@Sawik_10 bardzo przyczynił się do wygrania Ligi i tylko on wie co się z nim teraz dzieje Jedyne co martwi to spadek formy i pewności u wielu piłkarzy tutaj przychodzących i młodych wchodzących do zespołu Presja wywierana z każdej strony jest dużo większa niż u reszty topowych zespołów Oczywiście takie moje zdanie po obserwacji tego co się dzieje od lat
@TR3YWAY każdy spd będzie lepszy niż spowolniony Romeu Busi może nie był demonem szybkości ale przed dostaniem piłki już wiedział gdzie ją zagrać a ten to wrzuca na minę każdego i zbiera się do podania jak emerytowany piłkarz
@BoreekxD piłkarze to też są pi*dy Nie chodzi już o samą grę ale to podejście te wyciąganie wniosków, tutaj niczego nie ma oprócz gadania To jest Barcelona tu musisz oddać serce i wszystko na boisku a jak nie to trzeba znaleźć sobie klub w którym można być nijakim
@sidi12843 ja zerwałem więzadła i oprócz opuchniętego kolana i lekkiego dyskomfortu było okej, po dwóch dniach rezonans wykazał zerwane przednie i boczne oraz zmiażdżenie łąkotki
@AmigoBlancos Vinicius z roku na rok coraz więcej uwagi skupia na takich rzeczach w trakcie meczu a to dziwne bo wydawało się, że z wiekiem to przejdzie. Trochę za dużo ludzi stawało w jego obronie i teraz czuje się bezkarny
0
@KamQiX ewidentnie w powtórce było widać że dotknął butem
0
@pioz123 z całym szacunkiem do naszych piłkarzy ale ekipę na miarę finału bez konkretnego atakui bez dobrego dm’a to można w fifie budować
0
@LM10GOAT wierzę w to, że w końcu wyjdziemy z tego słabszego okresu i te 3 mecze włączając ten z Porto dadzą kopa na resztę sezonu
0
@Stinger_ Mocny zaciąg z Indii to jest
2
@TR3YWAY Auba ma 8 bramek 3 asysty
Lewy 8 bramek 4 asysty
Nie ma formy i jest źle ale nie przesadzajmy, że to są dwie półki niżej
1
@Sawik_10 bardzo przyczynił się do wygrania Ligi i tylko on wie co się z nim teraz dzieje
Jedyne co martwi to spadek formy i pewności u wielu piłkarzy tutaj przychodzących i młodych wchodzących do zespołu
Presja wywierana z każdej strony jest dużo większa niż u reszty topowych zespołów
Oczywiście takie moje zdanie po obserwacji tego co się dzieje od lat
15
@Firestone Marcelo za całą karierę i trofea ale Carlos moim zdaniem najlepszy LO
Na prawej Dani i tu nie ma co się zastanawiać
0
@TR3YWAY każdy spd będzie lepszy niż spowolniony Romeu
Busi może nie był demonem szybkości ale przed dostaniem piłki już wiedział gdzie ją zagrać a ten to wrzuca na minę każdego i zbiera się do podania jak emerytowany piłkarz
0
@Joe_Barbaro dobra pizza z oliwą czosnkową i chilli to jest top
0
@BoreekxD piłkarze to też są pi*dy
Nie chodzi już o samą grę ale to podejście te wyciąganie wniosków, tutaj niczego nie ma oprócz gadania
To jest Barcelona tu musisz oddać serce i wszystko na boisku a jak nie to trzeba znaleźć sobie klub w którym można być nijakim
0
@Szopenek daj znać kiedy znowu będziesz stawiał to zagram odwrotnie ;)
1
@Hubertusk Raphinha jest średni i tak by nic nie zrobił z tej akcji to by była wymówka sędziego
0
@Mike3554 no ale fakt faktem karny tam być powinien
4
@MOLESTA w zeszłym sezonie na pewno zagrał więcej minut bez kontuzji
2
@Kapitan hawk w ciągu dnia informacje, że chciałby wrócić do kadry
Teraz taka sytuacja
Można powiedzieć, że Mario wraca
0
@Gaz technicznie musi być dobry jeżeli przechodził roczniki w La Masii ale fizycznie to wydaje się, że poziom tego mundialu u17
0
@Kvothe07 przednie i tylne są największe więc ich leczenie jest dłuższe + dochodzi łąkotka co dodatkowo komplikuje sprawę
1
@sidi12843 ja zerwałem więzadła i oprócz opuchniętego kolana i lekkiego dyskomfortu było okej, po dwóch dniach rezonans wykazał zerwane przednie i boczne oraz zmiażdżenie łąkotki
2
@Ojciec5tkidzieci kontuzje ma
0
@AmigoBlancos Vinicius z roku na rok coraz więcej uwagi skupia na takich rzeczach w trakcie meczu a to dziwne bo wydawało się, że z wiekiem to przejdzie. Trochę za dużo ludzi stawało w jego obronie i teraz czuje się bezkarny
10
@tomek8756 godność i polityka to w większości samo sobie przeczy
0
@VegetaPolska to niezły karny jak nawet go nie trzymał tylko zablokował
0
@VegetaPolska gdzie karny dla realu?
0
@kuz coś zmieniło się w planie i stadion ma być wyższy z tego co wczoraj czytałem więc potrzebna była nowa licencja
1
@HighestInTheRoom teraz dubiel się wypowiedział na ig i pozwał wardęgę do sądu
0
@Emhyr Wardęga wstawił nowe story i pisze że gała
0
@LjakRoberciik michał gała jakiś podobno i były chłopak martirenti która ma 800k na insta więc to nie anonimy w tym kurwidołku
0
@Vernon_Roche Paris to internetowy wariat w pozytywnym znaczeniu i wychodzi na to, że początkowa klika polskiego jutuba ma wiele na sumieniu
3
@TheNekro94 jak to jest, że bogaci przedsiębiorcy budują się tylko na terenach lęgowych bekasa
2
@KamQiX oni doskonale wiedzą, że kupią sobie wyborców i w większości będą to osoby które nawet nie wiedzą jaka róznica jest między brutto i netto