Messi ma 30 lat Suarez też
Maja dzieci w podobnym wieku
Mają żony które tez widać ze się przyjaźnią
Otworzyły nawet butik w Barcelonie
Neymar do tego towarzystwa w żaden sposób nie pasuje
Nie byłby to taki głupi pomysł
Kiedyś chyba kobieca reprezentacja Holandii w siatkówce grała razem w jednej drużynie przed mistrzostwami
Może na 2022 w Katarze kanarki przygotują się w Paryżu :D
A na koniec oczywiście PSG
Czemu nawet ta strona robi się jak te śmieszne gazety
Poczekajmy do oficjalnej informacji od którejś ze stron
Każdy artykuł musi mieć wzmiankę o psg?
Prawdopodobnie powie to po meczu z realem
Mogę się założyć że tak będzie
Dziwnie by to wyglądało gdyby powiedział że odchodzi i jeszcze zagrał w tym meczu
A zapewne umowy były takie że Neymar musi zagrać z realem
Taki biznes
1
najlepiej Sativa jakaś
3
lepiej przegrać po walce niż wygrać bo ktoś się podłożył
0
Czekać na oficjalne info i tyle
Bo to głupie tak siedzieć i czytać te wymysły
0
Nie można poczekać do oficjalnych informacji?
0
Nie mówią bo stracą kolejnego dobrego piłkarza na rzecz ligi hiszpańskiej
0
A Ty co? Znawca? Haha
0
Neymar jak przychodził też chciał pomagać Messiemu
Po kilku latach ambicje miał większe
Ale Dembele jak najbardziej na Tak
0
i teraz znowu tak będzie :(
23
Barcelona nie ma tu nic do gadania
1
przecież powiedział że to jego zdanie
0
przecież jak wyłożą 222mln to nie dadzą nikogo do tego, jaki to ma sens skoro Barca nie ma nic do gadania
1
Widocznie transfer jeszcze nie jest dogadany w 100% a on wciąż jest zawodnikiem klubu i musi się stawić w pracy
0
Nie mamy kompleksu realu
Wystarcza nasze trofea
Aczkolwiek jest to bardzo ciekawe
0
w następnym sezonie
0
Nikt z nich nie przyjdzie
0
Nikt do nas nie przyjdzie wartościowy ale obym się mylił
1
No trudno żeby mówił ze jest na sprzedaż
Przecież to jest trener a Cou jest jego piłkarzem
25
Gdyby Neymar nie chciał odejść to nic takiego nie miało by miejsca kasa kasa kasa
1
Messi ma 30 lat Suarez też
Maja dzieci w podobnym wieku
Mają żony które tez widać ze się przyjaźnią
Otworzyły nawet butik w Barcelonie
Neymar do tego towarzystwa w żaden sposób nie pasuje
0
Nie byłby to taki głupi pomysł
Kiedyś chyba kobieca reprezentacja Holandii w siatkówce grała razem w jednej drużynie przed mistrzostwami
Może na 2022 w Katarze kanarki przygotują się w Paryżu :D
0
Chcą negocjować właśnie żeby nie dostać kary
0
Niestety ale raczej nie zobaczymy :(
2
A na koniec oczywiście PSG
Czemu nawet ta strona robi się jak te śmieszne gazety
Poczekajmy do oficjalnej informacji od którejś ze stron
Każdy artykuł musi mieć wzmiankę o psg?
4
Strzały ręką 99
4
Po cichu liczę na transfer Kucharczyka
0
50% albo odejdzie albo nie
0
Trzeba też zauważyć że rozegrał praktycznie cały sezon wiec pewność siebie też ma większa niż wcześniej
0
Prawdopodobnie powie to po meczu z realem
Mogę się założyć że tak będzie
Dziwnie by to wyglądało gdyby powiedział że odchodzi i jeszcze zagrał w tym meczu
A zapewne umowy były takie że Neymar musi zagrać z realem
Taki biznes
0
Takie życie
Nie chce tu grać to niech idzie
Predzej czy później się go zastąpi
Zawsze robił coś magicznego ale teraz już będzie to robił w Paryżu
0
A kto będzie bronił? Tylko ta 4 z tylu?