1

najlepiej Sativa jakaś

3

lepiej przegrać po walce niż wygrać bo ktoś się podłożył

0

Czekać na oficjalne info i tyle
Bo to głupie tak siedzieć i czytać te wymysły

0

Nie można poczekać do oficjalnych informacji?

0

Nie mówią bo stracą kolejnego dobrego piłkarza na rzecz ligi hiszpańskiej

0

A Ty co? Znawca? Haha

0

Neymar jak przychodził też chciał pomagać Messiemu
Po kilku latach ambicje miał większe
Ale Dembele jak najbardziej na Tak

0

i teraz znowu tak będzie :(

23

Barcelona nie ma tu nic do gadania

1

przecież powiedział że to jego zdanie

0

przecież jak wyłożą 222mln to nie dadzą nikogo do tego, jaki to ma sens skoro Barca nie ma nic do gadania

1

Widocznie transfer jeszcze nie jest dogadany w 100% a on wciąż jest zawodnikiem klubu i musi się stawić w pracy

0

Nie mamy kompleksu realu
Wystarcza nasze trofea
Aczkolwiek jest to bardzo ciekawe

0

w następnym sezonie

0

Nikt z nich nie przyjdzie

0

Nikt do nas nie przyjdzie wartościowy ale obym się mylił

1

No trudno żeby mówił ze jest na sprzedaż
Przecież to jest trener a Cou jest jego piłkarzem

25

Gdyby Neymar nie chciał odejść to nic takiego nie miało by miejsca kasa kasa kasa

1

Messi ma 30 lat Suarez też
Maja dzieci w podobnym wieku
Mają żony które tez widać ze się przyjaźnią
Otworzyły nawet butik w Barcelonie
Neymar do tego towarzystwa w żaden sposób nie pasuje

0

Nie byłby to taki głupi pomysł
Kiedyś chyba kobieca reprezentacja Holandii w siatkówce grała razem w jednej drużynie przed mistrzostwami
Może na 2022 w Katarze kanarki przygotują się w Paryżu :D

0

Chcą negocjować właśnie żeby nie dostać kary

0

Niestety ale raczej nie zobaczymy :(

2

A na koniec oczywiście PSG
Czemu nawet ta strona robi się jak te śmieszne gazety
Poczekajmy do oficjalnej informacji od którejś ze stron
Każdy artykuł musi mieć wzmiankę o psg?

4

Strzały ręką 99

4

Po cichu liczę na transfer Kucharczyka

0

50% albo odejdzie albo nie

0

Trzeba też zauważyć że rozegrał praktycznie cały sezon wiec pewność siebie też ma większa niż wcześniej

0

Prawdopodobnie powie to po meczu z realem
Mogę się założyć że tak będzie
Dziwnie by to wyglądało gdyby powiedział że odchodzi i jeszcze zagrał w tym meczu
A zapewne umowy były takie że Neymar musi zagrać z realem
Taki biznes

0

Takie życie
Nie chce tu grać to niech idzie
Predzej czy później się go zastąpi
Zawsze robił coś magicznego ale teraz już będzie to robił w Paryżu

0

A kto będzie bronił? Tylko ta 4 z tylu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?