@Kondziubarca pieniądze i tak dobre, super miejsce do życia, klub top3 jeśli chodzi o ilość kibiców na świecie co przekłada się na dodatkowe wpływy finansowe dla zawodnika i realna szansa mistrzostwa w kraju a jak wiemy duży kontrakt PSG czy City nie daje gwarancji na coś więcej niż liga a jednak wielkości klubów nie ma co porównywać
@kuz kilka lat temu było to normalne. Wybiła 12 leciały petardy i wszystko ładnie dookoła wyglądało a teraz wymyślają jakieś głupoty i tak jest już z wieloma rzeczami.
@Faro chłop ma 35 lat i wygrywając mistrza świata zrobił już wszystko ale oprócz kasy też fajnie jest coś wygrać ze swoim klubem i na koniec kariery nie być głównym odpowiedzialnym za wszystko W PSG jednak ma kto wziąć grę na siebie i wygrać mecz a w Barcelonie no niestety gdyby przyszedł to musiałby wziąć na siebie kreowanie akcji tak jak to miało miejsce przed odejściem a każde niepowodzenie w jakimś większym stopniu byłoby mu wytykane także ja rozumiem w pełni sportowe i ekonomiczne pozostanie w Paryżu Edit. Jedyne co boli to odejście w takich okolicznościach ale kiedyś musiał i teraz trzeba patrzeć w przyszłość
@Emhyr największy żal do niego za ten strzał z Liverpoolem na 4:0 Wiadomo kontuzje i słabe prowadzenie nie wyglądają dobrze ale tu już głowa widocznie tak słabo pracowała przy takiej ilości pieniędzy Fajnie, że się ogarnął i oby został na lata bo póki ma ten gaz na skrzydle to dużo daje, nawet kiedy często zagrywa byle jak to potrafi zrobić coś z niczego
@PatrychoO rozumiem kibiców Portugalii którzy stoją murem za Cristiano i wypisują, wygadują takie rzeczy żeby jakoś to usprawiedliwić. W drugą stronę w jakimś stopniu mogłoby być podobnie ale jak kurwa po takim meczu może powiedzieć piłkarz, że sędzia z Argentyny był i dlatego nie awansowali. Mental rodziny Ronaldo tak pięknie zadziałał i nie potrafili przez 40 minut strzelić kiedy Maroko się pozbywało piłki przy każdym kontakcie praktycznie
0
@Ksavix nie no Vinicius jest mocno czarny akurat to musi być brany pod uwagę
0
@Kamilos84 moim zdaniem sezon w PSG pogra potem się rozstaną aczkolwiek Neymar Ronaldo Messi w al nassr to by była historia :D
0
@Emhyr można kochać Pedriego ale Modric naprawdę jest super piłkarz i zewnętrzniakiem jak napędza akcje to klasa
0
@Magicc89PL zawsze szacunek dla przeciwników ale w finale wygrana Osasuny będzie miła i super by było gdyby największy rywal przegrał finał
1
@BulaKG technika super, widać czasami luz i gra fajnie ale jednak coś go blokuje żeby wejść na wyższy poziom
1
@Borneo deszcz lał i się pochowali
0
@Rioletto oby te trzy połowy to nie była druga i dogrywki z Realem ;)
0
@kylian7 pozwiedzać świat
0
@Deviler z czego ten typ jest znany oprócz tego, że wygląda jak dziecko?
1
@RosjaninBut jak można ostatecznie zagłosować na PiS? Hahaha No ja pierdole tu nigdy dobrze nie będzie
1
@Kondziubarca pieniądze i tak dobre, super miejsce do życia, klub top3 jeśli chodzi o ilość kibiców na świecie co przekłada się na dodatkowe wpływy finansowe dla zawodnika i realna szansa mistrzostwa w kraju a jak wiemy duży kontrakt PSG czy City nie daje gwarancji na coś więcej niż liga a jednak wielkości klubów nie ma co porównywać
1
@Kamiloza91 pewne zwycięstwo realu z takim kursem to jest super prezent ;)
0
@FCB24 przecież to jest konkurs popularności która bierze się z sukcesów bo jak można porównać piłkarza z siatkarzem albo żużlowcem
17
@kuz kilka lat temu było to normalne. Wybiła 12 leciały petardy i wszystko ładnie dookoła wyglądało a teraz wymyślają jakieś głupoty i tak jest już z wieloma rzeczami.
6
@Faro chłop ma 35 lat i wygrywając mistrza świata zrobił już wszystko ale oprócz kasy też fajnie jest coś wygrać ze swoim klubem i na koniec kariery nie być głównym odpowiedzialnym za wszystko
W PSG jednak ma kto wziąć grę na siebie i wygrać mecz a w Barcelonie no niestety gdyby przyszedł to musiałby wziąć na siebie kreowanie akcji tak jak to miało miejsce przed odejściem a każde niepowodzenie w jakimś większym stopniu byłoby mu wytykane także ja rozumiem w pełni sportowe i ekonomiczne pozostanie w Paryżu
Edit. Jedyne co boli to odejście w takich okolicznościach ale kiedyś musiał i teraz trzeba patrzeć w przyszłość
1
@Mario96w punkty zbiórki asysty
1
@PatrychoO 13 kwietnia i przez losowanie na aplikacji adidasa będzie
1
@Mario96w Pan Wiesio zasługuje na osobny mini serial ;)
5
@Emhyr największy żal do niego za ten strzał z Liverpoolem na 4:0
Wiadomo kontuzje i słabe prowadzenie nie wyglądają dobrze ale tu już głowa widocznie tak słabo pracowała przy takiej ilości pieniędzy
Fajnie, że się ogarnął i oby został na lata bo póki ma ten gaz na skrzydle to dużo daje, nawet kiedy często zagrywa byle jak to potrafi zrobić coś z niczego
7
@PatrychoO rozumiem kibiców Portugalii którzy stoją murem za Cristiano i wypisują, wygadują takie rzeczy żeby jakoś to usprawiedliwić. W drugą stronę w jakimś stopniu mogłoby być podobnie ale jak kurwa po takim meczu może powiedzieć piłkarz, że sędzia z Argentyny był i dlatego nie awansowali. Mental rodziny Ronaldo tak pięknie zadziałał i nie potrafili przez 40 minut strzelić kiedy Maroko się pozbywało piłki przy każdym kontakcie praktycznie
1
@Janiama 2:0 portugalia
28
@masq żelazko na dupę spadło, że tak boli?
2
@PatrychoO naprawdę żałosne jest to otoczenie Ronaldo, przecież to nie jest jakiś random ale dobrze niech ich dupska pieką
0
@daniel32778 za swój kraj każdy orze jak może i ja bym tego wcale nie ruszał
0
@MESSIah16 Stevie myślał że z żoną rozmawia
2
@MESSIah16 @Janiama Stevie haha
1
@Janiama 2:1 Maroko
1
@Janiama Japonia 1:0
0
@Janiama 1:0 Polska
1
@Janiama 2:0 Argentyna