1

@escarabajo No właśnie
Okienko jeszcze nie jest otwarte a mamy już raczej dwa pewne transfery Inigo i Gundogan
Jeżeli uda się sprzedać kogoś oprócz tych darmowych i groszowych transferów to ja wierzę w Kimmicha skoro odpadły pewne opcje
Jeżeli nie będzie pieniędzy i możliwości to mam nadzieję, że Xavi ogarnie tą pomoc bo bez tego to będzie ciężko o trofea

2

@maciar partia polityczna i krystalicznie czysta to ze sobą w parze nigdy nie szło i nie pójdzie

1

@MesQueUnClub_87 salami, ser rożnego rodzaju i kefir a dodatkowo marynowane ostre papryczki

1

@don'T.R.I.P.e zastanawia fakt co ludzie którzy raczej majątku nie dorobili się na świeceniu dupą na instagramie robili w takiej prowizorycznej łódce
Skoro wychodzą teraz takie informacje o tym to na pewno wiedzieli do czego wchodzą

0

@doc MSN cudowny atak ale jest niedosyt trofeów

2

@Firestone zaraz dubaje kalifornie koszuleczki Gucci i wszystko jest super

0

@kuz jak przyjdzie na magazyn to nie ma szans żeby ktoś się tym zajął, za dużo paczek a sort pewnie zaczyna się późnym wieczorem tak żeby do 6 były już ułożone dla kurierów

1

@Firestone ja tak miałem z Amine Gourim, w fifie 20 zawsze super się rozwijał w klubach i dobrze się nim grało i myślałem, że może Barca się nim zainteresuje kiedyś
W tym sezonie 15 bramek w lidze

12

@Rust_Cohle a Barce teoretycznie wyeliminował finalista LM
De Jong gorszy niż tonali mocny odjazd

11

@Kapiczek no może dlatego, że pensje tych piłkarzy są wielkie a klub dodatkowo musi sprzedawać

1

@Cotutajsiedzieje dla dobra klubu teraz dobrze by było gdyby ten temat całkowicie się zakończył
Nie wyobrażam sobie zerwania umowy z Miami i kolejnej walki klubu o Leo co zastopuje wszystkie inne transfery

0

@Cotutajsiedzieje no niektórzy tutaj to naprawdę mają mocno najebane w głowie jeśli chodzi o takie rzeczy

0

@DonMatteo901 już 3mln

0

@masq No jest tez drugie dno przyjścia Leo czyli wyprzedaż za wszelka cenę, która nie będzie korzystna dla klubu
Trudno sobie wyobrazić ze ktoś kto chce np Kessiego da sensowne pieniądze wiedząc, że musza go sprzedać dla Leo

1

Ból pewnej części ciała niesamowity o ten mundial https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/soI~xXjPcF_0xkV5DIQrO3ZD4Hghy7

0

@martin43 Barcelona dała mu wszystko żeby stał się takim piłkarzem jakim jest ale on odpłacił się tym samym dla klubu i zrobił więcej niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić na początku jego kariery
Skoro uczciwie zarobił grając i będąc najlepszym na świecie a nie siedząc w gabinetach lekarzy albo kopiąc się po czole jak niektórzy to nawet jeśli chcą wiedzieć kiedy zaległości będą wyrównane to w tym przypadku nic nie można mu zarzucać

0

@tristan87 chodzi mi o tych sponsorów sprzętu danego piłkarza
Wiadomo jakieś premium marki to co innego ale jeśli chodzi o takie typowo sportowe buty i ubrania(nie licząc klubu) to raczej nikt kto gra w korkach nike nie zakłada adidasa i odwrotnie

0

@tristan87 Dembele w butach Adidasa może jakaś zmiana będzie z Nike bo zazwyczaj chodzą z logiem swojego sponsora

2

@Luciano99 dlaczego taka nagonka o to, że ktoś wstawiał tu na bieżąco większość informacji związanych z klubem? Bez ataku ale zastanawia mnie to czemu profil który dużo dawał jest tak nielubiany

1

@Danqoo Wiśniewski to akurat przez swoje uzależnienia i głupie wybory stracił kasę ale przynajmniej robił muzykę którą ciagle można słuchać a malik ani muzyki do słuchania nie robi ani nic sobą nie reprezentuje oprócz głupoty, idealnie wstrzelił sie w internetowe pokolenia co oczywiście może sie niedługo skończyć

0

@Gaz może to Roberto ale po kontuzji Balde się rozmyślił i będzie walczył o miejsce na LO

1

@daniel32778 jeszcze wolny alaby tez niczego sobie

4

@Ilona_VeB ich ego jest tak wywalone, że kompletnie się nie zdziwię jak zaraz powiedzą puchar króla to jest najważniejsze bo cała Hiszpania tam gra

0

kiedy koniec kontraktu w Paryżu? Jeżeli schowa ego do kieszeni i będzie grał za kontrakt ferrana/Fatiego to marketingowo wyjdziemy na tym na +
Ważne żeby ktoś był kto super zagra 80% sezonu kiedy Neymar ma kontuzje

8

@Lionel_Messi10 100% weźmie Mbappe, Paryż trochę jak w Polsce z lewym
Jest taki zawodnik i cały czas hejt w jego stronę

0

@Arkon Alemanego to ja rozumiem, zero presji praktycznie w porównaniu do Barcelony, budżet taki, że każdego kogo chcą na swoim poziomie mogą ściągnąć i do tego wyższa pensja zdecydowanie

3

@hayek im mniej udostępniania takich głupich osób tym szybciej znikną

0

@tristan87 mistrzostwem by było zniesienie socjali, obniżenie minimalnej przy równoczesnym obniżeniu różnych składek


1

@partymaker to już jest narkotyk ale z przyzwoleniem

1

@Poro6niec Z tego co słychać na filmiku to lewy po angielsku a Messiemu żona to tłumaczyła na hiszpański

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?