0

na jakiej podstawie to wywnioskowałeś?

2

No raczej chodziło o to żeby rozgrywać te mecze tam ,a nie w Valencii Barcelonie czy Bilbao.
Ale jak widać po ilości polubień mało kto tu potrafi ze zrozumieniem cokolwiek przeczytać

2

oczywiście że Barca, Messi też kiedyś skończy karierę i co koniec miłości do klubu?

0

Akurat pięta tam idealnie by pasowała

0

nawet jeśli to grosze przy tym jak dofinansowują rydzyka czego większość Polaków nie chce ale nikogo to nie obchodzi

0

zobaczymy po meczu, osobiście chciałbym żeby biali przegrali wiadomo ale mój typ jest wysoce prawdopodobny

0

2/2,5 Real musi się odegrać

0

trzeba się 'cieszyć' że to tylko kontuzje mięśniowe a nie złamane kości, zerwane więzadła itp.

1

zamach!!! żenada

13

on przede wszystkim niszczy nasz kraj, walka o władzę to jedno ale to w jaki sposób naród się podzielił przez tego człowieka jest straszne i mam nadzieje, że on doczeka tych dni kiedy za to wszystko odpowie, sprawiedliwość jest tutaj najważniejsza

2

z całym szacunkiem dla Dembele ale Mbappe to jest poziom wyżej póki co

4

a po co mu 33 letni Ronaldo jak ma 25 letniego Neymara xd

2

to nie jest żart

7

Arnaiz póki co strzelił w każdym oficjalnym meczu pierwszej drużyny ciekawe czy ktoś miał podobne statystyki

1

a może dlatego że się nie nadaje do gry tutaj?

0

ostatnią bramkę strzelił w kwietniu ubiegłego roku ;)

0

prawda czy nie akurat zdanie prawdziwe, jak taką funkcje może pełnić człowiek, który od 7 lat wierzy w zamach...

0

sprzedać 4 pomocników/skrzydłowych i w to miejsce Cou, Ardy już nie liczę, przecież to bez sensu

0

wystarczy spojrzeć na ludzi z tej partii, same zakłamane i żądne zemsty mordy na czele z kaczką i antkiem

1

rybka akwariowa

4

niebezpieczna to jest władza

0

gdyby Denis był taki dobry to ktoś w klubie by to zauważył, skoro nie gra w pierwszym znaczy że są lepsi... ileż można czytać to samo

0

strzelając takie bramki jak on na pewno trzeba mieć super technikę, teraz ma taki zjazd formy albo po prostu zostanie już na tym poziomie ale gadanie że nie ma za dużo techniki to jakiś żart

1

naprawdę pszeczkole? aż ciężko na to patrzeć

0

Tito grał tylko w rezerwach i szkółce do pierwszej drużyny się nie dostał

10

Nie chce nic mówić ale
Guardiola pierwszy sezon - tryplet
Enrique pierwszy sezon - tryplet
Valverde... :)
Wszyscy trzej grali kiedyś w naszych barwach

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

No to skoro nikt już nie przyjdzie to po co się tym przejmować?

0

No i super haha

0

Najlepiej się tym nie przejmować
Co będzie to będzie
My nie mamy na to żadnego wpływu
Niech tylko drużyna zacznie grać swoje i ligę możemy odbić na spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?