0

@KamQiX ewidentnie w powtórce było widać że dotknął butem

0

@pioz123 z całym szacunkiem do naszych piłkarzy ale ekipę na miarę finału bez konkretnego atakui bez dobrego dm’a to można w fifie budować

0

@LM10GOAT wierzę w to, że w końcu wyjdziemy z tego słabszego okresu i te 3 mecze włączając ten z Porto dadzą kopa na resztę sezonu

0

@Stinger_ Mocny zaciąg z Indii to jest

2

@TR3YWAY Auba ma 8 bramek 3 asysty
Lewy 8 bramek 4 asysty
Nie ma formy i jest źle ale nie przesadzajmy, że to są dwie półki niżej

1

@Sawik_10 bardzo przyczynił się do wygrania Ligi i tylko on wie co się z nim teraz dzieje
Jedyne co martwi to spadek formy i pewności u wielu piłkarzy tutaj przychodzących i młodych wchodzących do zespołu
Presja wywierana z każdej strony jest dużo większa niż u reszty topowych zespołów
Oczywiście takie moje zdanie po obserwacji tego co się dzieje od lat

15

@Firestone Marcelo za całą karierę i trofea ale Carlos moim zdaniem najlepszy LO
Na prawej Dani i tu nie ma co się zastanawiać

0

@TR3YWAY każdy spd będzie lepszy niż spowolniony Romeu
Busi może nie był demonem szybkości ale przed dostaniem piłki już wiedział gdzie ją zagrać a ten to wrzuca na minę każdego i zbiera się do podania jak emerytowany piłkarz

0

@Joe_Barbaro dobra pizza z oliwą czosnkową i chilli to jest top

0

@BoreekxD piłkarze to też są pi*dy
Nie chodzi już o samą grę ale to podejście te wyciąganie wniosków, tutaj niczego nie ma oprócz gadania
To jest Barcelona tu musisz oddać serce i wszystko na boisku a jak nie to trzeba znaleźć sobie klub w którym można być nijakim

0

@Szopenek daj znać kiedy znowu będziesz stawiał to zagram odwrotnie ;)

1

@Hubertusk Raphinha jest średni i tak by nic nie zrobił z tej akcji to by była wymówka sędziego

0

@Mike3554 no ale fakt faktem karny tam być powinien

4

@MOLESTA w zeszłym sezonie na pewno zagrał więcej minut bez kontuzji

2

@Kapitan hawk w ciągu dnia informacje, że chciałby wrócić do kadry
Teraz taka sytuacja
Można powiedzieć, że Mario wraca

0

@Gaz technicznie musi być dobry jeżeli przechodził roczniki w La Masii ale fizycznie to wydaje się, że poziom tego mundialu u17

0

@Kvothe07 przednie i tylne są największe więc ich leczenie jest dłuższe + dochodzi łąkotka co dodatkowo komplikuje sprawę

1

@sidi12843 ja zerwałem więzadła i oprócz opuchniętego kolana i lekkiego dyskomfortu było okej, po dwóch dniach rezonans wykazał zerwane przednie i boczne oraz zmiażdżenie łąkotki

2

@Ojciec5tkidzieci kontuzje ma

0

@AmigoBlancos Vinicius z roku na rok coraz więcej uwagi skupia na takich rzeczach w trakcie meczu a to dziwne bo wydawało się, że z wiekiem to przejdzie. Trochę za dużo ludzi stawało w jego obronie i teraz czuje się bezkarny

10

@tomek8756 godność i polityka to w większości samo sobie przeczy

0

@VegetaPolska to niezły karny jak nawet go nie trzymał tylko zablokował

0

@VegetaPolska gdzie karny dla realu?

0

@kuz coś zmieniło się w planie i stadion ma być wyższy z tego co wczoraj czytałem więc potrzebna była nowa licencja

1

@HighestInTheRoom teraz dubiel się wypowiedział na ig i pozwał wardęgę do sądu

0

@Emhyr Wardęga wstawił nowe story i pisze że gała

0

@LjakRoberciik michał gała jakiś podobno i były chłopak martirenti która ma 800k na insta więc to nie anonimy w tym kurwidołku

0

@Vernon_Roche Paris to internetowy wariat w pozytywnym znaczeniu i wychodzi na to, że początkowa klika polskiego jutuba ma wiele na sumieniu

3

@TheNekro94 jak to jest, że bogaci przedsiębiorcy budują się tylko na terenach lęgowych bekasa

2

@KamQiX oni doskonale wiedzą, że kupią sobie wyborców i w większości będą to osoby które nawet nie wiedzą jaka róznica jest między brutto i netto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?