pan Wiesio zasługuje na osobny mini serial ;)

5

@Emhyr największy żal do niego za ten strzał z Liverpoolem na 4:0
Wiadomo kontuzje i słabe prowadzenie nie wyglądają dobrze ale tu już głowa widocznie tak słabo pracowała przy takiej ilości pieniędzy
Fajnie, że się ogarnął i oby został na lata bo póki ma ten gaz na skrzydle to dużo daje, nawet kiedy często zagrywa byle jak to potrafi zrobić coś z niczego

7

@PatrychoO rozumiem kibiców Portugalii którzy stoją murem za Cristiano i wypisują, wygadują takie rzeczy żeby jakoś to usprawiedliwić. W drugą stronę w jakimś stopniu mogłoby być podobnie ale jak kurwa po takim meczu może powiedzieć piłkarz, że sędzia z Argentyny był i dlatego nie awansowali. Mental rodziny Ronaldo tak pięknie zadziałał i nie potrafili przez 40 minut strzelić kiedy Maroko się pozbywało piłki przy każdym kontakcie praktycznie

1

@Janiama 2:0 portugalia

28

@masq żelazko na dupę spadło, że tak boli?

2

@PatrychoO naprawdę żałosne jest to otoczenie Ronaldo, przecież to nie jest jakiś random ale dobrze niech ich dupska pieką

0

@daniel32778 za swój kraj każdy orze jak może i ja bym tego wcale nie ruszał

0

@MESSIah16 Stevie myślał że z żoną rozmawia

2

@MESSIah16 @Janiama Stevie haha

1

@Janiama 2:1 Maroko

1

@Janiama Japonia 1:0

0

@Janiama 1:0 Polska

1

@Janiama 2:0 Argentyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?