1

@ZielonySzparag Fajne tam jest to, że najlepszy snajper nawet jak znika w meczu i nie robi żadnych liczb to i tak prawie wszystko wygrywają

0

@Kidd za to co Pep wygrał z Barça to ja mu życzę kolejnego super sezonu
Oczywiście jeżeli w finale LM nie zagrają z nami

0

@BARCA1899Messi moim zdaniem jeżeli serio robią coś w tej sprawie to mieli przegrany finał i zaraz zbliżał się kolejny
Teraz powinno szybko pójść

0

7

Messi jest poje**** to jest taka gra jak na konsoli w jego wykonaniu

0

@Khajio to tak jak Real w 11 nie licząc kontuzji Militao Rudiger Alaba Mendy
Camavinga Tchouameni Bellingham Vinicius Rodrygo

0

@rk mieć Barce w cv na koniec kariery to napewno kusi + możliwość wygrania ligi pucharu i superpucharu
W city wygrał co mógł i to chyba ostatni moment był na największy klub świata
Do tego miejsce idealne do życia dla ludzi z nieograniczonym budżetem

0

@Criss18Barca dostaje wyrównanie przecież

0

@AlexDark00 Lewy gra słabo ale taka szydera jest bez sensu

0

@partymaker czubki w internecie by wyleciały + śmieciowe media i skończyłoby się na tym, że Araujo nie dostał kartki za tą rękę przy linii wiec sytuacja win win

0

Po co promować patologię

0

@ObiektywnyKibic121 wielki nos viniciusa robi robotę

0

@masa11 abde spieprzyl wszystko co się tylko dało w tym meczu

3

@PatrychoO dokładnie
Zrobił dużo syfu po odejściu aczkolwiek gdyby Dembele i Coutinho trzymali poziom i formę to zupełnie inny by był odbiór jego odejścia

0

@TR3YWAY u mnie na wsi podniosła Pani cenę i 35 ale od kilku lat zawsze mnie tnie i nigdy nie narzekam
Broda zazwyczaj na 0 u mnie wiec nie muszę do Warszawy ruszać żeby się tym zajęli

0

@hayek Oriol Gundogan Frenkie Pedri Neymar Lewy a do tego Raphinha Gavi Ferran Fati Yamal i są różne możliwości ustawiania
No ale nie ma szans, że on tutaj przyjdzie
No i jeszcze Abde i może fermin

1

1

@alone49 automatycznie

0

@Barca1922 trzeba się zalogować żeby na hardzie oglądać

0

@tbas na sadisticu fotki z rozpakowania walizki

0

@Emhyr No przecież napisałem, że sam jestem na nie
Dla mnie to kluczowy piłkarz naszego klubu
Ale też jestem ciekawy gdyby oficjalnie takie coś wpłynęło a kolejne wypychanie zawodnika z Barcy mogłoby się skończyć właśnie przenosinami

0

Silva i Cancelo za De Jonga poszlibyście na to czy nie? Ja osobiście nie ale nie zdziwiłbym się gdyby takie coś się w mediach pojawiło

0

@jacobFCB jeżeli zostanie topowym zawodnikiem to 28 lat po potrójnej koronie 3 razy z rzędu

1

@GeneralXavi niezmiennie Wiz Khalifa

0

@gumaz dobry trakciarz podobnie jak saper myli się tylko raz

0

@Damian11 jeśli chodzi o Mbappe to ja jestem zupełnie innego zdania
Młody chłopak który praktycznie cały czas jest w formie a klub mu ulega
Został w Psg bo dostał kasę + mundial w Katarze który prawie wygrał
Real był klubem który zawsze chciał i tam już jako dorosły i dojrzały piłkarz da z siebie wszystko
Jako kibic Barcelony to nie jestem zadowolony ale ciekawe na jaki poziom może on wejść

0

@Emhyr ja uważam, że wszystko się zakręci koło 50-60mln
Poszli na rękę Barcelonie sami dostaną z 10-15mln premii
Jeżeli tak odejdzie to i tak fajnie bo przecież mogli to zrobić do dziś i wszystko by było przepisowo jeśli faktycznie te klauzule tak były rozpisane

1

@FCB_dimiC ale klauzula to do laliga idzie najpierw

0

@Explode ale tu nie ma nikogo innego w tym problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?