1

@LM10GOAT sprawdź wszystkie pośrednie modele bo za 300 tych najwyższych nie kupisz a te nowe podstawowe są w jakiś chorych cenach a ich jakość jest średnia
Mam f50 i f30 adidasa a przy tym podstawowe mercuriale Nike to jest żart

0

@Benz teoretycznie o każdej partii można to powiedzieć ogólnie to jest jeden wielki cyrk ta polityka

0

@Benz Jakby każdy miał kogoś w polityce do obsadzenia to sejm musiałby się na narodowym zbierać

1

@Sulimo ja mam wrażenie, że większość tych młodych chłopaków to ma ego wystrzelone konkretnie
Nawet na tych filmach starszych z kadry widać jak oni zlewają tego co nagrywa a konkretna rozmowa jest w momencie jak o coś pyta

2

@Medium dokładnie to 29 Higuain a Leo 11

0

@Eto'o9 R10 Mecze z Barcą Realem czy Atletico to zupełnie inna bajka
Miedzy sobą mniejsze kluby grają o punkty a tutaj jak się uda wyrwać remis to już ogromny sukces dlatego bronią całymi zespołami

4

@Criss18Barca obecnego dziadostwa nikt nie przebije

0

Wybiera się ktoś na 25 lecie Hemp Gru?

0

@BorzyKrzys miały być małpy na Gibraltarze jest słoń na tiktoku

0

@Pawlusek calkowity mecz przerwy mu się przyda
Brakuje mu takiego zrywu a jak już na przegranej pozycji to odpuszcza
Czasem fajna piłka a potem kilka minut jak duch
Liczę na niego i mam nadzieje, że wróci do dobrej dyspozycji

3

@Firestone dokładnie wiek to dużą rolę gra tym bardziej, że w końcówce sezonu doznał kontuzji
Oby forma rosła bo potencjał ogromny no i nasz chłopak

2

@michal26 jeden i drugi dziś irytowali tymi przerzutami
Oczywiście jak jest możliwość warto spróbować tylko to musi być dokładna piłka i taka żeby skrzydłowy mógł coś zrobić a nie strata od razu
Kilka takich piłek się zdarzyło oczywiście nie wszystkie

3

@Rewolucja123 ja widzę Ferrana jako zmiennika
Super wychodzi na pozycje a w drugiej połowie rywal jest już podmęczony i łatwiej sie znaleźć między liniami albo na prostopadłą piłkę wyjść
Felix dynamiczniej wygląda przy przyjęciu przez co łatwiej mu wejść w takie zwarte szyki obronne
Osobiście liczę, że jeden i drugi nam da dużo do końcowego sukcesu

0

@Firestone sytuacje jak wyszedł i uderzył nad bramką rozumiem
Zmęczenie akcją presja obrońcy za sobą musiał strzelać
Ale mam wrażenie ze pod sam koniec meczu zamiast zejść do środka i oddać do Yamala na skrzydło to pchał łatwo na druga stronę która kompletnie nie dojechała

2

@Barca1922 jak 23 latek ma 115 w kanadyjce i zdobywa tyle pucharów i to tych najważniejszych to musi być mało ważny dla swoich zespołów

1

@Culer9002 w realnym życiu też gdzieś to widziałem ;)

2

@MESSIah16 karma to w tym przypadku nietrafione stwierdzenie
30 lat poszukiwany i żył sobie na wolności
Złapali go w styczniu jak czekał na chemię w klinice
A we wrześniu umarł


1

@MesQueUnClub96 łapówka dla Tebasa

0

@MichuZ44 po fotce byłem pewny, że to Daft Punkt

1

@Roobo na koniec przy 5:0 też ładnie wyjął strzał
Super dla niego 0 na koncie i fajne interwencje

0

@KibicBarcy123 piękny środek pola ale właśnie z trzema w pełni ofensywnymi zawodnikami
Od razu mogą wykorzystać przewagę w środku kiedy skrzydła + boczni obrońcy włączają się do ataku a w polu karnym i jego pobliżu jest napastnik
4 pomocników zabija środek ale jednak ciężej wtedy atakować jak brakuje jednego szeroko ustawionego skrzydłowego

0

@Aragorn33 też na to zwracam uwagę ale zagrał dziś piłkę chyba na ferrana i to dwa razy troszkę za mocną i być może później już podejmował mniejsze ryzyko aczkolwiek prosiło się o taką natychmiastową piłkę za linie obrony

0

@Aragorn33 jest na tyle młody i jeszcze bez większego doświadczenia, że gorsze mecze są normalne

0

@LaLigaPD i ten amator myśli, że coś zmieni? Jedyne co mu się uda to zwolnienie samego siebie
Zero kompetencji zero autorytetu a swoimi wywiadami robi z siebie pośmiewisko
Od góry wszystko do wymiany tutaj jest

0

@lntrowertyk nie wsiadać z nim do auta pierwsza podstawowa rzecz

0

@Danny Gaucho to nie ta bramka

1

@Szmulek jeszcze bardzo młody chłopak to normalne, że będą wahania formy i gorsze mecze
Po kadrze wróci Araujo i zawsze on albo Kounde mogą zagrać mecz na PO a Cancelo wejdzie na LO co jest wielkim wzmocnieniem porównując do Alonso

0

@Kuba_1 ile można powielać te bzdury
U nas kontrakt wysoki klub zadłużony musi sprzedawać i sprzeda za psi wiadomo co
Dopóki nie wyjdziemy całkowicie na prostą to tak będzie

1

@Emhyr kontrakt ważny 5 lat od teraz
Będzie rósł żeby wyrównać na koniec
Ale właśnie my teraz jesteśmy w dole finansowym a za pare lat skoro nie ma już tych najwiekszych kontraktów powinnismy dobrze funkcjonować + nowy stadion
Pozycja taka którą zastąpić będzie ciężko a on jeszcze kilka lat może pograć na najwyższym poziomie
Super sprawa

4

@Herato nie wiem co jest większą bzdurą to, że odszedł do Brazylii czy ten słabiak antony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?