@robsesh przecież nikt już na to nie zwraca uwagi, teraz każdy wierzy w to co chce wierzyć więc rzetelność zeszła na drugi plan, takie przemyślenia co do tego okienka i mediów
@Phatro typowo polskie ból dupska bo ktoś ma inne zdanie na jakiś temat i trzeba coś napisać żeby najlepiej dodatkowo obrazić ale to zazwyczaj miernoty w życiu realnym wiec nie ma co się nimi przejmować ;)
0
@robsesh przecież nikt już na to nie zwraca uwagi, teraz każdy wierzy w to co chce wierzyć więc rzetelność zeszła na drugi plan, takie przemyślenia co do tego okienka i mediów
0
@Gaucho dobrze, że po zamknięciu okienka tego nie wstawiłeś
Zaraz się zacznie ”od początku mówiłem, że nie przyjdzie” żenada
0
Podobno piłkarze wczoraj przylecieli do Pampeluny hahahaha
0
@misiek12319 mam nadzieje, że wróci
0
@Values uwielbiam ten nagły zwrot akcji haha
0
@Suzu ale dziś już sami sobie przeczą ;)
0
@Salwik92 czekamy na ruch Bartka
4
@Kuubuz z Ciebie będzie beka jak trafi haha
0
@Krystek9318 podbijają zasięgi
0
@Krystek9318 no chyba, że ktoś się włamał na konto żeby podgrzać atmosferę ;)
0
@Szicek10 brak szans chyba :(
0
@Malkey95 brak szans
2
@sintesox nie będzie
0
@blaugrana_36 do poniedziałku
0
@BarcaInfo zaraz informacja, że się nie dogadali haha
0
@LuisSalvano albo po prostu informują, że z transferu nici
No ale zobaczymy w poniedziałek
0
@FCBMati10 już raczej wiadome Neymar zostaje w PSG.
0
@BarcaInfo no i niestety po transferze
0
@LuisSalvano trenuje bo nie przyjdzie.. W tym momencie nie ma już na to żadnych szans no ale obym się mylił
1
@Phatro typowo polskie ból dupska bo ktoś ma inne zdanie na jakiś temat i trzeba coś napisać żeby najlepiej dodatkowo obrazić ale to zazwyczaj miernoty w życiu realnym wiec nie ma co się nimi przejmować ;)
2
@ProMILs nigdy nie był na poziomie oczekiwanym w Barcelonie? No nie wierzę jak można takie bzdury pisać O.o
0
@EsTut nic raczej nie będą negocjować
Neymar nie przyjdzie na to niestety wszystko wskazuje
0
@MesQueUnClub96 Neymar wraca :)
0
@Kepojus zapewne zwykle bzdury
Neymar przejdzie do Barcy
0
@AllBundy raczej nic z transferu nie będzie, biorąc pod uwagę, że Dembele zostaje to nie ma jak go wyciągnąć..
4
@edu to nie jej konto
0
@Gall no ale taka prawda patrząc na La Ramblę
0
@IronSanHybrid swoją drogą przyjemna praca ;)
0
@grizzy10 Ronaldo nie jest talentem?
0
@Katalonbar przyszły tydzień kluczowy haha