@rk mieć Barce w cv na koniec kariery to napewno kusi + możliwość wygrania ligi pucharu i superpucharu W city wygrał co mógł i to chyba ostatni moment był na największy klub świata Do tego miejsce idealne do życia dla ludzi z nieograniczonym budżetem
@partymaker czubki w internecie by wyleciały + śmieciowe media i skończyłoby się na tym, że Araujo nie dostał kartki za tą rękę przy linii wiec sytuacja win win
@PatrychoO dokładnie Zrobił dużo syfu po odejściu aczkolwiek gdyby Dembele i Coutinho trzymali poziom i formę to zupełnie inny by był odbiór jego odejścia
@TR3YWAY u mnie na wsi podniosła Pani cenę i 35 ale od kilku lat zawsze mnie tnie i nigdy nie narzekam Broda zazwyczaj na 0 u mnie wiec nie muszę do Warszawy ruszać żeby się tym zajęli
@hayek Oriol Gundogan Frenkie Pedri Neymar Lewy a do tego Raphinha Gavi Ferran Fati Yamal i są różne możliwości ustawiania No ale nie ma szans, że on tutaj przyjdzie No i jeszcze Abde i może fermin
@Emhyr No przecież napisałem, że sam jestem na nie Dla mnie to kluczowy piłkarz naszego klubu Ale też jestem ciekawy gdyby oficjalnie takie coś wpłynęło a kolejne wypychanie zawodnika z Barcy mogłoby się skończyć właśnie przenosinami
@Damian11 jeśli chodzi o Mbappe to ja jestem zupełnie innego zdania Młody chłopak który praktycznie cały czas jest w formie a klub mu ulega Został w Psg bo dostał kasę + mundial w Katarze który prawie wygrał Real był klubem który zawsze chciał i tam już jako dorosły i dojrzały piłkarz da z siebie wszystko Jako kibic Barcelony to nie jestem zadowolony ale ciekawe na jaki poziom może on wejść
@Emhyr ja uważam, że wszystko się zakręci koło 50-60mln Poszli na rękę Barcelonie sami dostaną z 10-15mln premii Jeżeli tak odejdzie to i tak fajnie bo przecież mogli to zrobić do dziś i wszystko by było przepisowo jeśli faktycznie te klauzule tak były rozpisane
1
@ZielonySzparag Fajne tam jest to, że najlepszy snajper nawet jak znika w meczu i nie robi żadnych liczb to i tak prawie wszystko wygrywają
0
@Kidd za to co Pep wygrał z Barça to ja mu życzę kolejnego super sezonu
Oczywiście jeżeli w finale LM nie zagrają z nami
0
@BARCA1899Messi moim zdaniem jeżeli serio robią coś w tej sprawie to mieli przegrany finał i zaraz zbliżał się kolejny
Teraz powinno szybko pójść
0
@KmN https://www.transfermarkt.pl/saudi-professional-league/transfers/wettbewerb/SA1 tu jest dobrze rozpisane jeśli chodzi o transfery
7
Messi jest poje**** to jest taka gra jak na konsoli w jego wykonaniu
0
@Khajio to tak jak Real w 11 nie licząc kontuzji Militao Rudiger Alaba Mendy
Camavinga Tchouameni Bellingham Vinicius Rodrygo
0
@rk mieć Barce w cv na koniec kariery to napewno kusi + możliwość wygrania ligi pucharu i superpucharu
W city wygrał co mógł i to chyba ostatni moment był na największy klub świata
Do tego miejsce idealne do życia dla ludzi z nieograniczonym budżetem
0
@Criss18Barca dostaje wyrównanie przecież
0
@AlexDark00 Lewy gra słabo ale taka szydera jest bez sensu
0
@partymaker czubki w internecie by wyleciały + śmieciowe media i skończyłoby się na tym, że Araujo nie dostał kartki za tą rękę przy linii wiec sytuacja win win
0
Po co promować patologię
0
@ObiektywnyKibic121 wielki nos viniciusa robi robotę
0
@masa11 abde spieprzyl wszystko co się tylko dało w tym meczu
3
@PatrychoO dokładnie
Zrobił dużo syfu po odejściu aczkolwiek gdyby Dembele i Coutinho trzymali poziom i formę to zupełnie inny by był odbiór jego odejścia
0
@TR3YWAY u mnie na wsi podniosła Pani cenę i 35 ale od kilku lat zawsze mnie tnie i nigdy nie narzekam
Broda zazwyczaj na 0 u mnie wiec nie muszę do Warszawy ruszać żeby się tym zajęli
0
@hayek Oriol Gundogan Frenkie Pedri Neymar Lewy a do tego Raphinha Gavi Ferran Fati Yamal i są różne możliwości ustawiania
No ale nie ma szans, że on tutaj przyjdzie
No i jeszcze Abde i może fermin
1
@MesQueUnClub_87 4 6 3
1
@alone49 automatycznie
0
@Barca1922 trzeba się zalogować żeby na hardzie oglądać
0
@Barca1922 https://www.sadistic.pl/kryptowalutowy-influencer-fernando-perez-algaba-vt577725.htm
0
@tbas na sadisticu fotki z rozpakowania walizki
0
@Emhyr No przecież napisałem, że sam jestem na nie
Dla mnie to kluczowy piłkarz naszego klubu
Ale też jestem ciekawy gdyby oficjalnie takie coś wpłynęło a kolejne wypychanie zawodnika z Barcy mogłoby się skończyć właśnie przenosinami
0
Silva i Cancelo za De Jonga poszlibyście na to czy nie? Ja osobiście nie ale nie zdziwiłbym się gdyby takie coś się w mediach pojawiło
0
@jacobFCB jeżeli zostanie topowym zawodnikiem to 28 lat po potrójnej koronie 3 razy z rzędu
1
@GeneralXavi niezmiennie Wiz Khalifa
0
@gumaz dobry trakciarz podobnie jak saper myli się tylko raz
0
@Damian11 jeśli chodzi o Mbappe to ja jestem zupełnie innego zdania
Młody chłopak który praktycznie cały czas jest w formie a klub mu ulega
Został w Psg bo dostał kasę + mundial w Katarze który prawie wygrał
Real był klubem który zawsze chciał i tam już jako dorosły i dojrzały piłkarz da z siebie wszystko
Jako kibic Barcelony to nie jestem zadowolony ale ciekawe na jaki poziom może on wejść
0
@Emhyr ja uważam, że wszystko się zakręci koło 50-60mln
Poszli na rękę Barcelonie sami dostaną z 10-15mln premii
Jeżeli tak odejdzie to i tak fajnie bo przecież mogli to zrobić do dziś i wszystko by było przepisowo jeśli faktycznie te klauzule tak były rozpisane
1
@FCB_dimiC ale klauzula to do laliga idzie najpierw
0
@Explode ale tu nie ma nikogo innego w tym problem